Rychlý kontakt
FEDERAL CARS a úprava pracovní doby

FEDERAL CARS a úprava pracovní doby

Vážení zákazníci, 

pro společnost FEDERAL CARS byla vždy bezpečnost a zdraví osob na prvním místě. Vzhledem k závažnosti situace jsme přijali maximální hygienická opatření pro ochranu zdraví našich zákazníků a zaměstnanců. I u nás například platí vstup pouze s rouškou nebo šátkem chránícím ústa. 

S ohledem na současnou situaci související s epidemií COVID-19 a vydanými nařízeními a opatřeními vlády ČR, jsme i my přistoupili k omezení provozu autosalonu a servisu vozů Peugeot. A to následovně:

SERVIS 

Naši mechanici jsou Vám v Liberci k dispozici od pondělí do pátku od 7.30 do 16.00. Pro rezervaci času můžete využít formulář na našem webu https://peu.federalcars.cz/servis-liberec -  nebo na telefonech: +420 488 577 488, +420 488 577 400.

Pro servis vozů Peugeot a Citroen v Praze můžete využít časy PO - PÁ 7:30 - 17:00

Prodej nových i ojetých vozů

Nabídku vozů je možné si prohlédnout on-line a zaslat nám poptávku elektronicky. Prodejci Vám pak mohou zaslat nabídky na nákup vozu, včetně návrhu financování či pojistky. Vše tak můžete s našimi prodejci vyřídit z pohodlí domova prostřednictvím e-mailu či telefonu. Automobil je možné převzít prostřednictvím naší servisní provozovny. V momentě předání auta dojde také k vyřízení veškerých právních kroků od dojednání financování k podpisu kupní smlouvy.

Zaručujeme, že vozy u nás podstupují pravidelnou desinfekci. Monitorujeme také zdravotní stav našich zaměstnanců a globální onemocnění zatím nebylo potvrzeno u žádného pracovníka společnosti.

Přejeme Vám pevné zdraví, 

TÝM FEDEAL CARS

« Zpět na novinky23.03.2020,

Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky bychom Vás rádi informovali o omezení provozu našich poboček, a to prozatím do odvolání.

PRODEJ NOVÝCH VOZŮ - Bohužel prodejny vozidel jsou nyní dočasně uzavřeny, ale prodejci se Vám ochotně budou věnovat telefonicky a emailem. Podnikatelské subjekty však mohou na naše provozovny dorazit a prodej nového vozu dojednat osobně. Důležité je dodržet maximální hygienické předpisy.

SERVIS VOZŮ je v Liberci stejný pro vozy Volvo i Peugeot: PO - PÁ   7:30 - 16:00.

Pro servis vozů Peugeot a Citroën v Praze můžete využít časy PO - PÁ   7:30 - 17:00

Náš servis v PRAZE Vám dále nabízí, že si pro Vaše vozidlo dorazíme a zase Vám jej kompletně vyčištěný / vydesinfikovaný vrátíme – v rámci Prahy ZDARMA.

Ujišťujeme Vás, že V našich servisech dbáme na nejpřísnější hygienická pravidla!!!

Děkujeme za pochopení.
Všem pevné zdraví, přeje team FEDERAL CARS

Newsletter