Rychlý kontakt
Peugeot professional

Peugeot Professional

Nezmeškejte jedinečnou nabídku

7 DNÍ PEUGEOT PROFESSIONAL.

Jen od 11. do 17. 3. 2024

 V rámci akce 7 dní Peugeot Professional se můžete těšit na:

 • 0 % úrok při využití financování
 • servis na 4 roky
 • prodlouženou záruku na 4 roky

Neváhejte a kontaktujte nás pro individuální kalkulaci. Podpořte své podnikání s užitkovými vozy od FEDERAL CARS.

Kompletní servis na 2 roky/80.000km zdarma

Pořiďte si Peugeot Boxer furgon, valník či šasi s kompletním servisem na 2 roky / 80 000 km zdarma.

Možnost financování úvěrem s úrokem 7,5 % a akontací již od 0 %.

 

   

 

   

PPC Liberec - Peugeot Professional FEDERAL CARS

Centrum Peugeot Professional

Centrum Peugeot Professional je celosvětový koncept prodejních míst, specializovaných na firemní klientelu. Tato síť má k dispozici kompletní řadu osobních i užitkových vozidel. A to včetně přestavěných vozů. Přitom nabízí i nadstandardní služby! Jako například: náhradní užitkové vozy, asistenční vozy a servisní střediska otevřená i během víkendu. Navíc Vám vyškolený obchodní poradce pomůže vybrat vůz, který bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám. Poradí Vám také, jaký způsob financování zvolit, a doporučí služby, které budou perfektně vyhovovat Vašemu podnikání.

Naši pobočku PEUGEOT PROFESSIONAL najdete v Praze. Na obou místech Vám nabídneme testovací jízdu nebo krátkodobou zápůjčku osobního či užitkového vozu. Náš personál Vám představí také naši širokou nabídku financování a služeb pro zachování a zvýšení standardu mobility pro Vaše podnikání. 

Centrum PEUGEOT PROFESSIONAL v Praze Vám poskytne pomocnou ruku za všech okolností! Je pro Vás připravená asistenční služba, která funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Mohla by se Vám hodit i odtahová služba pro vozidla jak do 3,5t, tak i do 7t. V případě potřeby Vám zajistíme vhodné náhradní vozidlo (podle záruky nebo smlouvy na servisní služby), takže se Vaše podnikání nezastaví! Provádíme veškeré garanční i servisní opravy, práce klempířské i lakýrnické. Dále nabídneme pojištění Vašeho nového vozu, velkoodběratelské slevy, věrnostní program pro stálé zákazníky a VIP služby. Naše servisní dílna je díky výšce a vjezdovým poměrům schopna servisovat i vozy s velkými nástavbami.

Naše skladové vozy

Co nabízíme?

 • Individuální přístup
 • Řešení správy vozového parku na míru
 • Zajištění financování vozového parku
 • Příprava výběrových řízení a tendrů
 • Zajištění nástaveb a vestaveb
 • Samostatné servisní smlouvy na vozový park

Našim zákazníkům nabízíme profesionální služby, které mimo jiné zahrnují:

 • Asistenční služby
 • Náhradní vozidla
 • Servisní smlouvy
 • Smluvní fakturace
 • Pneuservis
 • Zajištění vyřízení pojistných událostí vozidel 

 

Vozy pro Vás vybíráme pečlivě! 

Naše vozy jsou vybaveny technologiemi, které zvyšují bezpečnost řidiče i ostatních cestujících. Zároveň jsou tyto technologie ohleduplné k životnímu prostředí a pomáhají firmám optimalizovat celkové náklady na vlastnictví vozu. 

 

Naše skladové vozy

Peugeot - Federal Cars Liberec
Liberec - Peugeot - Peugeot Professional - exkluzivní akce na užitkové vozy

+ Servis na 2 roky zdarma a další výhody!

Pořiďte si užitkový vůz Peugeot s kompletním servisem a údržbou, včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb, na 2 roky zdarma!

Využijte bohaté nabídky skladových vozů. Společně vybereme Váš nový Peugeot v motorizaci, která Vám sedne nejlépe. Trvale vystavujeme kompletní modelovou řadu užitkových vozů Peugeot v zastřešeném centru užitkových vozidel. Přijďte se podívat sami! Navštivte nás v Praze! 

Naše skladové vozy

Akční nabídka pro firmy

OPERATIVNÍ LEASING - osobní vozidla

Seznamte se s akční nabídkou operativního leasingu! Modely pro Váš vozový park nyní s výhodnými splátkami. Zjistit více »

OPERATIVNÍ LEASING - užitkové vozy

Seznamte se s akční nabídkou operativního leasingu! Modely pro Váš vozový park nyní s výhodnými splátkami. Zjistit více »

Boxer Furgon

Nyní s kompletním servisem na 2 roky nebo do 90 000 km zdarma!  Zjistit více »

Expert Combi

Kompletní servis na 2 roky nebo 80 000 km zdarma! Akční modely již od 384 900 Kč bez DPH. Zjistit více »

Peugeot Expert Combi
Peugeot Professional Liberec - užitkové vozy v Liberci s potiskem

Financování? Jednoduché!

Značkové financování PEUGEOT FINANCE  Vám poskytne odbornou pomoc při rozhodování o nejvýhodnějším způsobu financování nákupu automobilu. Individuálně lze vyjednat i jiné než standardní podmínky, našim klientům se snažíme ušít nabídku přímo na míru! 

Možnosti jsou následující:

Spotřebitelský úvěr na pořízení automobilu

Jde o účelový úvěr, poskytovaný leasingovou společností. Předmět úvěrové smlouvy je od počátku smluvního vztahu majetkem klienta. Úvěr je obvykle zajištěn samotným vozidlem, ale jsou možné i jiné formy ručení. Minimální délka úvěrové smlouvy je 12 měsíců, maximální pak 72 měsíců. Zjistit více o spotřebitelském úvěru »

PEUGEOT OPERATIVE LEASE

Jde o obchodní vztah ujednaný mezi leasingovým pronajímatelem (leasingovou společností) a leasingovým nájemcem. Uzavírá se na relativně krátkou dobu pronájmu, která je podstatně kratší, než je doba životnosti a doba odepisování předmětu podle platné legislativy. Doba pronájmu bývá sjednána dle požadavků zákazníka. Ukončením řádné doby leasingu zůstává předmět leasingu dále ve vlastnictví pronajímatele. Zjistit více o Peugeot Operative Lease »

FINANCOVÁNÍ LIVE!

Získáte okamžitý bonus ve výši 10 000 Kč z pořizovací ceny vozu. V současné době jde o nejvýhodnější variantu dlouhodobého i krátkodobého financování vozů Peugeot. Zjistit více o Financování Live! »

Operativní leasing Peugeot Relax

Rychlý způsob, jak získat „all inclusive“ za měsíční pronájem, nemuset se o nic starat a jezdit v novém. Zjistit více o Operativním leasingu Peugeot Relax »

 

Zpětný odkup vozového parku

Více o možnosti odkupu stávající flotily:

 • Možnost odkupu ojetých vozidel, která jsou po firemním užívání
 • Jakákoliv značka, model, stáří, počet najetých km
 • Objem od 1 kusu az po neomezený počet vozů
 • Možnost nacenění vozidel, která jsou na prodej ‑ okamžitá nabídka na odkup
 • Možnost nacenění vozidel, která budou na prodej, a možnost garance výkupní ceny na určité období
 • Platba převodem na váš účet
 • Vyřízení formalit s doklady
 • Logistické zabezpečení

Výhody pro Vás:

 • Odpadají starosti s prodejem do autobazaru nebo koncovým klientům, který bývá i časově náročnější
 • Odpadají starosti s logistickým zabezpečením ‑ transport zařizujeme a hradíme my
 • Rychlá výměna za novou flotilu (šetří místo ve vašem vozovém parku)
 • Úspora Vašeho cash‑flow
 • Prodej nové flotily

Součástí smlouvy může být garance zpětného odkupu na jakékoliv časové období. Při zpětném odkupu vozidel Peugeot budeme vždy garantovat nejvyšší odkupní cenu díky programu na prodej ojetých vozů PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY. Zpětný odkup vozidla se posuzuje na základě stáří vozu a počtu najetých km. Při zpětném odkupu je poškození posuzováno mezinárodně uznávanou metodikou společnosti DEKRA. Společnost DEKRA jasně odděluje poškození akceptovatelné (úměrně ke stáří vozu) a neakceptovatelné. Odkup aut bude probíhat v našem centru PEUGEOT VYZKOUŠENÉ VOZY.
 

Peugeot Profesional - odkup vozů
Logo Federal Cars

Federal Cars

Již od roku 1990 prodáváme a opravujeme našim zákazníkům automobily značky Peugeot. Největšími našimi výhodami jsou tedy tradice, zkušenost a profesionalita.

V České republice máme v současnosti pobočky v Praze a v Liberci a naši prodejci i servisní technici jsou připraveni se Vám věnovat s maximální péčí a odpovědností.

Poskytneme Vám komplexní prodejní služby od nabídky nového, předváděcího či ojetého vozu, doplníme nabídku o různé druhy financování, včetně posouzení jejich výhod. Dále nabídneme pojištění Vašeho nového vozu, velkoodběratelské slevy, věrnostní program pro stálé zákazníky a VIP služby.

K dispozici máme cca 40 vozidel určených pro předváděcí jízdy i pro zapůjčení zákazníkům na delší dobu. Díky čtvrtstoletí zkušeností umíme realizovat velké obchody v řádu několika desítek vozidel. Při koupi Vašeho nového vozu zprostředkujeme výkup Vašeho stávajícího vozu protiúčtem. Součástí obou našich provozoven jsou i servisy, které splňují kritéria standardů ISO 9002. Naše servisy jsou vybaveny diagnostikou Peugeot a naši mechanici jsou pravidelně školeni podle metodiky výrobce. Provádíme veškeré garanční i servisní opravy, práce klempířské i lakýrnické. Součástí našich servisů jsou i rozsáhlé sklady originálních náhradních dílů a schváleného příslušenství. Samozřejmostí našich servisů je i nepřetržitá asistenční služba i odtaho vozidel jak do 3,5t, tak i do 7t.

Federal Cars Vám vždy nabízí velký výběr vozů, které jsou ihned k odběru. 

Naše skladové vozy

Kontakty Peugeot Professional

 

Prodejní poradce, Praha Servisní technik, Praha
   Peugeot professional - servis vozů peugeot - praha
 Libor Johanovský
Karel Čížek

kontakt - užitkové vozy Peugeot - praha ppc.prodej.fcp@federalcars.cz

Kontakt užitkové vozy - Peugeot Praha

Kontakt - Peugeot servis Praha ppc.servis.fcp@federalcars.cz

Kontakt Peugeot servis Praha kcizek@federalcars.cz  

Kontakt telefonem - Praha +420 724 146 200 Kontakt telefonem - Praha +420 720 052 616
Peugeot professional - Peugeot Praha Kloknerova 9, Praha 4 - Chodov Peugeot professional - Peugeot Praha Kloknerova 9, Praha 4 - Chodov


Neváhejte a kontaktujte nás s jakýmkoliv požadavkem! 

Pozn:

Spotřeba a emise CO2 v kombinovaném provozu pro užitkové vozy Partner Furgon 4,1–5,7 l/100 km, 112–130 g/km, Expert 5,1–5,5 l/100 km, 133–144 g/km a Boxer Furgon 6,0–6,4 l/100 km, 158–168 g/km.

Smlouvu Optiway Servis na 2 roky zdarma je možné získat pouze při nákupu nového užitkového vozu Peugeot (s vyjímkou provedení Boxer 3000 L1H1). Smlouva je platná 2 roky nebo do najetí 70 000 km u modelu Peugeot Partner, 80 000 km u modelů Peugeot Expert a Peugeot Traveller a 90 000 km u modelu Peugeot Boxer. Detailní specifikace služby Optiway Servis najdete na www.peugeot.cz.

ZIMNÍ PNEUMATIKY ZDARMA a 30% SLEVA NA HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ platí výhradně při využití exkluzivní nabídky značkového financování a v rámci úvěrového produktu PNEU ZDARMA, který vám umožní získat ke každému nově zakoupenému užitkovému vozu zimní pneumatiky zdarma. Toto financování je platné již od 3 let trvání úvěrové smlouvy a 0% akontace, na nově uzavřené úvěrové smlouvy v rámci akce PNEU ZDARMA. Pro více informací o této, ale i o dalších exkluzivních nabídkách značkového financování, kontaktujte koncesionáře Peugeot.

Nabídka je určena pouze podnikatelům a není možné ji kombinovat s jinými nabídkami. Foto je ilustrativní.

Peugeot Liberec - užitkové vozy Peugeot Professional najdete v LiberciPeugeot Professional - užitkové vozy LiberecPeugeot Professional - užitkové vozy v Liberci Peugeot Professional - auta pro firemní účely Peugeot Professional - užitkové vozy LiberecPeugeot Professional - auta pro firmy - LiberecPeugeot Professional - užitkové vozy v LiberciPeugeot Professional - Liberecké užitkové vozyPeugeot Professional - auta pro podnikatele LiberecPeugeot Professional Liberec - užitkové vozy v LiberciPeugeot Professional Liberec - užitkové vozy v Liberci s potiskem