Rychlý kontakt
Federal Cars Praha

Akční nabídka - Praha

kompletní desinfekce interiéru O3 za akční cenu 999,- Kč

Základ spokojené letní dovolené je 100% stav a čistota interiéru i klimatizačních cest.

Aktuálně nabízíme akční balíček - kompletní desinfekce interiéru vozu a klimatizačních cest ozonem a v případě potřeby výměna pylového (tzv. kabinového) filtru. Desinfekce je provedena včetně koberců, zavazadlového prostoru, stropu apod. Je to jediný pořádný způsob, jak se efektivně zbavit odporných plísní, virů a bakterií, které se přes zimu namnožily ve větracím systému Vašeho vozidla. Nechte si před letní sezónou důkladně vydesinfikovat vůz i klimatizaci, zkontrolovat její funkčnost a případně doplnit chladivo, aby Vás horké počasí a nefunkční klima nevypeklo (a to doslova) v tu nejnevhodnější chvíli. Objednejte si desinfekci vozu a kontrolu + čištění klimatizace za akční cenu 999 Kč vč. DPH. (standardní cena 2.500,-)

 Objednat se na čištění klimatizace

V případě potřeby doporučíme výměnu pylového filtru či doplnění chladiva – není součástí akční ceny.

 

PG_predsezonni-prohlidka-vc-videocheck

Sezónní prohlídka za 399 Kč + VIDEOCHECK + stěrače zdarma

Přivezte nám před létem svůj vůz na sezonní prohlídku za pouhých 399 Kč a získejte praktický dárek. Využijete-li bezplatnou službu VIDEOCHECK a odsouhlasíte-li opravu v rámci zjištěných závad minimálně ve výši 2 000 Kč, dostanete od nás stěrače zdarma.

Naši technici důkladně zkontrolují Váš vůz a v případě potřeby zajistí odbornou výměnu náhradních dílů. Využijte také výhod věrnostního programu Každý věk má své výhody v podobě až 25% slev na originální náhradní díly!

Každý věk má své výhody

AŽ 25% SLEVY NA ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY PRO VOZY STARŠÍ 4 LET! Čím starší je Váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete. Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk. Zjistit více »

Akce na náhradní díly - originální náhradní díly se slevou 25%