Rychlý kontakt
Peugeot partner - nový peugeot partner

Peugeot 301

Robustní a přesto mimořádně elegantní vůz

Vertikální přední maska Peugeotu 301 skvěle pasuje k předním LED světlometům. Ty, stejně jako i zadní světla s kresbou třech drápů jsou důkazem technologické vyspělosti tohoto modelu. Podle zvolené verze motoru a země určení je k dispozici hned několik druhů disků kol. A to o rozměrech 15 nebo 16 palců. Buď z oceli nebo lehkých slitin. 

Peugeot 301 - Peugeot Liberec
Peugeot 301 - zavazadlový prostor

Interiér má plno předností

Uvnitř vozu PEUGEOT 301 každého okamžitě zaujme nová přístrojová deska. Ta je vybavená bílým displejem a velkým kapacitním dotykovým displejem s úhlopříčkou 7". Najdete ho na středové konzoli. Na palubě vozu PEUGEOT 301 je základem veškeré konektivity právě ten 7" dotykový displej. Na něj se přenáší informace zadní parkovací kamery, 3D navigačního systému TomTom a díky funkci Mirror Screen triple play je také možné duplikovat obsah Vašeho chytrého telefonu. To je možné, pouze v případě, že budete využívat protokoly MirrorLink®, Android Auto® nebo Apple CarPlay™. PEUGEOT 301 tak nabízí možnosti konektivity, které jsou v této kategorii zcela ojedinělé. Což společně s ergonomickým řešením místa řidiče a celkovým designem interiéru vytváří velmi elegantní a moderní dojmem.

Za zmínku rozhodně stojí zavazadlový prostor. Ten se totiž řadí mezi ty největší ve své kategorii! Jeho základní objem 506 dm3 (VDA 210) lze sklopením zadního sedadla děleného 1/3‑2/3 snadno zvětšit. A to až na 1332 dm3.

Technologie, která vás podpoří i v náročných situacích!

PEUGEOT 301 je navržený tak, aby vyhověl potřebám a očekáváním řidičů v běžných i náročných jízdních a klimatických podmínkách. Ať už půjde o vozovku se špatným povrchem nebo jízdu během extrémního tepla, zimy či vlhkosti. Na PEUGEOT 301, se můžete spolehnout - bdí nad Vaší bezpečností za všech okolností.

Peugeot 301 poskytuje velmi vysokou úroveň ochrany bezpečnosti a to již v základní verzi. 

Základní verze obsahuje:

  • Tempomat
  • Omezovač rychlosti
  • Ukazatel řazení rychlostních stupňů
  • Indikátor podhuštění pneumatiky
  • Zpětnou parkovací kameru 
  • Dynamickou kontrolu stability ESP,
  • ABS
  • Přední a boční airbagy
  • Zadní sedadla vybavená úchyty Isofix pro bezpečnou přepravu dětí
Peugeot 301 - technologie

ROZMĚRY

Rozměry vozu Peugeot 301

Peugeot 301 - rozměry vozu

Rozměry interiéru vozu Peugeot 301

Peugeot 301 - rozměry interiéru

Rozměry kufru vozu Peugeot 301

Peugeot 301 - rozměry kufru

 

Peugeot 301 - otázka financování

Otázka financování?

Při pořízení nového či ojetého vozu Peugeot se rozhodně zajímejte o možnosti financování! Naši prodejní poradci jsou schopní pro Vás připravit nabídku přizpůsobenou Vašim možnostem a používání vozu. Individuálně totiž lze vyjednat i jiné než standardní podmínky. Značkové financování PEUGEOT FINANCE Vám poskytne odbornou pomoc při rozhodování o nejvýhodnějším způsobu financování nákupu automobilu. Seznamte se s našimi produkty ještě dnes! Zjistit více »

Peugeot 301 - Peugeot LiberecPeugeot 301 - dotykový displejPeugeot 301 - zavazadlový prostorPeugeot 301 - technologiePeugeot 301 - rozměry vozuPeugeot 301 - rozměry interiéruPeugeot 301 - rozměry kufruPeugeot 301 - otázka financování

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Osobní / Peugeot 301
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná