Rychlý kontakt

308/308 SW

Přichází nová generace Peugeot 308

Připravte se na budoucnost. Již na podzim 2021 na našich showroomech.

Nový dynamický, bezpečný, úsporný, překrásný Peugeot 308! Představíme na podzim 2021.

Více informací o novém modelu 308 ve verzi SW si přečtěte na našich stránkách.

 

308_new_na_pobřeží
308_new_rozměry

Níže uvedené informace se týkají doprodejového modelu 308.

Peugeot 308 a 308 SW - skvělá univerzální volba

Objevte, jak vypadá nová úroveň komfortu s vozy 308 a 308 SW. Každodenní jízdy i prázdninové cesty se pro vás s novým rodinným kombi PEUGEOT 308 SW stanou ryzím potěšením.

PEUGEOT 308 i 308 SW v nové modré barvě Vertigo vás bude inspirovat svou elegantní a sportovní siluetou. Robustní vzhled a nepřehlédnutelné ladné linie přímo vybízejí k výpravám za dobrodružstvím.
Mohutná příď s dominantou lva, kapota navazující na vertikální masku chladiče s fazetamii, jakož i dynamický přední nárazník dynamického hatchbacku 308 i rodinného kombi 308  okamžitě upoutají vaši pozornost.

Čekají na Vás nové, intenzivní zážitky

Nová přední maska Peugeotu 308 zaujme na první pohled robustním a dynamickým vzhledem či chromovanými fazetami. Zvláštní pozornost si zaslouží také nové eliptické halogenové světlomety. Osobitý vzhled vozu zajistí i horizontální kapota s vertikální přední maskou a nový až dynamicky vypadající, nárazník. Ten je olemován černě. Kryty spodní části karoserie, hliníková kola DIAMANT 18“ a sportovní odpružení s podvozkem sníženým o 10 mm se podílejí na zdůraznění výjimečnosti vozu. Integrované Full LED světlomety, dynamické směrové LED ukazatele a přední mlhová LED světla jsou dalším znakem technologické vyspělosti vozu.

Jakmile se na Peugeot 308 podíváte ze zadu, objevíte černě lakovaný difuzor se dvěma stylovými koncovkami výfuku

Peugeot 308 Liberec
Peugeot 308 - nové i ojeté vozy Liberec

Interiér v dokonalém designu a materiály s nejvyšší kvalitou

Sedadla jsou velice pohodlná potažená luxusním čalouněním, navíc ještě prošívaná červeně. Stejné spojení barev je možné vidět i na palubní desce, ve výplních dveří, manžetě řadící páky, kobercích i volantu. Ten je navíc potažený přírodní kůží. Interiér vkusně zdobí také hliníkové doplňky.

Jakmile nastoupíte do vozu, budete mít nejlepší výhled na přístrojovou desku. Ta je řešená specifickým šachovnicovým podkladem. Již tak elegantní prostředí, můžete ještě vylepšit a prosvětlit. Na přání můžeme přidat velké panoramatické střešní okno se sluneční clonou. V nádherně prosvětleném prostředí se budete Vy i Vaši spolucestující cítit vždy dobře naladěni.

Přesvědčte se i Vy o preciznosti, s jakou se návrháři věnovali každému jednotlivému detailu!

Více o interiéru

Za zmínku také stojí PEUGEOT i‑Cockpit® a všechny jeho komponenty – kompaktní volant, zvýšená přístrojová deska a kapacitní dotykový displej ‑ Vám při řízení vozu zprostředkují jedinečné jízdní zážitky.

NAVIGACE 3D
Navigace 3D navíc doplněná o hlasové ovládání a velký dotykový displej, jenž zobrazí všechny praktické informace, které při řízení jistě oceníte.

Peugeot 308 - navigace

MIRROR SCREEN

S funkcí Mirror Screen můžete aplikace kompatibilní s protokoly Android Auto, Apple Carplay TMinebo MirrorLink® ovládat přímo na kapacitním dotykovém displeji vozu. >>>Zjistit více o Mirror Screen >>>

 

Potěšení z jízdy za každé situace

Vysokou technickou úroveň vozu Peugeot 308 ještě podporují úpravy podvozkové části. Ty proběhly tak, aby vyhovovaly parametrům jednotlivých motorů BlueHDi a PureTech. Peugeot 308 tak dosahuje maximální účinnosti a cestující se mohou těšit na jízdní komfort na úrovni vozů vyšší třídy

 

 

Vaši pozornost si také zaslouží DRIVER SPORT PACK

Dle zvolené verze vozu je buď součástí výbavy a nebo je možné ho do vozu přidat. Tento systém aktivujete stisknutím tlačítka „Sport“. Ten je na středové konzoli. Ihned po stisknutí se zvyší reaktivita posilovače řízení a akceleračního pedálu, motor získá silnější a sportovnější zvuk, během vteřiny se podsvícení ukazatelů na přístrojové desce změní z bílé na červenou. A také se zobrazí údaje o využití dynamického potenciálu vozu. To je: dosahovaný výkon, tlak přeplňování, točivý moment nebo podélné a příčné zrychlení.

HI-FI DENON pro neopakovatelný požitek z hudby

Systém Hi‑Fi Denon zaručuje prvotřídní kvalitu hudební reprodukce a přirozený zvuk! Vždyť se jedná o špičkovou Hi‑Fi sestavu vyvinutou na míru podle parametrů interiéru vozu PEUGEOT 308. Sestava zahrnuje 8 reproduktorů, subwoofer a digitální zesilovač. Díky tomu můžete zvolit 2 způsoby nasměrování zvuku a až 5 zvukových prostředí. Perfektní hudební zážitek, který svou věrností a výkonem dosahuje kvality živého vystoupení, si tak vychutnají všichni cestující ve voze.

Peugeot - Denon - Peugeot 308 a super zvuk

Technologie

NOVÉ MOTORY PURETECH

Nový PEUGEOT 308 je opatřený tříválcovými benzinovými motory 1.2 PureTech 110 S&S nebo 1.2 PureTech 130 S&Si. Přesněji jde o benzinové motory PureTech nové generace. Ty jsou k dispozici s přímým vstřikováním a novou manuální šestistupňovou nebo automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8. Obě nové verze převodového ústrojí jsou účinnější a poskytují vyšší komfort řízení. 

NOVÉ MOTORY BLUEHDI
Nový PEUGEOT 308 je v nabídce také s novým motorem 1.5 BlueHDi 130 S&S a to ve verzi s převodovkou MAN6 (manuální 6ti stupňová převodovka) nebo EAT8 (nová 8mi stupňová automatická převodovka). Oba modely na trh zavádí nový kompaktnější systém na snížení emisí škodlivin. Řeší totiž emise přímo u zdroje a současně i ve výfukovém potrubí. Umožňují zlepšit účinnost zpracování škodlivin ve výfukových plynech a dále snížit spotřebu paliva.

NOVÁ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT8

Je navržená tak, aby byla stejně úsporná jako převodovky s manuálním řazením. Navíc je vybavená novým elektrickým ovladačem Shift and Park by wire a páčkami na volantu. Takže řazení je rychlé a plynulé.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ

Asistenční systémy myslí skutečně na všechno! Podle zvoleného typu vozu jsou buď standardní výbavou a nebo je třeba je přiobjednat. S tím Vám ale rádi pomohou naši poradci na showroomu.

Pojďme si ale říct, jaké jsou Vaše možnosti:

Pozn.: Po kliknutí na název služby si můžete prohlédnout video, které asistenta popisuje. 

Peugeot financování ojetého i nového vozu

Otázka financování?

Při pořízení nového či ojetého vozu Peugeot se rozhodně zajímejte o možnosti financování! Naši prodejní poradci jsou schopní pro Vás připravit nabídku přizpůsobenou Vašim možnostem a používání vozu. Individuálně totiž lze vyjednat i jiné než standardní podmínky. Značkové financování PEUGEOT FINANCE Vám poskytne odbornou pomoc při rozhodování o nejvýhodnějším způsobu financování nákupu automobilu. Seznamte se s našimi produkty ještě dnes! Zjistit více »

Peugeot 308 liberecPeugeot 308 LiberecPeugeot 308 - nové i ojeté vozy LiberecPeugeot 308 - nové i ojeté vozy LiberecPeugeot 308 - nové i ojeté vozy LiberecPeugeot 308 - nové i ojeté vozy LiberecPeugeot 308 navigacePeugeot 308 ze zaduPeugeot - Denon - Peugeot 308 a super zvuk308_new_na_pobřeží308_new_u_hor308_new_clearcut_P308_new_rozměry

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Osobní / 308/308 SW
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná