Rychlý kontakt
Peugeot Partner - topbanner - kvalita pro profíky

Peugeot Partner

PARTNER PRO KAŽDOU PROFESI

Nová generace PEUGEOT Partner vychází z 20 let zkušeností vývoje užitkových vozů a referencí od náročných zákazníků, kteří užitkové vozy potřebují dnes a denně. Nový PEUGEOT Partner představuje kompaktní dodávku. Výrazná příď s krátkou kapotou, nová vertikální maska chladiče s chromovaným znakem lva, předsazené čelní sklo a výrazné přední světlomety jsou znakem nové vizuální identity PEUGEOT. Zvýšená linie oken spolu s kratšími převisy dodává nové řadě PEUGEOT Partner dynamické rysy. Jeho robustnost ještě více zdůrazní paket Worksite, který zahrnuje kola větších rozměrů a zvýšenou světlou výšku karoserie

Nový PEUGEOT Partner navíc nabízí obrovskou sadu doplňků. Počínaje doplňky do nákladového prostoru přes výkonnější LED osvětlení, až po 10 úchytů k upevnění nákladu a možnosti naložit 2 europalety. A pozor! To již u verze L1!

 

 
nový e-partner u nabíječky
partner 2024 - rozměry

Je k dispozici ve verzích, které vyhovují požadavkům každé profese

 • dvě délky karoserie: standardní L1 a prodloužená L2
 • užitečná hmotnost přes 600 kg, vozy se zvýšenou nosností až 975 kg, dle verze
 • praktická verze Polocombi pro přepravu až 5 osob na palubě vozu

Verze L1 

 • délka 4401 mm a rozvor 2785 mm
 • užitečná délka 1,817 m a užitečný objem 3,30 m3
 • se sedadlem Multi-Flex objem až 3,8 m3

 Verze L2

 • délka 4751 mm a rozvor 2975 mm
 • užitečná délka 2,167 m a užitečný objem 3,90 m3
 • se sedadlem Multi‑Flex, může být užitečný objemaž 4,4 m3. (Podle úrovně výbavy je buď součástí výbavy a nebo je možné ji na přání dodat).

PEUGEOT PARTNER i jako elektromobil

Nová generace PEUGEOT Partner využívá novou platformu. Ta Vás rozhodně mile překvapí, protože dodává užitkovému vozu obratnost a dynamičnost. Také prodloužená verze L2 má vyváženou atraktivní siluetu. Navíc s větším rozvorem i zadním převisem. Tím se zvětšuje přepravní kapacita, ale na obratnosti a stabilitě vozu se nic nemění

Nový PEUGEOT Partner je poháněný nejnovějšími motory.  Vybírat můžete mezi těmito verzemi:

 • benzínová PureTech 110,
 • naftová BlueHDi 100,
 • elektrická s dojezdem až 330 km.

Nový PEUGEOT Partner vyniká jízdním komfortem, přesným vedením stopy, optimálním poloměrem otáčení a asistenčními systémy řízení, které byly doposud vyhrazeny pouze osobním vozům. V zadní části došlo k vylepšení předchozí generace nápravových prvků, což umožnilo zvýšit užitečnou nostnost až k 1000 kg,  zvětšit šířku bočních posuvných dveří a usnadnit přístup do nákladového prostoru. Provedení zadních dveří se zakrytými panty je optimálním řešením z pohledu bezpečnosti i spolehlivosti. 

partner pohled LZ
partner - i-cockpit

NOVÝ ZPŮSOB PRÁCE

Nový PEUGEOT Partner je - po vzoru hatchbacků a SUV vozů značky - vybavený místem řidiče PEUGEOT i-Cockpit®. Ovladatelnost vozu je jednoduchá. A to díky modernímu designu spolu s kompaktním volantem, zvýšenou přístrojovou deskou a velkým 10’’ kapacitním dotykovým displejem Díky ergonomické pozici řidiče, která je v kategorii užitkových vozů ojedinělá, také nabízí Peugeot Partner výjimečně příjemné řízení

Nejen, že pohodlí, které Vám Nový PEUGEOT Partner nabízí, je v kategorii užitkových vozů unikátní, navíc si díky němu můžete vytvořit komfortní mobilní kancelář. O soukromí se postará účinná zvuková izolace - nerušeně si vyřídíte telefonní hovory. Velice praktickou funkcí je i bezdrátové dobíjení telefonu pomocí magnetické indukce. V předu mohou cestovat až 3 osoby a to v momentě, kdy upravíte nastavení lavice Multi‑Flex. Jednoduše také zvětšíte užitečný objem nákladu. A to sklopením opěradla. Je také možné prodloužit úložnou plochu - zvednout postranní sedadlo do svislé polohy. Na otočný psací stolek, který je zabudovaný v lavici Multi-Flex je možné položit počítač a v případě potřeby ho připojit do 230 V zásuvky (podle zvolené verze je součástí výbavy a nebo je možné doobjednat).

Asistenční systémy poslední generace

Buďte mezi prvními, kdo s Novým PEUGEOT Partner může využívat přednosti systému Surround Rear Vision!

Jde o inovativní systém, který má při manévrování umožnit sledovat, co se děje kolem vozu. Díky systému Surround Rear Vision budete mít při řízení neustále dokonalý přehled o okolí. A to i v momentě, kdy máte výhled z okna zakrytý.

A jak to funguje? 

Systém využívá 2 kamery. Jedna je umístěná ve stojce vnějšího zpětného zrcádka u spolujezdce. A druhá - dvoufunkční - v úrovni 3. brzdového světla na zadních dvouklřídlích dveřích. Kamery přenáší záběry nejbližšího okolí vozu na displej. Ten je umístěný na místě vnitřního zpětného zrcátka. Řidič tak má dokonalý přehled o tom, co se kolem vozu děje. A to i v případě, kdy mu výhled z vozu znemožňuje přepážka nebo karoserie bez prosklení.

Systém zahrnuje tři funkce

 • Boční pohled na stranu spolujezdce a sledování mrtvého úhlu.
 • Pohled do dálky v ose vozu nahrazující vnitřní zpětné zrcátko.
 • Zadní parkovací kameru, která snímá prostor za zádí vozu, pro snazší manévrování udává šířku vozu včetně vnějších zpětných zrcátek, vzdálenost 30 cm, 1 m a 2 m od zadního nárazníku, poloměr otáčení podle natočení volantu a prostor potřebný pro otevření zadních dveří.

Se systémem Surround Rear Vision už nebudete muset volit mezi lepším výhledem z prosklené verze a spolehlivějším zabezpečením přepravovaného nákladu ve verzi s plechovou karoserií bez prosklení.

Systém je k dipozici dle zvolené verze vozu a nebo je možné na přání doobjednat. 

Peugeot Partner - asistenční systémy - nejnovější je Surround Rear Vision!
Peugeot partner - nový peugeot partner - asistenční systém - kontrola přetížení

PŘEPRAVA BEZ PŘETÍŽENÍ

Ukazatel přetížení je v kategorii užitkových vozů inovativní prvek výbavy. Jeho úkolem je informovat řidiče o tom, že překročil maximální povolenou hmotnost (MTAC) nebo maximální povolené zatížení přední a zadní nápravy (CMAE).

Systém pro kontrolu přetížení pomáhá:

 • Předcházet rizikům a důsledkům přetížení vozu - jako je například zhoršení jízdních vlastností, nižší účinnost brzd, riziko defektu na pneumatice, nadměrné opotřebení vozu atd..
 • Zajistit vyšší bezpečnost řidičů a uživatelů vozidla.

Systém je k dipozici dle zvolené verze vozu a nebo je možné na přání doobjednat.

Peugeot partner - nový peugeot partnerPeugeot partner - nový peugeot partner - zadní pohledPeugeot partner - nový peugeot partnerPeugeot partner - nový peugeot partner - zadní pohled_většiPeugeot partner - nový peugeot partner - interiérPeugeot Partner - asistenční systémy - nejnovější je Surround Rear Vision!Peugeot partner - nový peugeot partner - asistenční systém - kontrola přetíženíPeugeot partner - nový peugeot partner - užitkový vůz roku - délka ve verzi L1 a L2Peugeot partner - nový peugeot partner - užitkový vůz pro každé podnikání

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Užitkové / Peugeot Partner
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná