Rychlý kontakt
Kariéra Federal Cars

Manažer/ka servisu

Náplň práce

Do našeho týmu FEDERAL CARs v Liberci hledáme posily na níže uvedené pozice:

  • manažer/ka autorizovaného servisu

Jsme autorizovaný prodejce a opravce osobních i užitkových vozidel Peugeot, VOLVO, Mazda a Honda a posilujeme tým odpovědný za

  • vedení servisu
  • komunikaci s importérem
  • příjem zakázek
  • vedení a motivaci týmu
  • řešení garančních řízení apod.

Požadujeme

Do našich interních systémů vás samozřejmě zaučíme, nicméně požadujeme tyto schopnosti/vlastnosti:

  • praxi v oboru
  • zodpovědnost, pracovitost
  • chuť prosazovat nové trendy
  • a měli byste být vůdčím typem

Nabízíme
  • zázemí stabilní společnosti
  • nadstandardní motivační systém ohodnocení
  • firemní benefity

Vaše životopisy zasílejte laskavě na email: tstary@federalcars.cz

Nástup možný ihned/dle dohody, těšíme se na vás!

Váš budoucí zaměstnavatel v Liberci - Federal Cars

Přijímací technik

Náplň práce

Další pozicí, kterou aktuálně otevíráme, je

  • přijímací technik autorizovaného servisu

Hledáme kolegu/kolegyni do týmu odpovědného za

  • opravy motorových vozidel
  • přijímání zakázek do servisu

VŠE SAMOZŘEJMĚ ZAUČÍME

Požadujeme

• Zodpovědnost
• Spolehlivost
• Schopnost práce s PC
• Samostatnost, ale také schopnost pracovat v týmu
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme

• Zázemí prosperující firmy a příjemného prostředí
• Kompletní zaškolení a pravidelná školení novinek dané značky
• Nejmodernější pracovní prostředí v oboru
• Dlouholetou praxi firmy v oboru
• Nadstandardní mzdové ohodnocení v rámci regionu
• Nadstandardní firemní benefity

Autoelektrikář - mechanik

Náplň práce

Do našeho kolektivu sháníme automechanika - elektrikáře.

Nástup možný ihned - životopisy prosím zasílejte přímo na adresu tstary@federalcars.cz

Požadujeme
  • vyučení (automechanik, autoelektrikář....)
  • praxe v oboru výhodou
Nabízíme
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • nadprůměrné mzdové ohodnocení
  • služební vůz
  • roční odměny
  • Multisport kartu
  • příspěvek na stravu
  • zázemí tradiční a stabilní firmy