Rychlý kontakt

Kariéra Federal Cars

Automechanik, autolakýrník, autoelektrikář

Náplň práce

Do našeho týmu Peugeot v Liberci hledáme posilu na tyto pozice:

  1. automechanik,
  2. autolakýrník,
  3. autoelektrikář/autotronik

Jsme autorizovaný prodejce a opravce osobních i užitkových vozidel Peugeot a posilujeme tým odpovědný za

  • opravy motorových vozidel značky Peugeot
  • běžný servis i opravy větších rozměrů, výměny čelních skel, pneu servis, rozvody motorů, klimatizace, geometrie, diagnostika atd.
  • opravy elektromobilů
  • klempírenské a lakýrnické práce
Požadujeme
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Samostatnost, ale také schopnost pracovat v týmu
  • Vyučení v oboru
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost
  • Autoelektrikář potřebuje školení dle vyhlášky 50/1978 Sb.
Nabízíme
  • Zázemí prosperující firmy a příjemného prostředí
  • Kompletní zaškolení a pravidelná školení novinek dané značky
  • Nejmodernější pracovní prostředí v oboru
  • Dlouholetou praxi firmy v oboru
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení v rámci regionu
  • Benefity - stravenky, účast na různých firemních akcích
  • Multisport kartu
  • Práce na HPP

Vaše životopisy zasílejte laskavě na email: vedeni@federalcars.cz.

Nástup možný ihned, těšíme se na vás!

Váš budoucí zaměstnavatel v Liberci - Peugeot Federal Cars