Rychlý kontakt
Originální náhradní díly o 25% levněji!

Originální náhradní díly o 25% levněji!

108200820830083085008508BoxerExpertExpert CombiPartnerRifterTraveller

Chcete, aby Vaše auto bylo vždy ve výborné kondici? Ale za rozumnou cenu za opravy a údržbu? Přijde Vám správné, že čím starší je Váš vůz, tím levnější by měly být náhradní díly? To je správně! A je to reálné!

 

Máme pro Vás AŽ 25% SLEVY NA ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY PRO VOZY STARŠÍ 4 LET!

 

Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk. Je krásné, když originál zůstane originálem! Řidiči si oblíbili pořizování neoriginálních náhradních dílů a jejich namontování neodbornými mechaniky. Čímž nevědomky zkracují život svého vozidla. ALE! S tím je teď ale konec! Nač šetřit nakupováním neoriginálních náhradních dílů, když můžete ušetřit na originálech, které Vám navíc namontují specialisté značky PEUGEOT. Dopřejte svému vozu PEUGEOT to, co si zaslouží, a navštivte náš autorizovaný servis v Liberci či Praze!

Výše uvedené slevy neplatí pro kategorie: příslušenství, díly určené pro vozidla starší 5 let (řada dílů Eurorepar), repasované díly, filtry pevných částic a baterie. Slevy nejsou kumulovatelné s jinými promoakcemi. Změna programu „Každý věk má své výhody“ vyhrazena.

Servis Peugeot - Každý věk má své výhody - levné originální náhradní díly Peugeot

Neváhejte se obrátit na naše specialisty v Liberci nebo Praze!  

Autorizovaný servis! Zarezervujte si svůj termín pro servis vozu Peugeot v Libereckém kraji  Autorizovaný servis! Zarezervujte si svůj termín pro servis vozu Peugeot v Praze
« Zpět na novinky16.06.2020,
Newsletter