Rychlý kontakt
Financování Peugeot

Financování Peugeot

BoxerExpertExpert CombiPartnerRifterTraveller

Jednoduché financování vozu Peugeot

Zvažujete pořízení nového nebo ojetého vozu Peugeot? Možná Vám rozhodování značně ulehčí informace o možnostech financování, které můžeme plně přizpůsobit Vašim možnostem a používání vozu.V rámci značkového financování PEUGEOT FINANCE Vám můžeme poskytnout individuální a nadstandardní podmínky. Seznamte se s našimi produkty níže a budete zase o krok blíž k Vašemu novému Peugeotu! 

Spotřebitelský úvěr

Jde o účelový úvěr, který na pořízení automobilu, poskytuje leasingová společnost. Vůz, ke kterému se úvěrová smlouva váže, je od počátku smluvního vztahu majetkem klienta.  Zjistit více o spotřebitelském leasingu »

Peugeot - financování nového či ojetého vozu
Financování nového či ojetého vozu

Peugeot Operative Lease

Tento obchodní vzta se uzavírá mezi leasingovou společností a leasingovým nájemcem. Doba pronájmu je v tomto případě poměrně krátká. Zjistit více o Operative Lease »  

 

Financování LIVE!

Tato nabídka financování Peugeot Finance Vám přinese okamžitý bonus ve výši 10 000 Kč z pořizovací ceny vozu. V současné době jde o nejvýhodnější variantu dlouhodobého i krátkodobého financování vozů Peugeot. Zjistit více o Financování Live! » 

Financování nového vozu Peugeot - Live
0% úvěr od Peugeotu - jak výhodně pořídit auto

Úvěr s 0% úrokem

Máte k dispozici 50% akontaci? Pak je Úvěr s 0% úrokem to pravé pro financování Vašeho vozu! Umožní Vám platit pojištění měsíčně namísto nutnosti zaplatit pojištění jednou za rok v hotovosti. Zjistit více o Úvěru s 0% úrokem » 

Smart 2018

Nejflexibilnější finanční produkt. Nabízíme ho v případě, kdy má zákazník zájem o nový vůz a akontaci nemá k dispozici, případně jen nízkou částku. Smart 2018 je vhodný pro financování na delší časové období.  Zjistit více možnosti Smart 2018 »

Výhodné financování nového či ojetého Peugeotu
Peugeot - relax - financování pro osobní i užitkové vozy

Operativní leasing Peugeot Relax

Operativní leasing pro každého s PEUGEOT FINANCE. Rychlý způsob, jak získat výhodu programu „all inclusive“ za měsíční pronájem, nemuset se o nic starat a stále jezdit v novém. Nabídka se vztahuje na osobní i užitkové vozy! Zjistit více o Operativním leasingu Peugeot Relax »

 

« Zpět na novinky03.12.2018, zdroj: Peugeot
Newsletter