Rychlý kontakt
Funkce Mirror Screen

Funkce Mirror Screen

Funkce Mirror Screen přenáší obraz displeje telefonu a ovládání kompatibilních aplikací v něm uložených na dotykový displej ve voze. Kromě lepšího výhledu na displej tak získáváte i možnost používat svoje oblíbené aplikace mnohem bezpečněji než při manipulaci s telefonem:

  • hlasem nebo dotykem spustíte web‑rádio
  • nadiktujete SMS nebo si došlou zprávu necháte přečíst

Jste stále v obraze a přitom nemusíte spustit oči z vozovky před sebou!

Android Auto

Android Auto™ můžete používat, pokud máte vůz nebo dodatečně instalované autorádio kompatibilní s Android Auto™ a k tomu telefon vybavený Android 5.0 (Lollipop) nebo novější verzí.

Začněte tím, že si do mobilu stáhnete z Google Play store do telefonu aplikaci Android Auto.

V momentě, kdy telefon Android připojíte k systému ve voze nebo ke kompatibilnímu autorádiu, objeví se aplikace z Vašeho telefonu přímo na displeji vozu. 

Pokud máte k dispozici připojení k internetu, je možné využívat hlasové ovládání.

S ohlasovým ovládáním můžete jednoduše a bez rizika:

  • přijmout hlasovým povelem telefonní hovor
  • zavolat si
  • poslat nebo nadiktovat SMS

A to vše, aniž byste pustili volant z rukou!

I navigaci je možné ovládat hlasem, mapy z Google Maps™ jsou doplněné o informace o dopravním provozu a směrovými ukazateli jízdních pruhů. I díky tomu Váš Peugeot Vás vždy spolehlivě dovede do cíle Vaší cesty.

Peugeot - funkce Mirror Screen

MirrorLink®

MirrorLink® umožňuje používat aplikace** z Vašeho chytrého telefonu* přímo na dotykovém displeji vozu. Aby bylo možné vše ovládat a přitom jízda zůstala bezpečná, tak je interface ve voze velice přehledný a snadný na ovládání. 

Aplikace fungují ve vašem telefonu, ale zobrazují se na displeji vozu a zvuk se přenáší přes reproduktory palubního audio systému.

Panel všech běžně používaných aplikací se ve formátu upraveném pro řízení přenáší na displej vozu a vy tak můžete aplikace obsluhovat bezpečně a v souladu s platnými předpisy.

* Vyžaduje kompatibilní telefon
** Vyžaduje kompatibilní aplikaci

« Zpět na novinky26.11.2019, zdroj: Peugeot
Peugeot - funkce Mirror Screen

Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky bychom Vás rádi informovali o omezení provozu našich poboček, a to prozatím do odvolání.

PRODEJ NOVÝCH VOZŮ - Bohužel prodejny vozidel jsou nyní dočasně uzavřeny, ale prodejci se Vám ochotně budou věnovat telefonicky a emailem. Podnikatelské subjekty však mohou na naše provozovny dorazit a prodej nového vozu dojednat osobně. Důležité je dodržet maximální hygienické předpisy.

SERVIS VOZŮ je v Liberci stejný pro vozy Volvo i Peugeot: PO - PÁ   7:30 - 16:00.

Pro servis vozů Peugeot a Citroën v Praze můžete využít časy PO - PÁ   7:30 - 17:00

Náš servis v PRAZE Vám dále nabízí, že si pro Vaše vozidlo dorazíme a zase Vám jej kompletně vyčištěný / vydesinfikovaný vrátíme – v rámci Prahy ZDARMA.

Ujišťujeme Vás, že V našich servisech dbáme na nejpřísnější hygienická pravidla!!!

Děkujeme za pochopení.
Všem pevné zdraví, přeje team FEDERAL CARS

Newsletter