Rychlý kontakt
Letní příslušenství se slevou až 30 %

Letní příslušenství se slevou až 30 %

20082083008 PHEV308308/308 SW PHEV5008508508 PHEVe-2008e-208

Pořiďte si ke svému vozu PEUGEOT praktické doplňky. Využijte až 30% slev na originální letní příslušenství, které Vám zpříjemní cestování a poskytne nezbytnou ochranu všem cestujícím i samotnému vozu.

Všichni sníme o létě plném sportovního vyžití a výletů do přírody, kde si budeme v klidu užívat krásného počasí.

Pokud chcete být připraveni na jakoukoli výzvu, pořiďte si ke svému vozu PEUGEOT praktické doplňky. Využijte až 30% slev na originální letní příslušenství, které Vám zpříjemní cestování a poskytne nezbytnou ochranu všem cestujícím i samotnému vozu.

Úklid interiéru podstatně usnadní praktické koberečky či vana do zavazadlového prostoru. Je-li Vaším oblíbeným sportem cyklistika, zajisté oceníte bezpečné řešení přepravy kol na střešních nosičích nebo nosičích instalovaných na tažném zařízení. Nosiče, stejně jako střešní příčníky, jsou právě teď v nabídce za akční ceny a zároveň můžete využít i slevu na sluneční clony pro ještě vyšší komfort cestování.

S výběrem vhodného příslušenství Vám pomohou pracovníci našeho autorizované servisu PEUGEOT FEDERAL CARS Liberec, se kterými se můžete spojit telefonicky či on-line, ale nejraději Vás přivítáme u nás v Doubí osobně. Zboží si u nás můžete nechat přímo nainstalovat.

 

Slevy se vztahují na tyto druhy příslušenství a jsou platné do 31.8.2023

  • koberce
 
  • vany do zavazadlového prostoru
 
  • příčné střešní nosiče
 
  • sluneční clony
 
  • nosiče kol

 

 

 

 

klima_bakterie

Čištění ozonem za akčních 1190,-

...a když už si u nás budete vybírat příslušenství pro své letní toulky, nechte si vydesinfikovat klimatizaci. Nemusíte přímo cítít z klimatizace zápach, aby bylo jasné, že ve výparníku a klimatizačních cestách se přes zimu usadily nepěkné breberky, které by Vám a Vašim blízkým mohly znepříjemnit letní cestování.

Akční cena 1190,- obsahuje práci i čistič klimatizace.

...a je samozřejmě vč. DPH.

Zásadní navýšení přepravní kapacity - tažné zařízení

Málem jsme zapomněli vypíchnout naši další akci - slevy 20 % na originální tažná zařízení!

Zvyšte přepravní kapacitu svého vozu a táhněte bezpečně vozík či obytný přívěs, loď nebo třeba nejrůznější pracovní stroje pomocí originálního tažného zařízení, které bylo vyrobeno přímo na míru vozům Peugeot. Naše tažná zařízení splňují evropskou směrnici ECE 55, odpovídají přísným bezpečnostním normám a jsou spolehlivější než neoriginální systémy.

V nabídce máme 2 varianty tažných zařízení:

  • Tažné zařízení demontovatelné bez nářadí (systém RDSO) je důmyslné a velmi praktické. Montáž i demontáž koule s čepem bez použití nářadí trvá několik sekund, přičemž vaše vozidlo snadno získá zpět svůj ničím nerušený vzhled.
  • Tažné zařízení s odnímatelným kulovým čepem tvaru labutího krku je jednoduchým a velmi běžným typem tažného zařízení nabízejícího nejlepší poměr cena/kvalita. Vyznačuje se rychlou montáží i demontáží koule s použitím běžného nářadí.

Všechna tažná zařízení dodáme se slevou 20 % a rovněž přidáme 15% slevu na kompatibilní elektrické kabely.

Newsletter