Rychlý kontakt

Na servisu se můžete stavit pro čerstvý vzduch!

108200820830083085008508BoxerExpertExpert CombiPartnerRifterTraveller

Čištění klimatizace

Klimatizace v kabině zajišťuje stálou komfortní teplotu a příjemnou atmosféru, což přispívá k vyššímu pohodlí řízení. Klimatizace rovněž napomáhá bezpečnosti tím, že zajistí rychlé odmlžení či odmrazení skel a tím zlepšuje výhled. Cena za provedení činí 600 Kč

Čištěním klimatizace se rozumí vyčištění vzduchového okruhu za pomoci speciálního spreje, který odstraní veškeré mikroorganismy z klimatizace a lehce provoní interiér vašeho vozu. Umožňuje optimální údržbu systému klimatizace, jeho plnou výkonnost a zvyšuje životnost výparníku. 

Dezinfekcí kabiny se rozumí dezinfekce prostoru pro cestující za pomoci speciálního spreje, který na dlouhou dobu předchází vzniku zápachu a udržuje optimální výkon klimatizace. Odstraňuje bakterie (způsobující alergie), mikroby a nepříjemné pachy. 

Při návštěvě servisu Peugeot doporučujeme spojit více úkonů do jedné zakázky. Můžete si například nechat přezout pneumatiky a do konce dubna zároveň využít výjimečné slevy na kola z lehkých slitin ve výši až 40 % nebo si nechat vůz zkontrolovat před sezónou za paušální cenu 399 Kč. Sezónní prohlídka obsahuje 20 kontrolních bodů.

 

Objednejte se na servis do Liberce

 

« Zpět na novinky17.04.2020,
Čištění klimatizace
Newsletter