Rychlý kontakt
Novinky Peugeot

Nový Peugeot 2008 získal titul „Auto Europa 2021

2008

Nový Peugeot 2008 zvítězil v Itálii v soutěži „Auto Europa 2021“. Toto ocenění mu udělil Svaz italských motoristických novinářů UIGA. Jde již o šestý vůz značky Peugeot, který tuto prestižní cenu získal, stejně jako v minulosti vozy Peugeot 207, 3008, 208, 2008 a 308.

Cena Auto Europa oceňuje automobil, který je předurčen k tomu, aby se v příštím roce stal jedním z nejprodávanějších vozů na italském trhu.
Pro Peugeot 2008 je získání titulu Auto Europa 2021 velkým triumfem

Cenu letos udělovali členové svazu UIGA, ale také porota složená z osobností ovlivňujících veřejné mínění a porota složená ze zástupců veřejnosti. Na vítězství nového Peugeotu 2008 se všechny tyto poroty shodly. Za úspěchem modelu Peugeot 2008 stojí jeho průlomový design a technologická výbava na úrovni vyšších segmentů, jejíž nejvýraznějším prvkem je nový Peugeot i-Cockpit® 3D, díky němuž dostává zážitek z jízdy novou dimenzi. Inovativní je také koncept „Power of Choice“ s nabídkou 100% elektrického pohonu.

Pro Peugeot 2008 je získání titulu Auto Europa 2021 velkým triumfem. Předcházely mu modely Peugeot 207, který byl takto oceněn v roce 2007, 3008 v roce 2010, 208 v roce 2013, 2008 v roce 2014 a 308 v roce 2015. Dnes cena putuje k nové generaci Peugeotu 2008, modelu, který má velký úspěch i na italském trhu, kde si našel už 20 000 zákazníků. Poprvé se kromě členů UIGA zúčastnila hlasování také porota složená z osobností ovlivňujících veřejné mínění a porota složená ze zástupců veřejnosti, které pomohly vybrat nejlepší vůz ze sedmi finalistů. Cena Auto Europa oceňuje automobil, který je předurčen k tomu, aby se v příštím roce stal jedním z nejprodávanějších vozů na italském trhu. Vybíralo se z 15 uchazečů, z nichž každý splňuje příslušná kritéria: být vyráběn v Evropě v počtu nejméně 10 000 kusů a současně být prodáván na evropském trhu.

Salvatore Internullo, ředitel Peugeot Italia, prohlásil:

Toto ocenění znovu potvrzuje správnost projektu značky Peugeot, jehož platforma a výrazný styl stojí u zrodu nové koncepce automobilů, které jsou elegantní, kvalitní a především nabízejí velmi vysokou úroveň technologických inovací, rovněž ve spojení se 100% elektrickým pohonem. V Itálii si za pouhých pár měsíců nový Peugeot 2008 pořídilo už 20 000 zákazníků. S tímto novým modelem značka Peugeot významně zvyšuje svou image a sílu na italském trhu.

« Zpět na novinky20.01.2021, zdroj: Peugeot
Toto ocenění mu udělil Svaz italských motoristických novinářů UIGA. Jde již o šestý vůz značky Peugeot, který tuto prestižní cenu získal, stejně jako v  minulosti vozy Peugeot 207, 3008, 208, 2008 a 3Nový Peugeot 2008 zvítězil v Itálii v soutěži „Auto Europa 2021“. Poprvé se kromě členů UIGA zúčastnila hlasování také porota složená z osobností ovlivňujících veřejné mínění a porota složená ze zástupců veřejnosti, které pomohly vybrat nejlepší vůz ze sedmi finalisPro Peugeot 2008 je získání titulu Auto Europa 2021 velkým triumfemCena Auto Europa oceňuje automobil, který je předurčen k tomu, aby se v příštím roce stal jedním z nejprodávanějších vozů na italském trhu.Vybíralo se z 15 uchazečů, z nichž každý splňuje příslušná kritéria: být vyráběn v Evropě v počtu nejméně 10 000 kusů a současně být prodáván na evropském trhu.

Bezpečnost našich zákazníků a našich zaměstnanců je pro nás absolutní prioritou, proto jsme vzhledem k aktuálním mimořádným okolnostem upravili naši činnost následovně:

SERVIS - provoz NEPŘERUŠEN

  • Váš vůz převezmeme před budovou servisu a domluvíme vše bez nutnosti zdržovat se v prostorách naší provozovny.
  • Veškeré servisní i administrativní úkony jsou u nás ve FEDERAL CARS prováděny při dodržování všech hygienických nařízení i doporučení.
  • V zájmu zajištění maximální bezpečnosti v tyto dny nemůžeme zajistit odvozy zákazníků po předání vozidla na servis.
  • Po provedení servisních prací vás včas zkontaktujeme a domluvíme se na předání vašeho vozu na přesný čas. Odevzdání vozu proběhne opět před budovou dealerství, bez nutnosti vstupovat na showroom.
  • Případný prodej náhradních dílů přes pult samozřejmě zajistíme bez problémů výdejem „přes okénko“.

PRODEJ - formou PRODEJE NA DÁLKU

Situace nám neumožňuje věnovat se vám osobně, online prodej však funguje bez přerušení. Je ideální čas nechat si připravit nabídku na konkrétní vůz nebo jeho financování. Převzetí vozů je pochopitelně možné bez problémů prostřednictvím našeho servisu.

Newsletter