Rychlý kontakt
Peugeot - akce na užitkové vozy

Peugeot - akce na užitkové vozy

Nový Partner Furgon

Pořiďte si nový Peugeot Partner s kompletním servisem na 2 roky zdarma a cenovým zvýhodněním až 168 100 Kč bez DPH! Skladové vozy ihned k dispozici. Chci vědět víc o této nabídce »

Peugeot - Pořiďte si nový Peugeot Partner s kompletním servisem na 2 roky  zdarma a cenovým zvýhodněním až 168 100 Kč bez DPH! Skladové vozy ihned k dispozici.
Peugeot - Pořiďte si Peugeot Expert s kompletním servisem na 2 roky zdarma a cenovým zvýhodněním až 220 100 Kč bez DPH! Skladové vozy ihned k dispozici.

Expert Furgon

Pořiďte si Peugeot Expert s kompletním servisem na 2 roky zdarma a cenovým zvýhodněním až 220 100 Kč bez DPH! Skladové vozy ihned k dispozici. Chci vědět víc o této nabídce »

Expert Polocombi

Pořiďte si Expert Polocombi s kompletním servisem na 2 roky zdarma a cenovým zvýhodněním až 213 100 Kč bez DPH! Skladové vozy ihned k dispozici. Chci vědět víc o této nabídce »

Peugeot - Pořiďte si Expert Polocombi s kompletním servisem na 2 roky zdarma a cenovým zvýhodněním až 213 100 Kč bez DPH! Skladové vozy ihned k dispozici.
Peugeot - Pořiďte si Peugeot Boxer s kompletním servisem na 2 roky zdarma a cenovým zvýhodněním až 377 900 Kč bez DPH! Skladové vozy ihned k dispozici.

Boxer Furgon

Pořiďte si Peugeot Boxer s kompletním servisem na 2 roky zdarma a cenovým zvýhodněním až 377 900 Kč bez DPH! Skladové vozy ihned k dispozici. Chci vědět víc o této nabídce »

Boxer Valník

Pořiďte si Boxer Valník s kompletním servisem na 2 roky zdarma a cenovým zvýhodněním až 336 600 Kč bez DPH! Skladové vozy ihned k dispozici. Chci vědět víc o této nabídce »

Peugeot - Pořiďte si Boxer Valník  s kompletním servisem na 2 roky zdarma a cenovým zvýhodněním až 336 600 Kč bez DPH! Skladové vozy ihned k dispozici.
Peugeot - Pořiďte si Boxer Šasi s kompletním servisem na 2 roky zdarma a cenovým zvýhodněním až 324 600 Kč bez DPH! Skladové vozy ihned k dispozici.

Boxer Šasi

Pořiďte si Boxer Šasi s kompletním servisem na 2 roky zdarma a cenovým zvýhodněním až 324 600 Kč bez DPH! Skladové vozy ihned k dispozici. Chci vědět víc o této nabídce »

« Zpět na novinky23.02.2020,

Vážení zákazníci,
na základě nařízení vlády České republiky bychom Vás rádi informovali o omezení provozu našich poboček, a to prozatím do odvolání.

PRODEJ NOVÝCH VOZŮ - Bohužel prodejny vozidel jsou nyní dočasně uzavřeny, ale prodejci se Vám ochotně budou věnovat telefonicky a emailem. Podnikatelské subjekty však mohou na naše provozovny dorazit a prodej nového vozu dojednat osobně. Důležité je dodržet maximální hygienické předpisy.

SERVIS VOZŮ je v Liberci stejný pro vozy Volvo i Peugeot: PO - PÁ   7:30 - 16:00.

Pro servis vozů Peugeot a Citroën v Praze můžete využít časy PO - PÁ   7:30 - 17:00

Náš servis v PRAZE Vám dále nabízí, že si pro Vaše vozidlo dorazíme a zase Vám jej kompletně vyčištěný / vydesinfikovaný vrátíme – v rámci Prahy ZDARMA.

Ujišťujeme Vás, že V našich servisech dbáme na nejpřísnější hygienická pravidla!!!

Děkujeme za pochopení.
Všem pevné zdraví, přeje team FEDERAL CARS

Newsletter