Rychlý kontakt

Peugeot Cycles uvádí na trh řadu elektrokol Crossover

Peugeot Cycles má v nabídce šest elektrokol série „Crossover“, které jsou na rozhraní trekingových a horských kol. Tato víceúčelová kola dokonale vyhovují cyklistům pro cesty do práce i pro volný čas. Design kol eT01 (e = elektrický, T = trekking) Crossover je elegantní a ladný díky baterii Bosch PowerTube vestavěné v rámu. Výkonné motory Bosch a široké pneumatiky posilují jejich trekkingové vlastnosti. Modely FS (Full Suspension) poskytují velké pohodlí bez ohledu na povrch nebo svažitost terénu. Nová elektrokola Crossover jsou dílem francouzských designérů a jsou montována v Romilly sur Seine (departement Aube). Jsou k dispozici u prodejců Peugeot Cycles.

Peugeot elektrokola

Inovativní špičková kola navržená a montovaná ve Francii

Koncepce elektrokol Peugeot Crossover aplikuje na jízdní kola koncepci vozů SUV. Design těchto nových kol, který vznikl v designovém studiu Peugeot Design Lab, je díky vestavění baterie Bosch PowerTube do rámu elegantní a moderní. Umístění baterie v blízkosti motoru je optimální pro vyvážení kola, které tak získalo nižší těžiště. Baterie se z rámu snadno vyndává směrem nahoru a je chráněna před znečištěním. Vysoce kvalitní vzhled dotvářejí i ploché svary. Všechna elektrokola Peugeot eT01 Crossover se montují ve Francii v Romilly sur Seine.

Nabídka elektrokol Peugeot Crossover

  • Peugeot eT01 Crossover D9, sportovní nebo kombinovaný rám. Toto elektrokolo určené pro dobrodružné povahy se díky motoru Bosch Active Line cítí dobře na strmých cestách. Baterie Bosch PowerTube 400 Wh poskytuje dojezd až 110 kilometrů. Velké pneumatiky Hutchinson s bloky po stranách zajišťují přilnavost na každém povrchu. Cena: 2 499 € s DPH.
  • Peugeot eT01 Crossover D10 s výbavou, sportovní nebo kombinovaný rám. Všestranné výkonné elektrokolo e-Bike je vybavené výkonným motorem Bosch Performance CX. Jeho točivý moment 63 Nm poskytuje okamžitý a maximální výkon bez ohledu na terén. Baterie Bosch PowerTube 500 Wh poskytuje dojezd až 110 kilometrů. Kompletní výbava (blatníky, zadní a přední světlo, nosič) usnadňuje každodenní život. Cena: 3 299 € s DPH.
  • Peugeot eT01 Crossover FS (Full Suspension). Toto pohodlné elektrokolo je vybaveno předním a zadním odpružením, každé s vůlí 80 mm, takže je pohodlné při jízdě ve městech a současně je vhodné i do přírody. Jeho motor Bosch Active Line je spojen s baterií Bosch PowerTube 400 Wh, dojezd je až 110 kilometrů. Cena: 3 299 € s DPH
  • Peugeot eT01 Crossover FS (Full Suspension) s výbavou. Toto elektrokolo stojící na vrcholu řady Crossover v sobě spojuje pohodlí, výkon a praktičnost. Přední a zadní odpružení odfiltrují nerovnosti silnic a cest. Motor Bosch Performance Line s točivým momentem 60 Nm umožňuje rychlé zrychlení. Baterie Bosch PowerTube 500 Wh poskytuje dojezd až 110 kilometrů. Svým vybavením (blatníky, zadní a přední světlo, nosič) z něj činí ideálního každodenního spojence. Cena: 3 999 € s DPH.

Peugeot Cycles představuje nové způsoby mobility

Pohodlná a výkonná elektrokola Peugeot eT01 Crossover představují ideální alternativu ke každodennímu dojíždění autem či hromadnou dopravou. Jejich všestrannost umožňuje vyrazit i na nezpevněné cesty. Díky těmto novým modelům je nabídka elektrokol Peugeot Cycles komplexní a vyhovuje všem potřebám cyklistů. Dynamická značka tak přispívá k tomu, aby se elektrokola stala skutečným společenským fenoménem.
Elektrická kola Peugeot posilují globální elektrifikovanou nabídku mobility, kterou tak tvoří elektrický skútr e-Ludix, osobní elektromobily (e-208, e-2008, e-Traveller) či plug-in hybridy (3008, 508 hatchback nebo SW) a 100% elektrické užitkové vozy (e-Expert a e-Boxer).
Kola Peugeot jsou k dispozici na webových stránkách cycles.peugeot.fr a také v prodejní síti Peugeot, obchodech Vélo & Oxygen a na dotaz u našich prodejců.

 

« Zpět na novinky24.07.2020, zdroj: Peugeot
Peugeot elektrokolaPeugeot elektrokola
Newsletter