Rychlý kontakt
Peugeot Emotion Day 2021

Peugeot Emotion Day 2021

e-2008e-208e-Experte-traveller

Chcete vyzkoušet 100% elektrické či plug-in hybridní vozy a poznat sílu elektromobility na vlastní kůži?


Tak přijďte na Peugeot Emotion Day 3. června v Praze u Albertu v Čestlicích a 13. června v Liberci u Globusu a zažijte dokonale tichý chod motoru, okamžité zrychlení nebo pohon 4×4! Na místě bude k vyzkoušení také nejmodernější řada SUV, rodinný Rifter a další modely Peugeot.

Rezervujte si jízdu

SOUTĚŽ O CENY

V rámci roadshow PEUGEOT EMOTION DAY 2021 jsou pro vás připraveny soutěže o zajímavé ceny.
Pro účast v hlavní soutěži se stačí pouze registrovat na testovací jízdu na www.peugeotemotionday.cz, přijít na vybrané místo konání roadshow a vyplnit s hosteskou krátký dotazník. Tím se zařadíte do databáze, z níž po skončení akce vylosujeme výherce cen pořadatele a partnerů.

Čeká na vás např. 14-denní zápůjčka plug-in hybridního vozu Peugeot 3008 s pohonem 4x4, týdenní zápůjčka skútru Peugeot, dětská autosedačka HUGO, fotoaparát NIKON a další hodnotné ceny.

Pro návštěvníky s duší závodníků máme připravený simulátor Xseries 208 s možností vyhrát vstup a ubytování na Barum Czech Rally Zlín 2021 včetně zkušební jízdy s jezdcem stáje Ralexsport Davidem Štefanem ve voze Peugeot 208 R4!

Více o soutěži naleznete zde: https://www.peugeotemotionday.cz/soutez

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

V našem testovacím centru se těšíme i na děti!

Náš maskot LEV JACQUES jim nabídne zábavu v Igráčkově dětském koutku, na elektrokoloběžce Peugeot či na autodráze. A protože ví, co mají děti nejraději, nenechá je odejít bez balonku, lízátka s překvapením nebo vynikající zmrzliny Prima.

IGRÁČKŮV DÉTSKÝ KOUTEK
AUTODRÁHA
ELEKTROKOLOBĚŽKA Peugeot
LEV JACQUES
OBČERSTVENÍ

 

Nebojte se dorazit a užít si roadshow! Celá akce bude probíhat za přísných hygienických opatření.

Newsletter