Rychlý kontakt

SLEVA NA BATERIE PEUGEOT -35 % pouze do konce února!

Nastartujte nový rok 2019 s jistotou!

Skvělá akce, která hned na začátku roku potěší majitele vozů Peugeot! Máme pro Vás akční nabídku – slevu 35 % na všechny akumulátory! Baterie Peugeot jsou vyvinuty přímo pro Váš vůz a kromě vysoké kvality se vyznačují velmi dobrým poměrem cena/výkon.

Pouze do konce února pořídíte baterie Peugeot již od 1 450 Kč!

 

Federal Cars Liberec - Sleva na baterie 35%
Federal Cars Liberec - Sleva na baterie 35%

Vše začíná baterií!

Baterie zajišťuje start motoru a dodávku energie dalším zařízením ve voze. Jako například světla, alarm, vyhřívání, stěrače, palubní počítač, autorádio… Mrazivé počasí a nízké teploty snižují její životnost. Pro větší pocit jistoty si můžete nechat akumulátor ve svém voze prověřit v autorizovaném servisu Peugeot pomocí speciálního testeru.

Pokud se ukáže, že baterie ve Vašem voze není v dobré kondici, doporučujeme ji preventivně vyměnit za novou, aby se Vám nestalo, že vůz nenastartujete. Kvalitní baterie je obzvláště důležitá ve vozech se systémem Stop&Start, kde použití nevhodné baterie může způsobit její rychlé zničení.

Najdete nás v Liberci nebo Praze

Autorizovaný prodej a servis vozů Peugeot nabízíme v Praze a Liberci. Neváhejte a vyberte si servis, který je Vám nejblíž.

Ať Vám tato skvělá akce neuteče! Těšíme se na Vás!

Federal Cars Peugeot Liberec - Autorizovaný prodej a servis vozů Peugeot v Liberci Federal Cars - Autorizovaný servis a prodej vozů Peugeot Praha
« Zpět na novinky06.02.2019, zdroj: Peugeot
Federal Cars - autorizovaný prodej a servis vozů Peugeot v LiberciFederal Cars - autorizovaný prodej a servis vozů Peugeot v Praze
Newsletter