Rychlý kontakt
slevy na akumulátory 30 % a zimní prohlídka za 399,-

slevy na akumulátory 30 % a zimní prohlídka za 399,-

Vše začíná baterií

Mrazivé počasí a nízké teploty, stejně jako delší doba, kdy se vůz nepoužívá, baterii poškozují a snižují její životnost. Pro větší pocit jistoty si ji můžete nechat prověřit pomocí speciálního testeru v našem autorizovaném servisu PEUGEOT.


Akumulátor je v zimě velmi důležitá část Vašeho vozu. Zajišťuje start motoru a dodávku energie dalším zařízením, která jej potřebují ke svému provozu. Patří k nim světla, alarm, topení, stěrače, palubní počítač či autorádio.

 

Chcete-li být na zimní sezónu plně připraveni, doporučujeme absolvovat sezónní prohlídku za akčních 399 Kč. Stav baterie je jedním z dvaceti kontrolních bodů této prohlídky.

Pokud se ukáže, že akumulátor ve vašem voze není v dobré kondici, doporučujeme jej preventivně vyměnit za nový,  aby se vám nestalo, že vůz nepůjde nastartovat. Kvalitní baterie je důležitá zejména ve vozech se systémem Stop&Start, kde použití nevhodné baterie může způsobit její rychlé zničení.

Připravili jsme akční nabídku všech akumulátorů s 30% slevou! Baterie PEUGEOT jsou vyvinuté přímo pro váš vůz a kromě vysoké kvality se vyznačují příznivými cenami. 

Nastartujte vždy s jistotou!

 

Akce na akumulátory platí  od 1. 10. do 31. 12. 2021 nebo do vyprodání zásob.

Newsletter