Rychlý kontakt
úvěr POP od 4,9 %

úvěr POP od 4,9 %

co je pop?

Kromě hudebního stylu je to ideální produkt pro krátkodobé financování s výhodým úrokem. Financování úvěrem POP je určeno pro osobní a užitkové vozy značky Peugeot.

Úvěr je možné využít na dobu financování od 2 do 4 let. Akontace je možné využít v rozsahu 50 % až 80 %. Další předností tohoto produktu je výhodné značkové pojištění od pojišťovny Kooperativa.

Podmínky a výhody

 • Nabídka je platná na všechny osobní vozy a užitkové vozy.
 • Délka financování od 2 do 4 let.
 • Výše akontace od 50 % do 80 %.
 • Výhodný úrok 4,9 %
 • Poplatek za zpracování smlouvy.
 • Součástí je značkové pojištění (zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění).

BENEFITY V RÁMCI POJIŠTĚNÍ

Povinné ručení (POV) obsahuje živelné pojištění se spoluúčastí 1% min. 1 000 Kč zdarma.

 • Havarijní pojištění (HAV) kryje poškození vozidla zvířetem s limitem 100 000 kč se spoluúčastí 1% min. 1 000 Kč zdarma.
 • Při současném sjednání POV a HAV, zdarma pojištění nezaviněné nehody (NA100PRO) = v případě nezaviněné nehody se nemusíte dohadovat s pojišťovnou viníka, ale škodu Vám vyplatí Vaše pojišťovna.
 • Náhradní vozidlo až na 5 dní zdarma.
 • Zavazadla s limitem 20 000 Kč zdarma.
 • Možnost výběru cenově zvýhodněného pojištění KOOPsalon (v případě opravy v domovském servisu snížení spoluúčasti až na 0 Kč podle zvoleného produktu, zdarma bezlimitní odtah v případě vzniku pojistné události kdekoli na území ČR zpět do domovského servisu).
 • Možnost sjednání rozšířené asistence v zahraničí – odtah až 3 000 km se spoluúčastí 100 km.

Příklad financování u vozidla Peugeot 208 ACTIVE PACK 1.2 PureTech 100 S&S MAN6

 

Pořizovací cena vč. DPH  415 000 Kč
Přímá platba  207 500 Kč (50 %)
Výše úvěru  207 500 Kč
Poplatek za uzavření smlouvy  4 150 Kč
Výše měsíční splátky bez pojištění  4 769 Kč
Výše měsíční splátky s pojištěním
 5 980 Kč
Počet měsíčních splátek  48
Roční úroková sazba  4,90 %
RPSN  19,63 %
Celková částka splatná spotřebitelem  291 190 Kč

Pro účely výpočtu RPSN platí: měsíc má 30,4167 dnů a rok pak 365 dnů. Použitá úroková metoda: 30/360. Roční úroková sazba je platná po celou dobu splácení. Doba trvání spotřebitelského úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky. Tento příklad financování s PEUGEOT FINANCE je orientační a jednotlivé parametry úvěru se mohou lišit. Poskytovatelem financování PEUGEOT FINANCE je společnost ESSOX s.r.o. Nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy.

Společnost P Automobil Import s.r.o. nevykonává činnost poskytovatele nebo zprostředkovatele spotřebitelského úvěru. Poskytovatelem inzerovaných možností financování je společnost ESSOX s.r.o., která uvedené služby nabízí pod obchodní značkou PEUGEOT FINANCE. Veškeré informace uvedené v sekci „Financování“ jsou reklamním sdělením společnosti ESSOX s.r.o. mající obecně informativní povahu. Uvedené cenové kalkulace jsou pouze modelovými příklady a v žádném případě se nejedná o závazné nabídky ani doporučení ze strany společnosti P Automobil Import s.r.o., konkrétní produkty financování se mohou lišit. V případě zájmu o další informace ohledně konkrétních možností financování a jeho realizaci se prosím obraťte na Vašeho prodejce Peugeot  - FEDERAL CARS.

Newsletter