Rychlý kontakt
Akční nabídka - Liberec

Akční nabídka - Liberec

Podzimní prohlídka a k ní dárek zdarma

Chladné dny přišly do vsi a my jsme pro Vás připravili podzimní prohlídku jen za 499,- a k ní Vám přidáme 5 litrů zimní směsi do ostřikovačů zdarma.

Přivezte svůj Peugeot a naši technici projdou dvacetibodový seznam, namátkou

  • těsnost výfukového potrubí a jeho upevnění,
  • kontrola manžety poloosy a těsnosti tlumičků
  • kontrola brzdových destiček a kotoučů
  • kontrola ruční brzdy
  • stav a hladiny kapalin (brzdová, chladicí, v posilovači řízení)
  • aj.

Pokud na Vašem voze najdeme něco, co by si zasloužilo opravu či výměnu, tak po konzultaci s Vámi tak samozřejmě můžeme učinit - a vy můžete využít náš věrností program "Každý věk má své výhody" a slev až 25 % na originální náhradní díly Peugeot.

podzimní prohlídka Peugeot 2023
Sleva na akumulátory 30 %

Akční sleva na akumulátory 30 %

Baterie (či zcela správně "akumulátor") je klíčovým prvkem každého vozidla, bez ní by nebylo možné spustit motor, ovládat elektroniku nebo zapnout světla. Abyste zabránili problémům spojených s nefunkční baterií, je důležité dbát na pravidelnou údržbu. Baterie by měla být kontrolována alespoň jednou za půl roku, a to zejména během extrémních teplot.

Chcete-li být připraveni na zimní sezónu, nechte si zkontrolovat stav baterie. Pokud se ukáže, že baterie ve vašem voze není v dobré kondici, doporučujeme ji vyměnit za novou, aby se nestalo, že vůz nepůjde nastartovat. V takovém případě můžete využít naší akční nabídky a pořídit si originální akumulátory se slevou 30 %!

Objednejte se na podzimní prohlídku za pouhých 499,- a nechte si ověřit stav svého akumulátoru - nikdo nechce zůstat stát ráno v zimě u svého nenastartovatelného auta...

Každý věk má své výhody

AŽ 25% SLEVY NA ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY PRO VOZY STARŠÍ 4 LET! Čím starší je Váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete. Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk. 

Pouze v autorizovaném servisu vozů Peugeot se můžete spolehnout, že budete mít k dispozici odborně vyškolené mechaniky, kteří využívají inovativní servisní postupy, nařízené od Peugeotu. Dostanete vždy originální součástky za ceny, mnohdy výhodnější než u neautorizovaných servisů

  

Zjistit více »

Peugeot - Každý věk má své výhody - servis
vymena filtru klima + cisteni zdarma

Výměna kabinového filtru + čisticí sprej zdarma

Přijeďte do našeho servisu PEUGEOT v Liberci a nechte si vyměnit kabinový filtr. Při koupi kvalitního uhlíkového filtru dostanete jako dárek dezinfekční sprej k vyčištění klimatizace!

KABINOVÝ FILTR
Je důležitou součástí klimatizačního systému a měl by se měnit alespoň jednou za rok, protože se zanáší vlivem prostředí, ve kterém se vůz provozuje. Znečištěný filtr ztrácí svou účinnost, a proto je dobré ho pravidelně měnit! Nejvhodnějším obdobím pro jeho výměnu je právě jaro. Připravíte tak svůj vůz na letní sezónu, kdy se klimatizace využívá nejvíce.

Kabinový filtr zachytává prach, pyly, bakterie i poletující popílek. Filtr s aktivním uhlím je ještě účinnější, je schopný absorbovat pachy z okolního prostředí a také do značné míry neutralizovat  některé plyny (zachytí až 80 % škodlivých plynů). Uhlíkový filtr Premium filtruje částice menší než 1 mikron.

U všech typů kabinových filtrů platí, že když je filtr silně zanesen nečistotami, začínají se částice z něj uvolňovat. Neúčinný filtr je nejen ideálním místem pro množení bakterií, ale rovněž zhoršuje průchodnost vzduchu přes výparník a tím snižuje výkon samotné klimatizace. Znečištění z okolního prostředí je třikrát koncentrovanější uvnitř vozu než mimo něj, a proto je pravidelná výměna filtru pro zdraví nezbytná.

 

TAŽNÁ ZAŘÍZENÍ S 20% SLEVOU

Zvyšte přepravní kapacitu svého vozu a táhněte bezpečně vozík či obytný přívěs, loď nebo třeba nejrůznější pracovní stroje pomocí originálního tažného zařízení, které bylo vyrobeno přímo na míru vozům Peugeot. Naše tažná zařízení splňují evropskou směrnici ECE 55, odpovídají přísným bezpečnostním normám a jsou spolehlivější než neoriginální systémy.

Vaše bezpečnost je naší prioritou! Originální tažná zařízení byla proto podrobena testu pevnosti a odolnosti, jakož i dynamickým zkouškám na simulátorech a statickým zkouškám na zkušební stolici (ekvivalent ujetí 10 000 km s intenzivním namáháním).

V NABÍDCE MÁME 2 VARIANTY TAŽNÝCH ZAŘÍZENÍ:

Tažné zařízení demontovatelné bez nářadí (systém RDSO) je důmyslné a velmi praktické. Montáž i demontáž koule s čepem bez použití nářadí trvá několik sekund, přičemž vaše vozidlo snadno získá zpět svůj ničím nerušený vzhled.
Tažné zařízení s odnímatelným kulovým čepem tvaru labutího krku je jednoduchým a velmi běžným typem tažného zařízení nabízejícího nejlepší poměr cena/kvalita. Vyznačuje se rychlou montáží i demontáží koule s použitím běžného nářadí.
Dlouhodobě se pro Vás snažíme držet nízké ceny. A právě proto Vám nabízíme všechna tažná zařízení se slevou 20 % a rovněž 15% slevu na kompatibilní elektrické kabely.
Akce platí do vyprodání zásob.

Pro více informací nás, prosím, KONTAKTUJTE

PEUGEOT - tažné zařízení s 20% slevou

Náhradní díly Peugeot

Originální díly

Požadavky výrobce na kvalitu

Originální díly Peugeot, které se vyrábí na základě stejných přísných zadávacích podmínek a výrobních norem jako díly používané při montáži vozů Peugeot při výrobě, používají vhodné kvalitní materiály. Podrobují se celé škále testů, aby vašemu vozu přinesly spolehlivost, dlouhou trvanlivost a bezpečnost.

 
Repasované díly

Kvalitní řešení

Potřebujete vyměnit díl u svého Peugeotu? Zvolte si repasované náhradní díly a přispějte tak ke snížení dopadu na životní prostředí. Jde o repasovaný díl vyrobený velmi přísným postupem z použitých dílů vozů Peugeot. Na tyto díly se vztahuje stejná výrobní záruka jako na nové originální náhradní díly, protože se při jejich výrobě dodržuji velmi přísné postupy.

Úsporné a ekologické řešení

Prodlužte životnost svého vozu Peugeot a zajistěte jeho zachování v perfektním funkčním stavu za sníženou cenu, která je dokonale přizpůsobená stáří vašeho vozu.

Navíc se budete podílet na našem závazku v otázce ochrany životního prostředí, recyklace a omezení dopadu automobilismu na životní prostředí.