Rychlý kontakt
Peugeot e-traveller topbanner

e-traveller

Nový elektrický velkoprostorový vůz PEUGEOT e-Traveller přímo vyzývá k cestám za zábavou či volnočasovými aktivitami. Užijte si výjimečný zážitek z jízdy se 100% elektrickým pohonem.

 • Plynulá dynamická jízda bez trhání
 • Jedinečné zrychlení díky okamžitému točivému momentu
 • Tichý chod
 • Nižší náklady na elektřinu než na pohonné hmoty
 • Nízké servisní náklady díky jednodušší údržbě vozu
 • Dotační podpora – k dispozici v rámci programů vypsaných jednotlivými státními rezorty
 • Použití režimu ECO umožňujícího dobíjení baterie
Traveller - platforma
Traveller uspořádání

Variabilní, praktický, osobitý

PEUGEOT e-Traveller je vůz se silným charakterem, jehož moderní vzhled mu dodává na eleganci.

Přizpůsobí se veškerým vašim potřebám a je k dispozici ve 3 délkách (Compact, Standard a Long) v konfiguraci od 5 do 8 míst. Objem zavazadlového prostoru dosahuje až 1 500 l při 8místném provedení nebo až 3 000 l v konfiguraci s 5 místy.

VYSOKÝ KOMFORT JÍZDY

Inovovaný sdružený přístroj vozu PEUGEOT e-Traveller zobrazuje na 3,5″ barevném displeji důležité informace, které oceníte při řízení elektromobilu, jako je aktuální dojezd či režim baterie (NABÍJENÍ/ECO/POWER).

Na velkém centrálním dotykovém displeji můžete snadno ovládat veškeré funkce vozu pomocí zkratky a můžete přehledně vizualizovat tok elektřiny. Tlačítko „e-Toggle“ nabízí okamžitý přístup k ovládacím prvkům elektrické automatické převodovky. Volit můžete mezi třemi jízdními režimy: ECO, NORMAL a POWER. Sériově dodávaná elektrická parkovací brzda je plně automatická, a proto se velmi snadno používá.

Traveller - kokpit řidiče
Traveller u dobíjecí stanice

nebojte se elektromobilu

Pro dobíjení svého nového užitkového vozu PEUGEOT e-Traveller můžete volit různé způsoby, které vám zaručí maximální využití dojezdu 330 km WLTP. Volit můžete ze dvou palubních nabíječek, které uspokojí veškeré vaše profesní potřeby, sériově dodávané jednofázové nabíječky 7,4 kW nebo na přání třífázové nabíječky 11 kW.

Nabíjení z domova či zaměstnání

Pomocí standardního kabelu dodávaného s vozem je možné e-Traveller dobíjet z klasické zásuvky. Speciální kabel, který lze objednat v rámci příslušenství, v kombinaci se zásuvkou se zvýšeným výkonem zkrátí dobu nabíjení na 15 h.

Veřejné nabíjení

Parametry baterie umožňují dobíjet elektromobil u rychlonabíjecích stanic o výkonu 100 kW, přičemž jeho dobití na 80 % trvá pouhých 30 minut. V Evropě je rozsáhlá síť více než 185000 veřejných dobíjecích stanic (údaj ze začátku roku 2021).

Dojezd e-traveller dle WLTP

Aplikace MYPEUGEOT

Díky bezplatné aplikaci MyPEUGEOT můžete využívat personalizovaných služeb propojených s vaším účtem:

 • Informace o vozidle (historie jízd, lokalizace vozu)
 • Jednoduchý a rychlý přístup k asistenčním službám
 • Přehled o plánovaných servisních úkonech
 • Snadné ovládání dobíjení baterie a tepelný komfort v kabině.

Ke stažení jak na Apple Store pro telefony s iOS  tak na Google Play pro telefony s Androidem.

 

MYPEUGEOT APP
Traveller business

verze Family a verze Business

Toto velkoprostorové vozidlo vás může vozit ve verzi TRAVELLER Family (ceník je ke stažení zde)  případně ve verzi TRAVELLER Business (ceník ke stažení zde).

Obě verze můžete mít jak ve verzi standard (délka L2), ta v prodloužené (L3) a také s bateriemi o kapacitě 50 kWh či 75 kWh.

Katalog verze Family ke stažení.

Katalog verze Business ke stažení.

 

 

Traveller rozměryTraveller obsazeníTraveller airbagyTraveller uspořádáníTraveller businessTraveller s kabelemTraveller přístrojová deskaTraveller u dobíjecí staniceTraveller - motorTraveller - platformaTraveller - 8Traveller - kokpit řidičeTraveller - 8

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Elektrické / e-traveller
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná