Rychlý kontakt
 7 dní Peugeot Professional od 14. do 20. září 2020

7 dní Peugeot Professional od 14. do 20. září 2020

Rozjeďte své podnikání v rámci akce 7 dní Peugeot Professional. Pouze od 14. do 20. září máte jedinečnou možnost pořídit si užitkový vůz Peugeot s kompletním servisem a údržbou, včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb, až na 3 roky zdarma, navíc s tříletou značkovou zárukou. Využijte financování exkluzivním úvěrem jen s 3% úrokem a vyberte si z bohaté nabídky skladových vozů Peugeot v motorizaci, která vám sedne nejlépe.

Spotřeba a emise CO2 v kombinovaném provozu pro užitkové vozy Partner Furgon 4,2–5,4 l/100 km, 111–124 g/km, Expert Furgon 4,9–5,7 l/100 km, 128–152 g/km a Boxer Furgon 6,1–6,8 l/100 km, 159–177 g/km.
Nabídka je platná pouze pro podnikatele. Smlouvu Optiway Servis na 3 roky je možné získat pouze pri porízení nového užitkového vozu
Peugeot (s výjimkou provedení Boxer 3000 L1H1) v rámci akce 7 dní Peugeot Professional. Smlouva je platná 3 roky, nebo do najetí 60 000 km u vozu Peugeot Partner, 70 000 km u vozu Peugeot Expert a 80 000 km u vozu Peugeot Boxer.
Detailní specifikace služby Optiway Servis najdete na www.peugeot.cz. Nabídka platí 14.–20. 9. 2020 a není možné ji kombinovat s jinými nabídkami.

Partner Furgon

Využijte akce 7 dní Peugeot pro profesionály a pořiďte si Peugeot Partner s tříletou značkovou zárukou a kompletním servisem na 3 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s 3% úrokem. Zjistit více »

Peugeot Partner v rámci akce 7 dní Peugeot 2020
Expert Furgon se servisem na 3 roky zdarma

Expert Furgon

Využijte akce 7 dní Peugeot pro profesionály a pořiďte si Peugeot Expert Furgon s tříletou značkovou zárukou a kompletním servisem na 3 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s 3% úrokem. Zjistit více »

Expert Polocombi

Využijte akce 7 dní Peugeot pro profesionály a pořiďte si Peugeot Expert Polocombi s tříletou značkovou zárukou a kompletním servisem na 3 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s 3% úrokem. Zjistit více »

Peugeot Professional -  7 dní Peugeot - expert polocombi se servisem na 3 roky zdarma
Peugeot expert Combi - se servisem na 3 roky zdarma v rámci akce 7 dní Peugeot 2020

Expert Combi

Využijte akce 7 dní Peugeot pro profesionály a pořiďte si Peugeot Expert Combi s tříletou značkovou zárukou a kompletním servisem na 3 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s 3% úrokem. Zjistit více »

Traveller Business

Využijte akce 7 dní Peugeot pro profesionály a pořiďte si Peugeot Traveller Business s tříletou značkovou zárukou a kompletním servisem na 3 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s 3% úrokem. Zjistit více »

Peugeot traveller business - v rámci akce 7 dní Peugeot 2020 s kompletním servisem na 3 roky zdarma!
Peugeot Traveller family - v rámci akce 7 dní pro professionaly s kompletním servisem na 3 roky zdarma!

Traveller Family

Využijte akce 7 dní Peugeot pro profesionály a pořiďte si Peugeot Traveller Family s tříletou značkovou zárukou a kompletním servisem na 3 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s 3% úrokem. Zjistit více »

Boxer Furgon

Využijte akce 7 dní Peugeot pro profesionály a pořiďte si Peugeot Boxer Furgon s tříletou značkovou zárukou a kompletním servisem na 3 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s 3% úrokem. Zjistit více »

Peugeot - Boxer Furgon v rámci akce Peugeot pro professionaly s kompletním servisem na 3 roky zdarma!
Boxer Valník - s kompletním servisem na 3 roky zdarma

Boxer Valník

Využijte akce 7 dní Peugeot pro profesionály a pořiďte si Peugeot Boxer Valník s tříletou značkovou zárukou a kompletním servisem na 3 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s 3% úrokem. Zjistit více »

Boxer Šasi

Využijte akce 7 dní Peugeot pro profesionály a pořiďte si Peugeot Boxer Šasi s tříletou značkovou zárukou a kompletním servisem na 3 roky zdarma. Možnost financování úvěrem s 3% úrokem. Zjistit více »

Boxer šasi - 7 dní Peugeot professional
« Zpět na novinky03.09.2020,
Newsletter