Rychlý kontakt

e-Partner

Objevte nový užitkový vůz PEUGEOT e-PARTNER a pozitiva jeho 100% elektrického pohonu.
Nový e-PARTNER neztrácí nic z výhod klasické spalovací verze co do potřeb podnikání a vyhoví veškerým vašim profesním požadavkům.

Nový PEUGEOT e-PARTNER představuje další významný krok k naplnění konceptu značky POWER OF CHOICE. Zachovává si podobu běžných spalovacích verzí a neztrácí nic z původní robustnosti. Od klasických verzí ho jednoznačně odliší monogram „e-PARTNER“ na zádi.

 

dobíjení

Nový PEUGEOT e-PARTNER je k dispozici ve stejné konfiguraci jako klasické spalovací verze, aby zajistil veškeré profesní požadavky:

Furgon (dvě délky: Standard 4,40 m a Long 4,75 m, až tři sedadla s lavicí Multiflex),
Užitný objem až 4,4 m³ u verze Long (3,8 m³ u verze Standard) je díky umístění baterií pod podlahou zcela shodný jako u verzí se spalovacím motorem, elektrifikace nemá vliv na objem nákladového prostoru.
Výška nepřesahující 1,90 m umožní vjezd do podzemních garáží i parkovacích domů.

Nový PEUGEOT e-PARTNER, který nabízí řešení na stále se zvyšující profesní nároky, je k dispozici ve vyšší výbavě Active s mnoha praktickými prvky.


Užitečný objem stejný jako u spalovací verze, 2 délky karoserie
Užitečné zatížení přes 700 kg (verze L1)
Tažná kapacita až 750 kg
Plynulá dynamická jízda bez trhání
Jedinečné zrychlení díky okamžitému točivému momentu
Tichý chod
Jízdní komfort díky absenci vibrací

dobíjení_2

Baterie

Elektrický užitkový vůz PEUGEOT e-PARTNER je v obou svých verzích Standard i Long vybaven vysokonapěťovou baterií s kapacitou 50 kWh umožňující dojezd až 275 kmi dle metody WLTP důmyslně uloženou tak, aby se nezmenšil prostor v kabině ani objem nákladového prostoru.

S baterií o kapacitě 50 kWh ujede v reálných podmínkách 80 % uživatelů na jedno nabití 190 až 275 km. Dojezd závisí na několika faktorech, zejména na rychlosti a použití komfortní výbavy. Tepelná regulace baterie spojená s chladicím okruhem kabiny umožňuje rychlé dobíjení, optimalizovaný dojezd a zajistí vyšší životnost.

Na baterii se vztahuje záruka 8 let / 160 000 km při garanci 70% kapacity baterie.

30 minut stačí pro dobití na 80 % kapacity baterie

Elektromotor

Motor o výkonu 100 kW (136 k) nabízí jedinečné zrychlení díky okamžitému točivému momentu 260 Nm, stejně jako tiché* a plynulé dynamické řízení.

Elektrické hnací ústrojí je podobné jako u nového vozu PEUGEOT e-EXPERT. Také zde prošel reduktor obdobnou úpravou, aby splňoval požadavky na zatížení užitkových vozů.

*Buďte při řízení obezřetní a mějte na paměti, že ostatní účastníci silničního provozu nemusí být na tichý chod elektromobilu zvyklí.

platforma

Dojezd a dobíjení

Dojezd vozu PEUGEOT e-PARTNER vám umožní ujet až 275 km podle metody WLTP. Ta poskytuje uživatelům přesnější a realističtější představu o dojezdu podle skutečného používání vozu.

 

Více o dojezdu

A více informací o tom, jak optimalizovat dojezd.

prázdný e-Partnerlong_vs_standardplný e-Partnerplatformadobíjení dobíjení_2

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Elektrické / e-Partner
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná