Rychlý kontakt

2008

Modernizovaný Peugeot 2008 vstupuje na český trh.

Nový PEUGEOT 2008 je kompaktní a multifunkční SUV s inspirativním designem a inovativním interiérem PEUGEOT i‑Cockpit® 3D.

Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 s elegancí sobě vlastní mění zažité stereotypy týkající se vozů SUV:

 • inovovaná charakteristická přední a zadní světla,
 • nová kola z lehkých slitin
 • a moderní široká maska chladiče pro robustnější vzhled.

 Vybírejte z variant se spalovacími motory či elektromobilem e-2008.

 

 
hbitý Peugeot 2008
nová 2008 s operativním leasingem již za 6990,-

A také v úžasném operativní leasingu

již za 6990,- Kč měsíčně vč. pojištění

Využijte operativní leasing RELAX

 • povinné i havarijní pojištění v ceně
 • vy si vybíráte vlastně jen barvu
 • a každé 3 roky nový vůz
pořizovací cena vč. DPH   635.000 Kč
měsíční platba   6.990 Kč
doba pronájmu   36 měsíců
celkový nájezd do   60.000 km

Nový PEUGEOT 2008 je kompaktní a multifunkční SUV s inspirativním designem a inovativním interiérem PEUGEOT i‑Cockpit® 3D. To vše je ještě doplněné vyspělými technologiemi a nabídkou výkonných a účinných spalovacích motorů. Nově je také 2008 dostupná s elektrickým motorem. Což dodá řízení nový impuls.

Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 s elegancí sobě vlastní mění zažité stereotypy týkající se vozů SUV:

 • inovovaná charakteristická přední a zadní světla
 • nová kola z lehkých slitin
 • moderní široká maska chladiče pro robustnější vzhled.

Dieselové motory Euro 6i, které jsou v nabídce pro nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008, jsou oba vybaveny exkluzivní technologií BlueHDii, která zaručuje vysoký výkon při snížení emisí škodlivin. K dispo
Nový Peugeot 2008 - Výrazná přední maska s horizontální kapotou a zvýšenou světlou výškou působí mohutnějším dojmem a precizně propracované blatníky těsně kopírují strukturu vozu.

Nový světelný podpis Peugeot

Peugeot 2008 je po vozech 508 fastback a 508 SW dalším modelem, který používá nový světelný podpis Peugeot. Tvoří jej tři svislé světelné drápy, které jsou u nového Peugeotu 2008 zabudovány do leskle černých lišt na nárazníku. Společně podtrhují silnou osobnost modelu 2008 a charakteristický design SUV.

Tento nový světelný podpis je použitý u všech verzí. U nejvyšší úrovně výbavy GT se nápadný efekt tří drápů poprvé objevuje i u full LED světlometů využívajících tři světelné moduly. Tím se úroveň GT odlišuje od ostatních a její přední část získává exkluzivní podpis.

 

Exteriér

Robustní silueta s vyváženými liniemi a velkorysými tvary i výrazná přední maska s horizontální kapotou a zvýšenou světlou výškou. Díky tomu působí vůz mohutnějším dojmem. Precizně propracované blatníky těsně kopírují strukturu vozu. Sportovní charakter auta umocňuje i vzhled zadní části ‑ zadní spojler, světla zasazená do lesklého černého pásu a chromovaná koncovka výfuku (K dispozici podle zvolené verze a motoru).

 

Ovšem v případě nového Peugeotu 2008 se elegance a maximální funkčnost promítají do každého precizně propracovaného detailu. Světelný podpis Full LED (Full Light Emitting Diode: elektroluminiscenční diody pro snížení spotřeby a energie a zvýšení světelného výkonu. K dispozici podle zvolené verze) světlometů se 3 drápy a charakteristická zadní světla vypovídají o moderním charakteru a vysoké technologické úrovni vozu. 

Dynamický, i když stojí....
volant, i-cockpit a multimediální systém Peugeotu 2008

MÍSTO ŘIDIČE

Prožijte novou zkušenost v PEUGEOT i‑Cockpit® 3D nové generace. 

  • kompaktní volant
  • dotykový kapacitní displej 10’’HD (podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě na přání nebo nelze objednat)
  • digitální 3D přístrojovou desku s možností vlastního nastavení (podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě na přání nebo nelze objednat)
  • on‑line navigaci se službou TomTom® Traffic (služba Tom Tom® poskytuje praktické informace v reálném čase - dopravní informace, ceny pohonných hmot, polohu a ceny parkovného, předpověď počasí, vyhledání místních bodů zájmu. Předplatné pro uvedené služby je bezplatně k dispozici po dobu 3 let s možností dalšího prodloužení za příplatek.) 
 • STŘEŠNÍ OKNO A OZVUČENÍ HI-FI FOCAL® O prvotřídní jízdní komfort se starají také prostorná zadní sedadla spolu s příjemným světlem, které do interiéru proniká panoramatickým střešním oknem, a špičkovým audio systémem Hi‑Fi Focal® (k dispozici podle zvolené verze a motoru).
 • přední sedadla mohou být vyhřívaná (podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat) u řidiče navíc s masážní funkcí (podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat) a elektrickým ovládáním nastavení (podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat)

 

 

střešní okno
Nový Peugeot 2008 - Využitelný přepravní prostor nad podlahou zavazadlového prostoru je stejný i u elektrické verze.

Rozšiřte své možnosti..

Zavazadlový prostor je velký a nabízí dostatek prostoru pro převoz nejrůznějšího nákladu. Pokud budete potřebovat více místa, stačí sklopit zadní sedadla. Skvělé je, že využitelný přepravní prostor nad podlahou zavazadlového prostoru je stejný i u elektrické verze.

MOTORY

Užijte si svobodu volby a splňte si svá přání.

 • S elektrickou verzí se můžete pohybovat kdekoliv ‑ i v zelených zónách s omezeným provozem. Nový SUV PEUGEOT e‑2008 je vysoce všestranný: agilní a kompaktní pro jízdu ve městě a s novým motorem 115 kW (156 k) současně dostatečně robustní a bezpečný pro delší cesty mimo město s baterií o kapacitě 54 kWh a dojezdem až 406 km
 • Ve spalovací verzi je k dispozici řada výkonných a účinných motorů Euro 6 vybavených funkcí Stop & Start: čtyřválcový dieselový motor BlueHDi nebo tříválcové benzinové PureTech včetně motoru PureTech 130 k pro sportovní jízdu.

Pro ještě větší flexibilitu řízení a reaktivitu si můžete zvolit automatickou převodovku EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8: automatická osmistupňová převodovka s řazením na volantu a elektrickým impulzním ovladačem. K dispozici podle zvoleného motoru.) s technologií Quickshift (Technologie umožňující rychlé a plynulé řazení).

Využijte jedinečné nabídky rozmanitých motorizací a vyberte si tu, která vám bude nejlépe vyhovovat:

ELEKTROMOTORY

Peugeot 2008 - Elektromotory

Nové všestranné SUV PEUGEOT e-2008 je praktické a dobře ovladatelné v městském provozu i při cestování na delší vzdálenosti. V tomto modelu se tedy snoubí robustnost a bezpečnost. Elektromotor o výkonu 115kW (156 k) nabízí jedinečné zrychlení díky okamžitému točivému momentu 260 Nm a tiché, plynulé i dynamické řízení.


ZÁŽEHOVÉ MOTORY - PURETECH: VÝKON & ÚSPORNOST

Peugeot 2008 - Zážehové motory

Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 je k dispozici také s benzinovými motory. A to rovnou s těmi, které se řadí do nejnovější generace  - Puretech Euro 6 (dle nové emisní normy, která vstoupila v platnost 1.9.2019), které nabízí optimalizovanou spotřebu pohonných hmot, příjemné řízení a zaručený výkon.

Vybírat můžete z těchto verzí

 • 1,2L PureTech 130 S&S EAT8
 • 1,2L PureTech 130 S&S MAN6
 • 1,2L PureTech 100 S&S MAN6

MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA MAN6

Peugeot 2008 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA MAN6

 

 VZNĚTOVÉ MOTORY - BLUE HDi: EXKLUZIVNÍ TECHNOLOGIE

Dieselový motory plnící emisní normu Euro 6 je vybaven exkluzivní technologií BlueHDi. Tato technologie je zárukou vysokého výkonu při snížení emisí škodlivin. 

 

 • 1,5L BlueHDi 130 S&S EAT8

AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA - EAT8: PLYNULÉ ŘAZENÍ

Nová osmistupňová automatická převodovka EAT8i nabízí rychlé a dokonale plynulé řazení s elektricky ovládanou volbou převodových stupňů Shift and Park by wire. EAT8 umožňuje kromě automatického rovněž ruční řazení pomocí páček umístěných pod volantem, stejně jako je tomu u manuální převodovky. Ve srovnání se šestistupňovou převodovkou došlo ke snížení hmotnosti, což vedlo ve spojení s technologií Stop & Start k optimalizaci výkonu i spotřeby.

 

Hybridní verze od roku 2024

Na začátku roku 2024 dostane nový Peugeot 2008 i nové pohonné ústrojí Hybrid 48 V, které tvoří benzínový motor PureTech nové generace o výkonu 136 k spojený s novou šestistupňovou dvouspojkovou elektrifikovanou převodovkou, jejíž součástí bude elektromotor. Díky baterii, která se dobíjí za jízdy, nabízí tato technologie vyšší točivý moment při nízkých otáčkách motoru a až o 15 % nižší spotřebu paliva. Při jízdě ve městě může nový Peugeot 2008 vybavený systémem HYBRID 48V více než 50 % času jezdit ve 100% elektrickém režimu s nulovými emisemi.

TECHNOLOGIE FUTURE-PROOF SUV*

Technologie Grip Control (Adaptivní systém mobility. Podle zvolené verze k dispozici na přání)

Díky ní můžete schopnosti mobility svého SUV PEUGEOT 2008 uzpůsobit reálným podmínkám sjízdnosti a zvolit jeden ze tří jízdních režimů:

 • písek
 • bláto
 • sníh

Současně můžete pomocí funkce Hill Assist Descent Control (HADC: systém kontroly rychlosti při jízdě z kopce. Podle zvolené verze k dispozici na přání) regulovat rychlost při jízdě z kopce. 

UŽIJTE SI POLOAUTONOMNÍ ŘÍZENÍ

Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 využívá nejnovější technologie značky jako je systém PEUGEOT Drive Assist Plus (podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat), který umožňuje poloautonomní způsob řízení vozu. Za pomoci asistenčního systému pro jízdu v pruhu (Systém udržuje vůz v jízdním pruhu zvoleném řidičem) a adaptivního tempomatu s funkcí Stop & Go (Systém funguje na základě radaru umístěného uprostřed předního nárazníku a kamery v horní části čelního skla). Systém díky tomu automaticky přizpůsobí rychlost jízdy vpředu jedoucímu vozu a udržuje od něj bezpečný odstup.

pracoviště řidiče v Peugeotu 2008
Peugeot 2008 financování

Otázka financování?

Při pořízení nového či ojetého vozu Peugeot se rozhodně zajímejte o možnosti financování! Naši prodejní poradci jsou schopní pro Vás připravit nabídku přizpůsobenou Vašim možnostem a používání vozu. Individuálně totiž lze vyjednat i jiné než standardní podmínky. Značkové financování PEUGEOT FINANCE Vám poskytne odbornou pomoc při rozhodování o nejvýhodnějším způsobu financování nákupu automobilu. Seznamte se s našimi produkty ještě dnes! Zjistit více »

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2

Hodnoty WLTP(1): údaje ve fázi homologace
(1) Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ jsou měřené podle metodiky WLTP (nařízení UE 2017/948). Od 1. září 2018 jsou všechna nová vozidla homologovaná podle celosvětově platné metodiky testování spotřeby paliva a emisí CO2 pro osobní a lehké užitkové vozy WLTP. Protokol WLTP nahrazuje doposud používanou evropskou metodu měření NEDC. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu, proto jsou ve většině případů vyšší než hodnoty naměřené metodou NEDC. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 jsou závislé na výbavě vozidla, zvolené doplňkové výbavě a typu pneumatik. Více informací získáte u svého koncesionáře PEUGEOT nebo na internetových stránkách www.peugeot.cz.

Hodnoty NEDC(2): údaje ve fázi homologace
(2) Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny na základě nové metodiky měření WLTP (nařízení EU 2017/948) a převedeny do NEDC, aby bylo možné vozidla vzájemně porovnávat. Více informací získáte u svého koncesionáře PEUGEOT. Tyto hodnoty nezohledňují podmínky používání vozu, styl jízdy ani doplňkovou výbavu a mohou se měnit podle typu pneumatik. Podrobnější informace o spotřebě paliva a emisích CO2 najdete v praktickém průvodci "Standardní spotřeba paliva a emise CO2 u nových osobních vozidel", který je zdarma k dispozici ve všech prodejnách obchodní sítě.

Peugeot 2008 financováníNový Peugeot 2008 - Sportovní charakter vozu dále umocňuje i vzhled zadní části ‑ zadní spojler, světla zasazená do lesklého černého pásu a chromovaná koncovka výfukuNový Peugeot 2008 - se špičkovým audio systémem Hi‑Fi Focal®Nový Peugeot 2008 - O prvotřídní jízdní komfort se starají také prostorná zadní sedadla spolu s příjemným světlem, které do interiéru proniká panoramatickým střešním oknem.Nový Peugeot 2008 - Využitelný přepravní prostor nad podlahou zavazadlového prostoru je stejný i u elektrické verze. Nový Peugeot 2008 - Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 využívá nejnovější technologie značky jako je systém PEUGEOT Drive Assist PlusNový Peugeot 2008 - Díky velkému a variabilnímu zavazadlovému prostorui a sklopným zadním sedadlům je kompaktní PEUGEOT 2008 mimořádně funkční a nabízí velkorysé přepravní možnosti.Nová osmistupňová automatická převodovka EAT8i nabízí rychlé a dokonale plynulé řazení s elektricky ovládanou volbou převodových stupňů Shift and Park by wire. EAT8 umožňuje kromě automatického rovněžNové všestranné SUV PEUGEOT e-2008 je praktické a dobře ovladatelné v městském provozu i při cestování na delší vzdálenosti, kde oceníte jeho robustnost a bezpečnost. Elektromotor o výkonu 100 kW (13Dieselové motory Euro 6i, které jsou v nabídce pro nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008, jsou oba vybaveny exkluzivní technologií BlueHDii, která zaručuje vysoký výkon při snížení emisí škodlivin. K dispoNové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 je vybaveno benzinovými motory nejnovější generace Puretech Euro 6i, které nabízí optimalizovanou spotřebu pohonných hmot, příjemné řízení a zaručený výkon. K dispozicNová 2008 se spalovacím motorem - vždy se za ní otočíteNový Peugeot 2008 - Výrazná přední maska s horizontální kapotou a zvýšenou světlou výškou působí mohutnějším dojmem a precizně propracované blatníky těsně kopírují strukturu vozu.Dynamický, i když stojí....hbitý Peugeot 2008pracoviště řidiče v Peugeotu 2008volant, i-cockpit a multimediální systém Peugeotu 2008střešní okno

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Osobní / 2008
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná