Rychlý kontakt
Nový Peugeot 208

2008

Jedinečný pocit při řízení jedinečného SUV

SUV PEUGEOT 2008 se svou jedinečností odlišuje od kompaktních SUV, které jsou dnes na trhu. Téměř okamžitě Vás okouzlí jeho síla, design a jízdní vlastnosti. 

Peugeot 2008
Peugeot 2008 zadní světla

Exteriér

Design 2008 nese znaky vozů SUV. Specifický tvar střechy, střešní lišty, ozdobný lem zadních dveří a spojler na víku zavazadlového prostoru mu propůjčují velmi sofistikovaný vzhled. Vertikální maska chladiče a kryty pod předním a zadním nárazníkem se liší podle zvolené verze vozu. Možná Vás překvapí vyšší světlá výška, chromované okenní lišty, podélné střešní lišty, ozdobné kryty nad zadními dveřmi nebo zadní spojler. Dynamiku SUV PEUGEOT 2008 zdůrazňuje také elegantní světelný podpis vozu. Oku lahodí i pohled na zadní stranu vozu. Mluvíme tu o zadních světlech v jemném červeném odstínu s propracovanou 3D kresbou lvích drápů. 

Za zmínku stojí také kola..

Pro všechny verze modelové řady jsou v nabídce stylové disky kol. A to od těch ozdobných - kryty 16’’ SILICE - až po kola z lehké slitiny 17’’ ERIDAN. Můžete vybírat z nabídky hliníkových kol o rozměrech 16’’ a 17’’ v různých barevných odstínech i designovém provedení. Podle zvolené úrovně výbavy vozu. 

Interiér PEUGEOT i-Cockpit®

PEUGEOT i‑Cockpit® se vyznačuje jednoduše, ale pohodlně a moderně řešeným místem řidiče. Volant má rozměry, které umožňují zaujmout při řízení uvolněnou pozici. Na vyvýšené přístrojové desce jsou přehledně popsané základní jízdní informace. Celá přístrojová deska je podsvícená modrým LED světlem. Podle zvoleného typu vozu můžete mít k dispozici i 7’’ displej. Veškeré funkce, výbavu a asistenční systémy pohodlně ovládáte právě na této dotykové obrazovce.

Displej je propojený se systémem Mirror Screen

Funkce Mirror Screen funguje tak, že zobrazí displej Vašeho chytrého telefonu na dotykový displej ve voze. Aplikace je kompatibilní s komunikačními protokoly Android AutoTM, Apple CarplayTM nebo MirrorLink®. Vy pak můžete bezpečně a jednoduše obsluhovat všechny aplikace přímo na dotykovém displeji. Stejně tak komunikuje MYPEUGEOT APP. Tato aplikace přenáší do Vašeho chytrého telefonu informace o vozidle. Nabídne Vám například funkci vyhledání vozu, pěší navigaci od vozu do cílové destinace, upozornění na termín pravidelné servisní prohlídky, sledování dojezdu vozu a statistiky trasy.

Osvětlení interiéru je precizně propracované a působí velice luxusním dojmem

Jízdy v noci budete milovat! Velkými prosklenými plochami do kabiny proniká příjemné světlo. Ukazatele na přístrojové desce jsou orámované modrým LED světlem, střecha může být panoramatická s LED podsvícením, nebo gravírovaná laserem a podsvícená. 

Přístup do velkého zavazadlového prostoru je velmi pohodlný

Je možné sklopit dělené opěradlo zadního sedadla. A to stisknutím ovladače. Sedák se pak sám automaticky složí do podlahy. Díky tomu můžete měnit přepravní kapacitu od 410 až do 1400 l. To je však závislé na verzi vozu, který si zvolíte. Přepravované předměty lze v zavazadlovém prostoru bezpečně upevnit do úchytů na podlaze. Na bocích najdete další dva praktické úložné prostory s upínacím popruhem a síťkou a pod podlahou máte k dispozici další úložný prostor o objemu 22l. 

Peugeot 2008 - podsvícení
Peugeot Park pilot asistence

PARK ASSIST A ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

Couvací kameru můžeme přidat na přání. Aktivuje se automaticky při zařazení zpětného chodu. Monitoruje prostor za autem a obraz přenáší na dotykový displej. Čímž ulehčuje řidiči manévrování a odhalit skryté překážky. Systém Park Assist je schopný také najít volné parkovací místo a poskytne Vám aktivní asistenci při podélném parkování. Krom toho pomůže i při vyjíždění. Při rychlosti do 8 km/h systém automaticky ovládá řízení a informuje Vás vizuálními a zvukovými signály. Na řidiči pak je kontrolování zrychlení, brzdění a řazení rychlostí a v případě manuální převodovky také spojkový pedál.

GRIP CONTROL®

Multifunkční systém Grip Control® působí prostřednictvím systému ESP na pohon předních kol. O to víc v kombinaci s 16’’ nebo 17’’ pneumatikami 4Seasons Mud & Snow. Ty jsou certifikované i jako zimní. Systém Grip Control® optimalizuje pohyblivost vozu a rozšiřuje možnosti jeho používání na různých typech vozovky. Je v nabídce pro motory s vyšším výkonem než 100 k a v kombinaci s manuální i automatickou převodovkou.

Systém Grip Control® nabízí 5 režimů, které volíte otočným ovladačem na středové konzoli:

  • Standard
  • Sníh
  • Off‑road
  • Písek
  • ESP Off
Peugeot 2008 - Grip control
Peugeot 2008 - motory

Technologie

NOVÉ MOTORY PURETECH

Modulární, kompaktní, ekologický a výkonný tříválcový motor PureTech je mimořádně účinný a vybavený špičkovými technologiemi. Již od nízkých otáček nabízí jízdní komfort na úrovni těch nejlepších motorů na trhu. Poměr točivého momentu a výkonu v nízkých otáčkách je excelentní a při zachování stejného výkonu i jízdního komfortu tento motor dokázal snížit spotřebu paliva a emise CO2 až o 25 %.

NOVÉ MOTORY BLUEHDI
Dieselové motory 1.5 BlueHDi ve voze SUV PEUGEOT 2008 využívají technologii BlueHDi, která unikátním způsobem spojuje technologii SCR - Selektivní katalytická redukce. Navíc doplněná filtrem pevných částic s aditivem (FAP). Motory díky ní splňují emisní normy Euro 6, dosahují velmi dobrých výkonů, jsou úsporné a vykazují nízké emise škodlivin. Všechny verze mají v kombinovaném provozu emise CO2 nižší než 103 g/km a spotřeba je pouhých 4,0 l/100 km. Motory řady 1.5 Blue HDi se tak stávají nejúspornějšími a nejúčinnějšími motory na trhu.

Otázka financování?

Při pořízení nového či ojetého vozu Peugeot se rozhodně zajímejte o možnosti financování! Naši prodejní poradci jsou schopní pro Vás připravit nabídku přizpůsobenou Vašim možnostem a používání vozu. Individuálně totiž lze vyjednat i jiné než standardní podmínky. Značkové financování PEUGEOT FINANCE Vám poskytne odbornou pomoc při rozhodování o nejvýhodnějším způsobu financování nákupu automobilu. Seznamte se s našimi produkty ještě dnes! Zjistit více »

Peugeot 2008 financování
Peugeot 2008Peugeot 2008 zadní světlaPeugeot 2008 - palubní deskaPeugeot 2008 - podsvíceníPeugeot Park pilot asistencePeugeot 2008 - Grip controlPeugeot 2008 - motoryPeugeot 2008 financování

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Osobní / 2008
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná