Rychlý kontakt
Peugeot 2008 - kompaktní a multifunkční SUV, které se vyznačuje atraktivním vzhledem a nabízí ještě příjemnější zážitky z jízdy - nové i ojeté vozy skladem za bezkonkurenční ceny

2008

Nový PEUGEOT 2008 je kompaktní a multifunkční SUV s inspirativním designem a inovativním interiérem PEUGEOT i‑Cockpit® 3D. To vše je ještě doplněné vyspělými technologiemi a nabídkou výkonných a účinných spalovacích motorů. Nově také bude 2008 dostupná s elektrickým motorem. Což dodá řízení nový impuls.

Nový Peugeot 2008
Nový Peugeot 2008 - Výrazná přední maska s horizontální kapotou a zvýšenou světlou výškou působí mohutnějším dojmem a precizně propracované blatníky těsně kopírují strukturu vozu.

Exteriér

Robustní silueta s vyváženými liniemi a velkorysými tvary i výrazná přední maska s horizontální kapotou a zvýšenou světlou výškou. Díky tomu působí vůz mohutnějším dojmem. Precizně propracované blatníky těsně kopírují strukturu vozu. Sportovní charakter auta umocňuje i vzhled zadní části ‑ zadní spojler, světla zasazená do lesklého černého pásu a chromovaná koncovka výfuku (K dispozici podle zvolené verze a motoru). Ovšem v případě nového Peugeotu 2008 se elegance a maximální funkčnost promítají do každého precizně propracovaného detailu. Světelný podpis Full LED (Full Light Emitting Diode: elektroluminiscenční diody pro snížení spotřeby a energie a zvýšení světelného výkonu. K dispozici podle zvolené verze) světlometů se 3 drápy a charakteristická zadní světla vypovídají o moderním charakteru a vysoké technologické úrovni vozu. 

MÍSTO ŘIDIČE

Prožijte novou zkušenost v PEUGEOT i‑Cockpit® 3D (podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě na přání nebo nelze objednat) nové generace. 

Co nabízí? 

  • kompaktní volant
  • dotykový kapacitní displej 10’’HD (podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě na přání nebo nelze objednat)
  • digitální 3D přístrojovou desku s možností vlastního nastavení (podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě na přání nebo nelze objednat)
  • on‑line navigaci se službou TomTom® Traffic (služba Tom Tom® poskytuje praktické informace v reálném čase - dopravní informace, ceny pohonných hmot, polohu a ceny parkovného, předpověď počasí, vyhledání místních bodů zájmu. Předplatné pro uvedené služby je bezplatně k dispozici po dobu 3 let s možností dalšího prodloužení za příplatek.) 
  • funkci Mirror Screen >>>Zjistit více o Mirror Screen >> (k dispozici v základní výbavě, s funkcí Mirror Srceeen lze aplikace telefonu ovládat na dotykovém displeji ve voze. Aplikace s certifikátem Android Auto, Apple CarePlayTM nebo MirrorLink® fungují po zastavení vozu i za jízdy. Za jízdy je ale přístup k některým aplikacím z bezpečnostních důvodů omezen. Některé soubory, které mohou být bezplatně k dispozici pro Váš chytrý telefon, mohou vyžadovat registraci příslušné placené aplikace s certifikátem Android Auto, Apple CarePlayTM nebo MirrorLink®. Funkce Mirror Screen funguje na bázi Android Auto - pro telefony s OS Android, přes Apple Car PlayTM nebo MirrorLink - pro telefony s OS Android kompatibilní s MirrorLink. Podmínkou fungování je aktivovaný tarif u mobilního operátora s přístupem k internetu.)
  • bezdrátové nabíjení(k dispozici na přání)
  • hands‑free odemykání a zamykání dveří a start motoru stačí mít klíč v kapse a k vozu se přiblížit nebo se naopak vzdálit
  • sedadla potažená luxusními materiály jako je koženka Alcantara® nebo kůže (Kůže a jiné materiály: podrobné informace o koženém čalounění naleznete v ceníku, který Vám poskytnou naši prodejci. Podle zvolené verze k dispozici na přání)
  • přední sedadla mohou být vyhřívaná (podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat) u řidiče navíc s masážní funkcí (podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat) a elektrickým ovládáním nastavení (podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat)
  • STŘEŠNÍ OKNO A OZVUČENÍ HI-FI FOCAL® O prvotřídní jízdní komfort se starají také prostorná zadní sedadla spolu s příjemným světlem, které do interiéru proniká panoramatickým střešním oknem, a špičkovým audio systémem Hi‑Fi Focal® (k dispozici podle zvolené verze a motoru).
Nový Peugeot 2008 - Prožijte novou zkušenost v PEUGEOT i‑Cockpit® 3Dinové generace s intuitivní ergonomií, kompaktním volantem, dotykovým kapacitním displejem 10’’HDi a digitální 3D přístrojovou desko
Nový Peugeot 2008 - Využitelný přepravní prostor nad podlahou zavazadlového prostoru je stejný i u elektrické verze.

Rozšiřte své možnosti..

Zavazadlový prostor je velký a nabízí dostatek prostoru pro převoz nejrůznějšího nákladu. Pokud budete potřebovat více místa, stačí sklopit zadní sedadla. Skvělé je, že využitelný přepravní prostor nad podlahou zavazadlového prostoru je stejný i u elektrické verze.

MOTORY

Užijte si svobodu volby a splňte si svá přání.

 • S elektrickou verzí se můžete pohybovat kdekoliv ‑ i v zelených zónách s omezeným provozem. Nový SUV PEUGEOT e‑2008 je vysoce všestranný: agilní a kompaktní pro jízdu ve městě a s novým motorem 100 kW (136 k) současně dostatečně robustní a bezpečný pro delší cesty mimo město
 • Ve spalovací verzi je k dispozici řada výkonných a účinných motorů Euro 6 vybavených funkcí Stop & Start: dieselové motory BlueHDi nebo benzinové PureTech včetně motoru PureTech 155 k pro sportovní jízdu.

Pro ještě větší flexibilitu řízení a reaktivitu si můžete zvolit automatickou převodovku EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8: automatická osmistupňová převodovka s řazením na volantu a elektrickým impulzním ovladačem. K dispozici podle zvoleného motoru.) s technologií Quickshift (Technologie umožňující rychlé a plynulé řazení).

Využijte jedinečné nabídky rozmanitých motorizací a vyberte si tu, která vám bude nejlépe vyhovovat:

ELEKTROMOTORY

Peugeot 2008 - Elektromotory

Nové všestranné SUV PEUGEOT e-2008 je praktické a dobře ovladatelné v městském provozu i při cestování na delší vzdálenosti. V tomto modelu se tedy snoubí robustnost a bezpečnost. Elektromotor o výkonu 100 kW (136 k) nabízí jedinečné zrychlení díky okamžitému točivému momentu 260 Nm a tiché, plynulé i dynamické řízení.


ZÁŽEHOVÉ MOTORY - PURETECH: VÝKON & ÚSPORNOST

Peugeot 2008 - Zážehové motory

Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 je k dispozici také s benzinovými motory. A to rovnou s těmi, které se řadí do nejnovější generace  - Puretech Euro 6 (dle nové emisní normy, která vstoupila v platnost 1.9.2019), které nabízí optimalizovanou spotřebu pohonných hmot, příjemné řízení a zaručený výkon.

Vybírat můžete ze 4 verzí:

 • 1,2L PureTech 155 S&S EAT8
 • 1,2L PureTech 130 S&S EAT8
 • 1,2L PureTech 130 S&S BMV6
 • 1,2L PureTech 100 S&S BMV6

MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA MAN6

Peugeot 2008 - MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA MAN6

Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 může být vybaveno manuální šestistupňovou převodovkou MAN6:

 • 1,2L PureTech 100 S&S BMV6
 • 1,2L PureTech 130 S&S BMV6
 • 1,5L BlueHDi 110 S&S BVM6

 VZNĚTOVÉ MOTORY - BLUE HDi: EXKLUZIVNÍ TECHNOLOGIE

Dieselové motory Euro 6 jsou v nabídce hned 2. Oba jsou vybaveny exkluzivní technologií BlueHDi a oba jsou v souladu s novou emisní normou EURO 6 - EURO 6D-TEMP, která vstoupila v platnost 1.9.2019. Technologie BlueHDi je zárukou vysokého výkonu při snížení emisí škodlivin. 

Jde o tyto dvě verze:

 • 1,5L BlueHDi 110 S&S BVM6
 • 1,5L BlueHDi 130 S&S EAT8

AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA - EAT8: PLYNULÉ ŘAZENÍ

Nová osmistupňová automatická převodovka EAT8i nabízí rychlé a dokonale plynulé řazení s elektricky ovládanou volbou převodových stupňů Shift and Park by wire. EAT8 umožňuje kromě automatického rovněž ruční řazení pomocí páček umístěných pod volantem, stejně jako je tomu u manuální převodovky. Ve srovnání se šestistupňovou převodovkou došlo ke snížení hmotnosti, což vedlo ve spojení s technologií Stop & Start k optimalizaci výkonu i spotřeby.

TECHNOLOGIE FUTURE-PROOF SUV*

Technologie Advanced Grip Control (Adaptivní systém mobility. Podle zvolené verze k dispozici na přání)

Díky ní můžete schopnosti mobility svého SUV PEUGEOT 2008 uzpůsobit reálným podmínkám sjízdnosti a zvolit jeden ze tří jízdních režimů:

 • písek
 • bláto
 • sníh

Současně můžete pomocí funkce Hill Assist Descent Control (HADC: systém kontroly rychlosti při jízdě z kopce. Podle zvolené verze k dispozici na přání) regulovat rychlost při jízdě z kopce. 

Nový Peugeot 2008
Nový Peugeot 2008 - Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 využívá nejnovější technologie značky jako je systém PEUGEOT Drive Assist Plus

UŽIJTE SI POLOAUTONOMNÍ ŘÍZENÍ

Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 využívá nejnovější technologie značky jako je systém PEUGEOT Drive Assist Plus (podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat), který umožňuje poloautonomní způsob řízení vozu. Za pomoci asistenčního systému pro jízdu v pruhu (Systém udržuje vůz v jízdním pruhu zvoleném řidičem) a adaptivního tempomatu s funkcí Stop & Go (Systém funguje na základě radaru umístěného uprostřed předního nárazníku a kamery v horní části čelního skla). Systém díky tomu automaticky přizpůsobí rychlost jízdy vpředu jedoucímu vozu a udržuje od něj bezpečný odstup.

Otázka financování?

Při pořízení nového či ojetého vozu Peugeot se rozhodně zajímejte o možnosti financování! Naši prodejní poradci jsou schopní pro Vás připravit nabídku přizpůsobenou Vašim možnostem a používání vozu. Individuálně totiž lze vyjednat i jiné než standardní podmínky. Značkové financování PEUGEOT FINANCE Vám poskytne odbornou pomoc při rozhodování o nejvýhodnějším způsobu financování nákupu automobilu. Seznamte se s našimi produkty ještě dnes! Zjistit více »

Peugeot 2008 financování

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2

Hodnoty WLTP(1): údaje ve fázi homologace
(1) Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ jsou měřené podle metodiky WLTP (nařízení UE 2017/948). Od 1. září 2018 jsou všechna nová vozidla homologovaná podle celosvětově platné metodiky testování spotřeby paliva a emisí CO2 pro osobní a lehké užitkové vozy WLTP. Protokol WLTP nahrazuje doposud používanou evropskou metodu měření NEDC. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 naměřené v rámci nového zkušebního cyklu WLTP lépe odpovídají reálným podmínkám provozu, proto jsou ve většině případů vyšší než hodnoty naměřené metodou NEDC. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 jsou závislé na výbavě vozidla, zvolené doplňkové výbavě a typu pneumatik. Více informací získáte u svého koncesionáře PEUGEOT nebo na internetových stránkách www.peugeot.cz.

Hodnoty NEDC(2): údaje ve fázi homologace
(2) Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny na základě nové metodiky měření WLTP (nařízení EU 2017/948) a převedeny do NEDC, aby bylo možné vozidla vzájemně porovnávat. Více informací získáte u svého koncesionáře PEUGEOT. Tyto hodnoty nezohledňují podmínky používání vozu, styl jízdy ani doplňkovou výbavu a mohou se měnit podle typu pneumatik. Podrobnější informace o spotřebě paliva a emisích CO2 najdete v praktickém průvodci "Standardní spotřeba paliva a emise CO2 u nových osobních vozidel", který je zdarma k dispozici ve všech prodejnách obchodní sítě.

Peugeot 2008 financováníNový Peugeot 2008 Nový Peugeot 2008 Nový Peugeot 2008 - Sportovní charakter vozu dále umocňuje i vzhled zadní části ‑ zadní spojler, světla zasazená do lesklého černého pásu a chromovaná koncovka výfukuNový Peugeot 2008 - Výrazná přední maska s horizontální kapotou a zvýšenou světlou výškou působí mohutnějším dojmem a precizně propracované blatníky těsně kopírují strukturu vozu.Nový Peugeot 2008 - Robustní silueta s vyváženými liniemi a velkorysými tvary dává tušit výkonnost a efektivitu nového SUV PEUGEOT 2008Nový Peugeot 2008 - Prožijte novou zkušenost v PEUGEOT i‑Cockpit® 3Dinové generace s intuitivní ergonomií, kompaktním volantem, dotykovým kapacitním displejem 10’’HDi a digitální 3D přístrojovou deskoNový Peugeot 2008 - Elegance a maximální funkčnost se promítají do každého precizně propracovaného detailu. Světelný podpis Full LEDi světlometů se 3 drápy a charakteristická zadní světla vypovídají oNový Peugeot 2008 - se špičkovým audio systémem Hi‑Fi Focal®Nový Peugeot 2008 - O prvotřídní jízdní komfort se starají také prostorná zadní sedadla spolu s příjemným světlem, které do interiéru proniká panoramatickým střešním oknem.Nový Peugeot 2008 - Využitelný přepravní prostor nad podlahou zavazadlového prostoru je stejný i u elektrické verze. Nový Peugeot 2008 - Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 využívá nejnovější technologie značky jako je systém PEUGEOT Drive Assist PlusNový Peugeot 2008 - Díky velkému a variabilnímu zavazadlovému prostorui a sklopným zadním sedadlům je kompaktní PEUGEOT 2008 mimořádně funkční a nabízí velkorysé přepravní možnosti.Nová osmistupňová automatická převodovka EAT8i nabízí rychlé a dokonale plynulé řazení s elektricky ovládanou volbou převodových stupňů Shift and Park by wire. EAT8 umožňuje kromě automatického rovněžNové všestranné SUV PEUGEOT e-2008 je praktické a dobře ovladatelné v městském provozu i při cestování na delší vzdálenosti, kde oceníte jeho robustnost a bezpečnost. Elektromotor o výkonu 100 kW (13Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 může být vybaveno manuální šestistupňovou převodovkou MAN6: 1,2L PureTech 100 S&S BMV6 1,2L PureTech 130 S&S BMV6 1,5L BlueHDi 100 S&S BVM6Dieselové motory Euro 6i, které jsou v nabídce pro nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008, jsou oba vybaveny exkluzivní technologií BlueHDii, která zaručuje vysoký výkon při snížení emisí škodlivin. K dispoNové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 je vybaveno benzinovými motory nejnovější generace Puretech Euro 6i, které nabízí optimalizovanou spotřebu pohonných hmot, příjemné řízení a zaručený výkon. K dispozic

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Osobní / 2008
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná