Rychlý kontakt
Peugeot Boxer - to pravé pro profesionály

Boxer

zcela nový peuget boxer

Spolehlivý jako vy

Pořiďte si nový modernizovaný Peugeot Boxer s kompletním servisem a zárukou až na 3 roky zdarma.

Již za 609 000 Kč bez DPH.

Případně využijte operativní leasing se splátkou od 10 360 Kč bez DPH měsíčně vč. pojištění.

Díky inovovanému vzhledu, variabilnímu vnitřnímu prostoru či modernizované výbavě je PEUGEOT BOXER dokonalou volbou pro podnikatele, kterým záleží na výkonu a svobodě pohybu. Najdete jak dieselový tak 100% elektrický motor.

 

Boxer od 609000,-
2024 boxer rozměry vnější

Nový boxer pro rok 2024

 • Nový desing exteriéru i optimalizované aerodynamika
 • přepracovaný interiér a místo řidiče vybavené funkcemi konektivity
 • vysoké užitečné zatížení a variabilitia
 • e-Boxer s dojezdem až 420 km a přístup do nízkoemisních zón

Každá profese má svá specifika, a proto je PEUGEOT Boxer k dispozici v různých verzích a úrovních výbavy. Máte konkrétní požadavek? Váš vůz přestavíme a vybavíme na míru.

   

Proč vybrat Peugeot Boxer?

Objevte nový Peugeot Boxer, odolný a úsporný vůz, navržený v různých verzích speciálně pro Vaši profesi.

Hned na první pohled Vás zaujme jeho moderní design s velkými zadními světly, přední světlomety se žárovkovými - nebo na přání s LED - světly pro denní svícení. Ochranu posádky zajistí přední nárazník. A až uslyšíte o velikosti a přepravních možnostech Peugeotu Boxer, už nebudete hledat jiný užitkový vůz!

Manipulaci s nákladem výrazně ulehčí výška nákladové hrany, která se pohybuje v rozmezí od 493 do 602 mm. ANO! Jde o jednu z nejnižších na trhu! A mezi nejlepší patří i v otázce užitečného objemu! V různých konfiguracích je Vám k dispozici 8 různých užitečných objemů. A to v rozmezí 8 až 17 m3. A rozhodně nesmíme opomenout interiér kabiny! Například sedadlo řidiče s variabilním odpružením umožňuje nastavit výšku sedáku podle hmotnosti řidiče (až do 130 kg).

Jistě oceníte jednoduché ovládání a účinné prvky na podporu řízení, stejně jako nový design přední části vozu, který spojuje moderní trendy se spolehlivou robustností.

boxer pohled LP
2024 boxer rozměry vnitřní

Peugeot Boxer má jedno z nejširších rozpětí maximální technicky přípustné hmotnosti na trhu a užitečné zatížení přes 1300 kg.

Užitečný objem: 

Nový PEUGEOT Boxer je podle zvolené délky, výšky a verze k dispozici s 6 různými typy karoserie. V různých konfiguracích tedy nabízí 6 různých užitečných objemů v rozmezí 10 až do 17 m3 a v dané kategorii tak patří mezi nejlepší.

Užitečná šířka

Maximální užitečná šířka nákladového prostoru je 1,870 m. Užitečná šířka mezi podběhy má optimální rozměr 1,422 m, tím se povedlo docílit toho, že nákladový prostor bude mnohem větší.  

přichází elektrická budoucnost

 • dojezd v plně elektrickém režimu: až 420 km (dle WLTP)
 • doba nabíjení: 55 minut (z 10 - 80 % dojezdu)
 • kombinované emise CO2: 0 g/km
 • výkon až 200 kW (270 k)
 • nulový hluk
 • nulové vibrace od motoru
 • nulový zápach z pohonných hmot
 • nulové řazení

Díky inovované přídi s novým logem a světelným podpisem, typické robustnosti, optimalizované aerodynamice a přepracovanému interiéru vyhovuje nový BOXER beze zbytku veškerým požadavkům vaší profese s elegancí sobě vlastní.

e-boxer s ekoplaketou

Můžete se na něj kdykoliv spolehnout!

Je jasné, že užitkový vůz musí za jakýchkoliv podmínek garantovat tu nejvyšší úroveň kvality a spolehlivosti. I z toho důvodu byl Peugeot Boxer podroben mnoha zátěžovým testům v extrémních podmínkách:

 • 4 000 000 km v náročném terénu včetně cest se špatným povrchem s cílem prověřit odolnost motoru a dosáhnout jeho optimální spolehlivosti
 • 500 000 testovacích cyklů zavření dveří
 • 1500 hodin v klimatické komoře při teplotách od -20 °C do +40 °C
 • 1000 přejezdů brodů
 • testy odolnosti vůči korozi s použitím slané vody

Podívejte se na video z testu generace před faceliftem: 

 

 

Peugeot Boxer - infotainment

Účinná výbava

PEUGEOT Boxer je vybavený moderní bezpečnostní výbavou a asistenčními systémy řízení, které mají za úkol usnadnit jízdu.

Obsahuje například:

 • Zadní parkovací kameru s funkcí kontroly zatížení. Při couvání kamera přenáší obraz prostoru kolem zadní části vozidla na dotykový displeji a navádí Vás pomocí barevně odlišených čar. Z bezpečnostních důvodů se dotykový displej automaticky zapne vždy při otevření zadních dveří a zařazení zpětného chodu.
 • Funkce Hill Assist Descent Control pro kontrolu rychlosti při jízdě z kopce. Pracuje v součinnosti se sériově dodávaným systémem ESP a je spojený s funkcí Inteligent Traction Control (inteligentní kontrola pohonu). Aniž by řidič musel použít brzdový nebo akcelerační pedál, udržuje funkce HDC při jízdě ze svahu se sklonem minimálně 8 % konstantní rychlost (do 30 km/hod) a řidič tak zejména na blátivém nebo štěrkovém povrchu neztratí nad vozem kontrolu.
 • Automatické přepínání dálkových světel a systém rozpoznávání dopravního značení.
 • Volant na Vás hned zapůsobí svým robustním dojmem nemluvě o jeho moderním designu. Na přání nebo v rámci sady Pack Look 2 může být volant pro vyšší komfort řízení a příjemnější držení potažený kůží.
 • Nový přístrojový panel.
 • infotainment nové modelové řady.
 • Černé látkové čalounění Darko s červenými a šedými motivy.

Dále můžete vybírat z bohaté nabídky výbavy, která Vám umožní proměnit kabinu Vašeho vozu PEUGEOT Boxer v mobilní kancelář:

 • Sedadlo s variabilním odpružením podle hmotnosti řidiče, loketní opěrkou a nastavením pozice při řízení
 • Bluetooth® připojení a USB vstup.
 • Psací deska, na které máte po ruce všechny potřebné dokumenty, telefon nebo tablet.
 • 13 odkládacích prostorů o celkovém objemu 73 l včetně držáku na nápoje.

Referenční a užitkové vlastnosti

PEUGEOT Boxer je k dispozici s 8 různými typy karoserie. Takže se skutečně plně přizpůsobí specifickým požadavkům každé profese:

 • plechový a prosklený furgon
 • valník s třímístnou nebo sedmimístnou kabinou pro přepravu zboží všeho druhu
 • základy pro přestavbu: podvozek s jednoduchou nebo dvojitou kabinou, podlaha s kabinou
 • verze kombi a minibus pro přepravu osob podle zvolené verze v konfiguraci 5, 9, 14 a 17 míst
 • Manipulaci s nákladem značně ulehčí výška nákladové hrany. Ta se pohybuje v rozmezí od 493 do 602 mm. Díky tomu se stává jednou z nejnižších na trhu. S příplatkovým pneumatickým odpružením můžete výšku hrany upravit o 14 cm.
 • Stejně tak Vám usnadní práci i otevírání zadních dveří vozu PEUGEOT Boxer. To je totiž v úhlu 96° až 270°.
 • Zadní křídlové dveře měří na výšku až 2,03 m. Vy tak máte k dispozici rekordní užitečnou šířku 1422 mm. 
boxer box
PEUGEOT Boxer prostor

Bezpečnost

Kompletní úpravou a posílením prošla koncepce brzdové soustavy. Díky tomu poskytuje mimo jiné i lepší akustický komfort.

 • Brzdová soustava s kotoučovými brzdami na všech kolech.
 • Přední mlhové světlomety z polykarbonátu jsou zabudované ve spodní části nárazníku. Takže při zhoršené viditelnosti zajistí lepší osvětlení vozovky.
 • Airbag řidiče a spolujezdce, 2 boční airbagy a 2 hlavové airbagy chrání pasažéry v případě nárazu.

Zesílená struktura karoserie u PEUGEOT Boxer

 Je navíc posílená o programovanou deformaci přední části. Což umožňuje absorbovat deformační sílu nárazu. Skelet auta je z oceli a sám o sobě tvoří kompaktní blok, který zajišťuje ochranu pasažérů. Speciální pozornost si zaslouží i vyztužené přední dveře. I ty se podílejí na pevnosti celé karoserie. Při čelním nárazu bude část energie odvedená do spodní části karoserie. Za což se zaslouží optimalizace rozměrů přední nápravy. Při nárazu zabraňuje bezpečnostní mechanismus sloupku řízení a pedálů jejich posunu do kabiny a snižuje tak riziko poranění řidiče.

Asistenční systémy řízení

Sériově dodávaný systém ESP může být na přání vybavený systémem Hill Assist a je spojený s funkcí Inteligent Traction Control. Pro řidiče přináší značnou úlevu. Ten totiž nemusí použít brzdový nebo akcelerační pedál. Vůz sám udržuje při jízdě ze svahu se sklonem minimálně 8 % konstantní rychlost (do 30 km/hod). Kontrolu nad vozem tak neztratíte na štěrku ani na blátivém povrchu.

Funkce kontroly zatížení LAC přizpůsobí účinek systému ESP podle zatížení vozu a rozložení nákladu. Boxer díky tomu v kritických situacích spolehlivěji udržuje požadovanou dráhu.

Indikátor podhuštění pneumatik využívá snímače tlaku, které jsou namontované do každého kola. Díky tomu bude mít řidič neustále přehled o případném snížení tlaku nebo defektu pneumatiky. 

Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu tvoří kamera nad vnitřním zpětným zrcátkem. Ta sleduje podélné značení na silnici.

Aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu je nyní standardem!

Rozpozná dopravní značky! Snímač na čelním skle PEUGEOTU Boxer rozpozná dopravní značení. Pokud to podmínky dovolí tak také tento senzor automaticky přepne dálková světla.

V rámci City Packu získáváte i systémy jako monitorování mrtvého úhlu, parkovací asistent 360o či digitální vnitřní zpětné zrcátko.

Boxer - interiér
Peugeot Boxer - na staveništiPEUGEOT Boxer prostorPeugeot Professional - akce na Peugeot BoxerBoxer - interiér

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Užitkové / Boxer
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná