Rychlý kontakt
Peugeot Boxer - to pravé pro profesionály

Boxer

Proč vybrat Peugeot Boxer?

Objevte nový Peugeot Boxer, odolný a úsporný vůz, navržený v různých verzích speciálně pro Vaši profesi.

Hned na první pohled Vás zaujme jeho moderní design s velkými zadními světly, přední světlomety se žárovkovými - nebo na přání s LED - světly pro denní svícení. Ochranu posádky zajistí přední nárazník. A až uslyšíte o velikosti a přepravních možnostech Peugeotu Boxer, už nebudete hledat jiný užitkový vůz!

Manipulaci s nákladem výrazně ulehčí výška nákladové hrany, která se pohybuje v rozmezí od 493 do 602 mm. ANO! Jde o jednu z nejnižších na trhu! A mezi nejlepší patří i v otázce užitečného objemu! V různých konfiguracích je Vám k dispozici 8 různých užitečných objemů. A to v rozmezí 8 až 17 m3. A rozhodně nesmíme opomenout interiér kabiny! Například sedadlo řidiče s variabilním odpružením umožňuje nastavit výšku sedáku podle hmotnosti řidiče (až do 130 kg).

Jistě oceníte jednoduché ovládání a účinné prvky na podporu řízení, stejně jako nový design přední části vozu, který spojuje moderní trendy se spolehlivou robustností.

Peugeot Boxer - na staveništi

Můžete se na něj kdykoliv spolehnout!

Je jasné, že užitkový vůz musí za jakýchkoliv podmínek garantovat tu nejvyšší úroveň kvality a spolehlivosti. I z toho důvodu byl Peugeot Boxer podroben mnoha zátěžovým testům v extrémních podmínkách:

 • 4 000 000 km v náročném terénu včetně cest se špatným povrchem s cílem prověřit odolnost motoru a dosáhnout jeho optimální spolehlivosti
 • 500 000 testovacích cyklů zavření dveří
 • 1500 hodin v klimatické komoře při teplotách od -20 °C do +40 °C
 • 1000 přejezdů brodů
 • testy odolnosti vůči korozi s použitím slané vody

Podívejte se na video z testu: 

Peugeot Boxer - přední pohled

Snadné řízení, komfort a odolnost

Optimalizované provozní náklady vozu PEUGEOT Boxer jsou v porovnání s ostatními modely v kategorii velmi konkurenceschopné: 

 • Motory HDi se systémem Stop&Start, se postaraly o to, že vůz vykazuje spotřebu paliva mezi nejnižšími v této kategorii (v městském provozu úspora 15 %, tj. 0,5 l/100 km). 
 • Rozvodový řemen nahradil rozvodový řetěz. Ten je oblíbený, protože nevyžaduje žádnou výměnu.
 • Servisní interval se prodloužil podle provozních podmínek a náklady na údržbu jsou výhodnější.
 • Náklady na pneumatiky patří vzhledem k jejich standardním rozměrům mezi nejnižší na trhu. 
 • Nový motor 2.0 BlueHDi s katalytickou redukcí SCR umístěnou před filtrem pevných částic FAP snižuje emise oxidu dusíku.
 • Systém Stop&Start významně snižuje i emise CO2 a spotřebu paliva.
 • Zesílená struktura pro vyšší akustický komfort a odolnost.
 • Nový design přední části, který zdůrazňuje odolnost a kvalitu provedení.
 • Nová koncepce uchycení tlumičů zajišťuje stabilitu zatíženého vozu.
 • Účinnější brzdový systém zvyšuje výkon brzd a bezpečnost.
 • Zesílená struktura karoserie s programovanou deformací přední části umožňuje maximálně absorbovat deformační sílu nárazu.

Účinná výbava

PEUGEOT Boxer je vybavený moderní bezpečnostní výbavou a asistenčními systémy řízení, které mají za úkol usnadnit jízdu.

Obsahuje například:

 • Zadní parkovací kameru s funkcí kontroly zatížení. Při couvání kamera přenáší obraz prostoru kolem zadní části vozidla na dotykový displeji a navádí Vás pomocí barevně odlišených čar. Z bezpečnostních důvodů se dotykový displej automaticky zapne vždy při otevření zadních dveří a zařazení zpětného chodu.
 • Funkce Hill Assist Descent Control pro kontrolu rychlosti při jízdě z kopce. Pracuje v součinnosti se sériově dodávaným systémem ESP a je spojený s funkcí Inteligent Traction Control (inteligentní kontrola pohonu). Aniž by řidič musel použít brzdový nebo akcelerační pedál, udržuje funkce HDC při jízdě ze svahu se sklonem minimálně 8 % konstantní rychlost (do 30 km/hod) a řidič tak zejména na blátivém nebo štěrkovém povrchu neztratí nad vozem kontrolu.
 • Automatické přepínání dálkových světel a systém rozpoznávání dopravního značení.
 • Volant na Vás hned zapůsobí svým robustním dojmem nemluvě o jeho moderním designu. Na přání nebo v rámci sady Pack Look 2 může být volant pro vyšší komfort řízení a příjemnější držení potažený kůží.
 • Nový přístrojový panel.
 • Autorádio nové modelové řady.
 • Černé látkové čalounění Darko s červenými a šedými motivy.

Dále můžete vybírat z bohaté nabídky výbavy, která Vám umožní proměnit kabinu Vašeho vozu PEUGEOT Boxer v mobilní kancelář:

 • Sedadlo s variabilním odpružením podle hmotnosti řidiče, loketní opěrkou a nastavením pozice při řízení.
 • Dotykový 5'' displej s možností navigace a čtení SMS zpráv. 
 • Bluetooth® připojení a USB vstup.
 • Psací deska, na které máte po ruce všechny potřebné dokumenty, telefon nebo tablet.
 • 13 odkládacích prostorů o celkovém objemu 73 l včetně držáku na nápoje.
Peugeot Boxer - interiér
Peugeot Boxer - úložný prostor

Referenční a užitkové vlastnosti

PEUGEOT Boxer je k dispozici s 8 různými typy karoserie. Takže se skutečně plně přizpůsobí specifickým požadavkům každé profese:

 • plechový a prosklený furgon
 • valník s třímístnou nebo sedmimístnou kabinou pro přepravu zboží všeho druhu
 • základy pro přestavbu: podvozek s jednoduchou nebo dvojitou kabinou, podlaha s kabinou
 • verze kombi a minibus pro přepravu osob podle zvolené verze v konfiguraci 5, 9, 14 a 17 míst
 • Manipulaci s nákladem značně ulehčí výška nákladové hrany. Ta se pohybuje v rozmezí od 493 do 602 mm. Díky tomu se stává jednou z nejnižších na trhu. S příplatkovým pneumatickým odpružením můžete výšku hrany upravit o 14 cm.
 • Stejně tak Vám usnadní práci i otevírání zadních dveří vozu PEUGEOT Boxer. To je totiž v úhlu 96° až 270°.
 • Zadní křídlové dveře měří na výšku až 2,03 m. Vy tak máte k dispozici rekordní užitečnou šířku 1422 mm. 

Bezpečnost

Kompletní úpravou a posílením prošla koncepce brzdové soustavy. Díky tomu poskytuje mimo jiné i lepší akustický komfort.

 • Brzdová soustava s kotoučovými brzdami na všech kolech.
 • Přední mlhové světlomety z polykarbonátu jsou zabudované ve spodní části nárazníku. Takže při zhoršené viditelnosti zajistí lepší osvětlení vozovky.
 • Airbag řidiče a spolujezdce, 2 boční airbagy a 2 hlavové airbagy chrání pasažéry v případě nárazu.

Zesílená struktura karoserie u PEUGEOT Boxer

 Je navíc posílená o programovanou deformaci přední části. Což umožňuje absorbovat deformační sílu nárazu. Skelet auta je z oceli a sám o sobě tvoří kompaktní blok, který zajišťuje ochranu pasažérů. Speciální pozornost si zaslouží i vyztužené přední dveře. I ty se podílejí na pevnosti celé karoserie. Při čelním nárazu bude část energie odvedená do spodní části karoserie. Za což se zaslouží optimalizace rozměrů přední nápravy. Při nárazu zabraňuje bezpečnostní mechanismus sloupku řízení a pedálů jejich posunu do kabiny a snižuje tak riziko poranění řidiče.

PEUGEOT Boxer prostor
PEUGEOT Boxer - interiér 2

Asistenční systémy řízení

Sériově dodávaný systém ESP může být na přání vybavený systémem Hill Assist a je spojený s funkcí Inteligent Traction Control. Pro řidiče přináší značnou úlevu. Ten totiž nemusí použít brzdový nebo akcelerační pedál. Vůz sám udržuje při jízdě ze svahu se sklonem minimálně 8 % konstantní rychlost (do 30 km/hod). Kontrolu nad vozem tak neztratíte na štěrku ani na blátivém povrchu.

Funkce kontroly zatížení LAC přizpůsobí účinek systému ESP podle zatížení vozu a rozložení nákladu. Boxer díky tomu v kritických situacích spolehlivěji udržuje požadovanou dráhu.

Indikátor podhuštění pneumatik využívá snímače tlaku, které jsou namontované do každého kola. Díky tomu bude mít řidič neustále přehled o případném snížení tlaku nebo defektu pneumatiky. 

Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu tvoří kamera nad vnitřním zpětným zrcátkem. Ta sleduje podélné značení na silnici.

Rozpozná dopravní značky! Snímač na čelním skle PEUGEOTU Boxer rozpozná dopravní značení. Pokud to podmínky dovolí tak také tento senzor automaticky přepne dálková světla.

Užitečná hmotnost, objem a šířka

Peugeot Boxer má jedno z nejširších rozpětí maximální technicky přípustné hmotnosti na trhu. Zahrnuje hned 2 modelové řady:

Verze Light: hmotnostní kategorie ‑ 330 (3,0 t), 333 (3,3 t) a 335 (3,5 t).
Verze Heavy: 435 (3,5 t).

Užitečný objem: 

Nový PEUGEOT Boxer je podle zvolené délky, výšky a verze k dispozici s 8 různými typy karoserie. V různých konfiguracích tedy nabízí 8 různých užitečných objemů v rozmezí 8 až 17 m3 a v dané kategorii tak patří mezi nejlepší.

Užitečná šířka

Maximální užitečná šířka nákladového prostoru je 1,870 m. Užitečná šířka mezi podběhy má optimální rozměr 1,422 m, tím se povedlo docílit toho, že nákladový prostor bude mnohem větší.  

PEUGEOT Boxer - rozměry
Peugeot Professional - akce na Peugeot Boxer

SPECIÁLNÍ AKCE NA PEUGEOT Boxer!

Rozjeďte své podnikání! Právě teď máte jedinečnou možnost pořídit si užitkové vozy Peugeot s kompletním servisem a údržbou, včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb, na 2 roky nebo 80.000 km zdarma. Využijte bohaté nabídky skladových vozů, které můžete financovat exkluzivním úvěrem s nízkou úrokovou sazbou. Navštivte naše centrum Peugeot Professional v Liberci a vyberte si svůj Peugeot, nejprodávanější značku užitkových vozů v České republice v letech 2017 a 2018.

Spotřeba a emise CO2 v kombinovaném provozu: 4,2 - 5,6 l/100 km, 111 - 127 g/km (Partner), 4,9 - 5,7 l/km, 128 - 152 g/km (Expert), 6,1–6,8 l/100 km, 159–179 g/km (Boxer).
Nabídka je platná pouze pro podnikatele. Smlouvu Optiway Servis na 2 roky je možné získat pouze při pořízení nového užitkového vozu Peugeot (s výjimkou modelu Boxer v provedení 3000 L1H1). Smlouva je platná 2 roky nebo do najetí 60 000 km (Partner), 70 000 km (Expert), resp. 80 000 km (Boxer).
Detailní specifikace služby Optiway Servis najdete na www.peugeot.cz. Nabídka platí do odvolání a není možné ji kombinovat s jinými nabídkami. Foto je pouze ilustrativní.

Peugeot Boxer - na staveništiPeugeot Boxer - interiérPeugeot Boxer - úložný prostorPeugeot Boxer za jízdyPeugeot Boxer - přední pohledPEUGEOT Boxer - rozměryPEUGEOT Boxer - interiér 2PEUGEOT Boxer prostorPeugeot Professional - akce na Peugeot Boxer

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Užitkové / Boxer
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná