Rychlý kontakt
Peugeot 5008 2021

5008

SUV PEUGEOT 5008 - impozantní a zároveň elegantní vůz s vytříbeným designem a vyspělými technologiemi. Jde o velice obratný a velmi snadno ovladatelný vůz s dynamickými vlastnostmi. Peugeot 5008 využívá výkonné motory BlueHDi nebo PureTech. Ty jsou spojené s manuální šestistupňovou, případně automatickou převodovkou EAT8 poslední generace, elektrický posilovač řízení a mnohem nižší celková hmotnost vozu se velkou měrou podílejí na příkladných jízdních vlastnostech.

Základem dokonalé rovnávy mezi komfortem a jízdními vlastnostmi jsou 2 věci -  platforma EMP2 a dynamické vlastnosti nového SUV PEUGEOT 5008. Tvoří tak dokonalou souhru, která je v kategorii vozů SUV ojedinělá. Díky platformě EMP2 navíc vůz dosahuje vynikajícího průměru otáčení. Díky tomu se řidiči výrazně usnadňuje manévrování.

Plánujete vyrazit na cesty s rodinou či přáteli? Pak je pro Vás tento vůz naprosto perfektní! K dispozici je totiž ve všech verzích místo až pro 7 lidí.

Peugeot 5008 - detail EAT8
5008 se semaforem spotřeby

Hybrid

 • kombinovaná spotřeba 5,7 l/100 km, kombinované emise CO2: 128 g/km
 • motorizace: HYBRID 136 e-DCS6

Diesel

Benzín

 • kombinovaná spotřeba 6,7 l/100 km, kombinované emise CO2: 151 g/km
 • motorizace: PURETECH 130 EAT8 (96 kW)

 

 

DESIGN EXTERIÉRU

Elegantní vzhled vozu zdůrazňují sportovní rysy zvýšené karoserie, široká kola s precizně propracovanými disky či chromované ozdobné lišty. Již v základní výbavě ACTIVE naleznete Pack Safety obsahující mimo jiné systém automatického nouzového brdění či systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu. PEUGEOT 5008 je již od základu výbaven například i předními LED světlomety, zadním parkovací asistentem i PEUGEOT i-Cockpitem. Podle zvolené verze je k dispozici (nebo je možné ji doobjednat) také střecha Black Diamond. Mírně oblý tvar předních světlometů a světelný LED podpis, vertikálně orientovaná přední maska zdobená chromovanými fazetami a široké otvory sání vzduchu po stranách předního nárazníku. To vše patří k Peugeotu 5008. Při pohledu na záď vozu zaujme aerodynamická linie zkoseného zadního okna. Ta decentním způsobem podtrhuje sportovní rysy vozu, ještě společně se zadními LED světly, která jsou zasazená do lesklého černého pásu karoserie. 

Peugeot 5008 podzim
Peugeot 5008 interiér od spolujezdce

A tak, jak skvěle působí nový Peugeot 5008 z venčí, tak Vás potěší i pohled do vozu

Módní materiály, chromované dekory, prvotřídní kůže a textilie. Celkové - až exkluzivní - provedení a moderní styl interiéru nového SUV PEUGEOT 5008 zaručují že, každá vteřina strávená ve voze bude výjimečná! Upravte intenzitu doprovodného osvětlení, barvu displejů a zvolte jednu ze tří vůní integrovaného osvěžovače vzduchu. A co dál na Vás ve voze čeká? 

Třeba Peugeot i- COCKPIT  - již od základní verze Active - kompaktní kožený volant s integrovanými ovládacími prvky. Podle zvolené vezre vozu si také užijete jízdu s novým typem automatické převodovky EAT8. Ta je vybavená impulzní elektricky ovládanou volbou převodových stupňů. Dokonalá ergonomie všech prvků přináší ještě intuitivnější ovládání. Nový vůz SUV PEUGEOT 5008 je také vybavený high‑tech místem řidiče. Ten má díky kombinaci vyvýšeného 12,3" digitálního sdruženého přístroje a (dle verze) 8" či 10" barevného kapacitního dotykového displeje všechny potřebné informace stále před očima, aniž by přestal věnovat pozornost řízení. 

8“ či 10 " dotykový kapacitní displej

Od výbavy Active Pack s pokročilými funkcemi konektivity vč. Mirror Screen (Apple Car Play/Android Auto). Verze s navigací TomTom (s neomezenými aktualizacemi map) pak také umožní na digitální přístrojové desce zobrazovat aktuální informace důležité pro řízení vozu a také o trase. Pokud je to v rámci legislativy státu možné, tak Vás 3D navigace upozorní také na pevné i mobilní radary, úseková měření rychlosti, radary u semaforů a úseky častých nehod.  Od výbavové verze Allure máte k dispozici 10" HD displej.

Sedm míst pro Vás, přátele a rodinu

Všechny verze jsou vybavené třemi samostatnými, posuvnými, stejně širokými a sklopnými sedadly ve druhé řadě a dalšími dvěma samostatnými sedadly ve třetí řadě, které jsou sklopná do podlahy a vyjímatelná. Na přání můžete mít svůj PEUGEOT 5008 v exkluzivním koženém čalounění NAPPA či do konce se sedadlem řidiče a spolujezdce se zdravotním certifikátem AGR, elektricky nastavitelné.

Dokonalý zvuk

Poznejte výjimečnou akustiku vozu a výhody ozvučení systému Hi‑Fi Premium Focal®. Zvuk té nejvyšší kvality do prostoru kabiny šíří celkem 10 reproduktorů vybavených exkluzivní technologií FOCAL®.

Peugeot 5008 interiér od řidiče

 

   
Peugeot 5008 - nové SUV - zavazadlový prostor

Variabilita

Na nové 5008 je skvělé to, že ji můžete velice jednoduše přizpůsobit tak, že pohodlně přepraví všechny spolucestující. Ke třem samostatným, nastavitelným a stejně širokým sedadlům ve druhé řadě můžete do třetí řady přidat ještě dvě sklopná a vyjímatelná sedadla. Ta jsou k dispozici buď v základní výbavě a nebo je možné je na přání dodat navíc. 

Zavazadlový prostor může vypadat až "hladově" 

Například - v 5ti místné kombinaci s obzvlášť nízkou nákladovou hranou můžete počítat s objemem až 780 l. A možností sklopení opěradla u sedadla spolujezdce. Takže budete moci přepravovat předměty dlouhé až 3,20 m.

Panoramatické střešní okno
Otevíratelné panoramatické střešní okno se sluneční clonou a podélným podsvětlením je k dispozici ve verzích GT/GT Pack - prosvětlí váš život a udělá radost zejména těm menším pasažérům na zadních sedačkách. A za to to stojí!

BEZPEČNOST

V otázce bezpečnosti, hned úvodem připomeneme, že nové SUV PEUGEOT 5008 získalo v testech Euro NCAP 2017 nejvyšší možné hodnocení: 5 hvězdiček!

Nové SUV PEUGEOT 5008 je, dle zvolené verze výbavy, prošpikované jen těmi nejúčinnějšími bezpečnostními systémy!

 • zesílená struktura karoserie s deformačními zónami
 • 6 airbagů
 • ABS
 • ESP
 • multifunkční kamera v horní části čelního skla
 • 12 ultrazvukových snímačů
 • radar
 • 2 širokoúhlé kamery 180°

Asistenční systémy mají v tomto novém SUV také své místo!

Jaké asistenční systémy Peugeot 5008 využívá? 

Tip - klikněte na název asistenčního systému a podívejte se na video, které Vám ho podrobně představí

Peugeot - NCAP
Peugeot - financování nového či ojetého vozu

Otázka financování?

Při pořízení nového či ojetého vozu Peugeot se rozhodně zajímejte o možnosti financování! Naši prodejní poradci jsou schopní pro Vás připravit nabídku přizpůsobenou Vašim možnostem a používání vozu. Individuálně totiž lze vyjednat i jiné než standardní podmínky. Značkové financování PEUGEOT FINANCE Vám poskytne odbornou pomoc při rozhodování o nejvýhodnějším způsobu financování nákupu automobilu. Seznamte se s našimi produkty ještě dnes! Zjistit více »

Peugeot 5008 a aplikacePeugeot 5008 - zavazadlový prostorPeugeot 5008 - zavazadlový prostor 7 místPeugeot 5008 interiér od spolujezdcePeugeot 5008 interiér od řidičePeugeot 5008 - detail EAT8Peugeot 5008 podzimPeugeot 5008 před facelift - rozměry detailně

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Osobní / 5008
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná