Rychlý kontakt
Peugeot 108 - kompaktní vůz stvořený pro život ve městě - vozy skladem nové i ojeté za bezkonkurenční cenu

Peugeot 108

Peugeot 108 - 5ti dvéřový, kompaktní vůz stvořený pro život ve městě, odhaluje svůj okouzlující šarm a eleganci. Originalita a výrazná odlišnost tohoto městského vozu jsou patrné na první pohled.

ŠARM A ELEGANCE

Peugeot 108 je zdařilým spojením šarmu a módních trendů. Jeho sofistikovaná městská silueta s dynamickými křivkami a pečlivě propracovanými detaily zaručeně upoutá pozornost okolí.
Rušnými ulicemi se pohybuje stylově a s odhodláním. Robustnost přední části, která není v této kategorii vozů příliš obvyklá, budí důvěru i respekt. Přední maska, střední příčka a spodní otvor sání motoru tvoří jeden vyvážený celek.

SVĚTELNÝ PODPIS

Světelná identita vozu Peugeot 108 je nezaměnitelná a okamžitě upoutá pozornost. Technologicky dokonale propracované přední světlomety jsou precizně zakomponované do karoserie a tmavé zabarvení v kombinaci s chromem a LED lištou dodává vozu elegantní městský střih. Výrazná zadní světla s integrovanou funkcí couvacího a mlhového světla mají tvar třech drápů vystupujících z blatníků na povrch karoserie vozu.

MÍSTO ŘIDIČE

Kabina vozu 108 byla navržena tak, aby řízení a obsluha všech funkcí byla nanejvýš přirozená. Řidič usazený na výškově nastavitelném sedadle, má všechny ovladače pohodlně seskupené. A hlavně vždy na dosah! Vše totiž najdete na středovém panelu. Ovládání je intuitivní a zvládnete ho i jednou rukou. Středový panel nabízí velký sedmipalcový dotykový displej, tlačítko startéru spojené se systémem bezklíčového odemykání a startování nebo automatickou klimatizaci.

Technologie

Peugeot 108 se chlubí technologickou výbavou s různými možnostmi konektivity. Všechny Vám mají usnadnit cetování a život ve městě. Podle verze výbavy, kterou si zvolíte jsou buď součástí vozu a nebo je možné je doobjednat. 

Dotykový displej

Rádio, palubní počítač, nastavení provozních parametrů vozidla i informace o ovládání všech funkcí potřebných pro řízení vozu - to všechno ovládáte právě přes 7" dotykový displej. Je umístěný uprostřed palubní desky, takže s ním může řidič velice pohodlně pracovat. 

Mirror Screen 

Díky této funkci propojíte dříve zmíněný dotykový displej a Váš chytrý telefon. Na obrazovce najdete obvyklé menu telefonu a přístroj i aplikace v něm můžete pohodlně ovládat přímo na dotykové obrazovce. >>>Zjistit více o Mirror Screen >>>

Startování bez klíče

Systém pro bezklíčový přístup a nastartování vozu (ADML) slouží k jednoduchému odemknutí/ zamknutí vozu a nastartování motoru. To vše pouhým stisknutím tlačítka Start/Stop na středovém panelu.

Automatická klimatizace

Jak název napovídá - automaticky a optimálním způsobem reguluje teplotu v kabině vozu. A současně i intenzitu, rozptyl a přívod externího vzduchu.

 

Peugeot 108 a dotykový displej propojený s mobilem
Peugeot 108 - zajištění bezpečnosti ve voze

BEZPEČNOST

Značka Peugeot využívá svou špičkovou technologii i v otázce bezpečnosti. Dbá na bezpečnost řidiče i cestujících. Podle verze výbavy, kterou si zvolíte jsou některé bezpečnostní prvky buď součástí vozu a nebo je možné je doobjednat. 

Zadní parkovací kamera

Aktivuje se automaticky při zařazení zpětného chodu. Dění za vozem sledujete na dotykovém displeji. Kamera Vám tedy umožní bezpečněji manévrovat s vozem.

Systém Active City Brake

Znamená  - automatické brzdění při riziku srážky. Spustí se v momentě, když reakce řidiče v kritické situaci není dostatečně rychlá nebo razantní. V městském provozu při rychlosti do 30 km/h je tak tento systém schopen zabránit srážce nebo významně omezit její následky.

Upozornění při vybočení z jízdního pruhu (systém AFIL)

Při rychlosti jízdy vyšší než 50 km/h a v případě, že nejsou aktivované směrové ukazatele, upozorní systém AFIL řidiče zvukovou a vizuální výstrahou na to, že opouští jízdní pruh. I tento systém může zabránit vážným následkům při ztrátě pozornosti nebo mikrospánku.

Omezovač rychlosti

Umožní nastavit rychlost, kterou si řidič nepřeje překročit. 

Hill Assist..

..nebo také Pomoc při rozjedu ve svahu. Udrží vůz ve svahu krátký okamžik zabrzděný, aby řidič mohl bez stresu přešlápnout z brzdového na akcelerační pedál a bezpečně se rozjet. 

Indikátor podhuštění pneumatik

Systém nepřímé kontroly tlaku v pneumatikách všech 4 kol. Jeho úkolem je upozornit řidiče na pokles tlaku v pneumatikách. A to rozsvícením kontrolky na přístrojové desce, které je doprovázené výstražným zvukovým signálem.

Airbagy

Jsou samozřejmě součástí základní výbavy Peugeotu 108, stejně jako tříbodové úchyty ISOFIX na 2 zadních sedadlech.

Celkem tu je 6 airbagů:

  • 2 čelní
  • 2 boční vpředu
  • 2 hlavové, které jsou součástí základní výbavy vozu 108

Otázka financování?

Při pořízení nového či ojetého vozu Peugeot se rozhodně zajímejte o možnosti financování! Naši prodejní poradci jsou schopní pro Vás připravit nabídku přizpůsobenou Vašim možnostem a používání vozu. Individuálně totiž lze vyjednat i jiné než standardní podmínky. Značkové financování PEUGEOT FINANCE Vám poskytne odbornou pomoc při rozhodování o nejvýhodnějším způsobu financování nákupu automobilu. Seznamte se s našimi produkty ještě dnes! Zjistit více »

Peugeot financování ojetého i nového vozu
Peugeot 108 - Liberec, Praha, Nové i ojeté vozy. Peugeot 108 - technologiePeugeot 108 a dotykový displej propojený s mobilemPeugeot 108 - zajištění bezpečnosti ve voze

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Osobní / Peugeot 108
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná