Rychlý kontakt
Peugeot Expert - topbanner - usnadní vaše každodenní povinnosti

Expert Furgon

Vhodný do města i na vesnici. V naftě nebo elektrický.

Ideální rozměry pro snadný pohyb ve městě poskytuje kompaktní verze PEUGEOT Expert L1. Mluvíme tu o délce 4,60 m. Což je v kategorii užitkových vozů unikátní. Užitečná hmotnost až 1400 kg, objem přepravního prostoru 5,1 m3 a užitečná délka 3,32 m. Navíc je plně přizpůsobený dnešním podmínkám parkování! Jeho výška standardně nepřesahuje 1,90 m. Takže je možné zaparkovat bez omezení prakticky kdekoliv. Ať už na venkovním parkovišti nebo v podzemních garážích.

Elektrická verze naší oblíbené dodávky získala 17.12.2020 titul Mezinárodní dodávka roku 2021.

 

Peugeot expert rozměry2
Peugeot Expert sedadla

Vybere si každý..

Kromě toho se modelová řada PEUGEOT Expert skládá z několika karosářských variant ‑ furgon, polocombi nebo devítimístná verze Combi ‑ a může tak plně uspokojit různorodé potřeby každé profese. 

Nová platforma PEUGEOT Expert vznikla úpravou modulární platformy EMP2 a nabízí svobodu volby mezi dieselovým motorem či elektromotorem. Cestující vozem Peugeot Expert čeká jízdní komfort prvotřídní úrovně. Vůz využívá motory BlueHDi s výkonem od 102 k do 177 k a točivým momentem 270-400 Nm a to ve spojení se šestistuňovou manuální či osmistupňovou automatickou převodovkou EAT8. Ta je vybavená technologií Quickshift. Čímž poskytuje rychlejší a dokonale plynulé řazení, vysoký komfort používání a zaručuje nižší emise CO2. Motory BlueHDi Vás jistě svými přednostmi uchvátí!

 

Technologie BlueHDi využívá upravené výfukové potrubí. To je složené z modulu selektivní katalytické redukce (SCR). Ta je umístěna před aditivním filtrem pevných částic. Systém funguje při nižších teplotách a po nastartování vozu tak umožňuje rychleji dosáhnout maximální účinnosti.

Tato technologie navíc:

  • snižuje oxidy dusíku, které motor emituje, až o 90 %.
  • eliminuje až 99,9 % pevných nespálených částic a to bez ohledu na jejich velikost či jízdní podmínky.
  • optimalizuje emise CO2 a spotřebu paliva.

Elektrická verze e-expert

Užitkový elektromobil PEUGEOT e-Expert může být vybaven vysokonapěťovou baterií s kapacitou 50 kWh umožňující dojezd až 230 km (dle metody WLTP) nebo baterií 75 kWh s maximálním dojezdem až 330 km (dle WLTP) důmyslně uloženou tak, aby se nezmenšil prostor pro cestující ani objem nákladového prostoru. Na baterii se vztahuje záruka 8 let / 160 000 km při garanci 70% kapacity baterie.

Elektrická verze disponuje motorem o výkonu 100 kW točivým momentem 260 Nm., který je k dispozici prakticky okamžitě. Rychlonabíjení přitom dokáže 80 % kapacity baterie doplnit již za 32 minut u 50 kWh baterie a za 48 min u 75 kW baterie.

Peugeot Expert rozměry3
Peugeot Expert - vybavení interiéru

Interiéru vévodí pohodlí

Nastupování do vozu usnadňuje praktické stupátko. Místo pro řidiče je ve zvýšené poloze, takže poskytuje výborný přehled o dění na vozovce. Sedadlo řidiče je v takové pozici, aby bylo řízení stejně pohodlné, jako v osobních vozech. Navíc je sedadlo řidiče doslova obklopené řadou odkládacích přihrádek. Pocit z jízdy si můžete ještě zpříjemnit přidáním Head-Up displeje a moderních asistenčních systémů

Součástí výbavy Moduwork je také otočný psací stolek. Používá se se středovou loketní opěrkou a během okamžiku promění místo řidiče v praktickou a pohodlně řešenou mobilní kancelář.
Na přání můžeme dodat také držák na smartphone s integrovaným dobíjecím kabelem nebo držák na tablet. Umístění je vymyšlené tak, abyste měli veškeré svoje digitální vybavení neustále na očích a připravené k bezpečnému používání kdykoliv během cesty. Do interiéru je možné dodat také 3D navigaci nové generace s on‑line připojením a hlasovým ovládáním. Systém pak můžete obsluhovat přes dotykový displej. Na přání je možné doplnit i funkci Mirror Screen. Ta je navržená tak, aby řidiči umožnila bezpečně používat aplikace telefonu na dotykovém 7'' displeji. Stačí jen připojit chytrý telefon do USB vstupu na palubní desce. >>>Zjistit více o Mirror Screen >>>

Systém Moduwork

Právě výbava Moduwork otevírá nové možnosti v otázce uspořádání interiéru. Neobsazené sedadlo spolujezdce můžete přiklopit směrem nahoru a díky tomu se tu otevírá další přepravní prostor s rovnou podlahou. Otevřením otvoru v přepážce získáte úložnou plochu o délce až 4 m. Což oceníte třeba při převážení dlouhých předmětů, ale současně zůstanou zachována 2 místa spolujezdce vpředu. A to nejlepší teprve přichází! Sklopením opěradla prostředního sedadla získáte stolek s otočnou psací deskou. Takto lehce se Peugeot Expert promění v pohodlnou kancelář na cestách. 

Zaměřme se teď také na interiér nákladového prostoru. Ten je možné za příplatek vybavit obložením. Buď ze surového dřeva a nebo z potaženého dřeva s protiskluzovou podlahou a hliníkovými lištamy podběhů kol. Vznikne tak skvělá ochrana boků auta i podlahy. PEUGEOT Expert je standardně vybaven plnou plechovou izolační přepážkou. Ta poskytuje řidiči větší možnosti sklonu nebo posunu sedadla. Tuto přepážku je však možné nahradit. A to prosklenou izolační přepážkou. Prosklená verze nabízí větší akustický a tepelný komfort a pro posádku vozu je zárukou vyšší bezpečnosti. Zadní symetrické dvoukřídlé dveře mohou být opatřeny vyhřívaným sklem a stěračem. Za příplatek je možné alternativně objednat výklopné zadní dveře. Když jsme u těch zadních dveří - díky otevírání do úhlu 250° vůz nezasahuje během vykládky a nakládky do silnice. Tyto dveře jsou v nabídce příplatkové výbavy u verze L3, kde neomezují otevírání bočních posuvných dveří.

Praktické a snadné!

Opět na přání je možné dodat boční posuvné dveře s hands-free ovládáním. Dveře jednoduše otevřete zasunutím nohy pod okraj zadního nárazníku. Stejným pohybem se dveře také zavřou a zamknou. Stačí mít u sebe elektronický klíč.

Peugeot expet Moduwork

Bezpečnost především..

Užitkový vůz PEUGEOT Expert je vybaven 4 airbagy:

  • 2 přední airbagy chrání hlavu a hrudník řidiče a spolujezdce při čelním nárazu.
  • 2 boční airbagy (podle zvolené verze na přání) vpředu poskytují řidiči a spolujezdci ochranu při bočním nárazu.

Peugeot Expert je jedním z těch vozů, které jsou vybavené celou řadou moderních systémů na podporu řízení a zvýšení bezpečnosti. 

1) Systém rozpoznání dopravního značení

Multifunkční kamera rozpoznává údaje na dopravních značkách omezujících maximální povolenou rychlost a následně o nich informuje řidiče na palubní desce nebo na Head-Up displeji. Pokud je navíc ve stejné chvíli zapnutý tempomat nebo omezovač rychlosti, můžete zjištěnou povolenou rychlost zadat jako novou referenční hodnotu.

Pozn. Tento modul je možné na přání do vozu doplnit. 

Funkci krásně popíše toto video: 

 

2) TOP Rear Vision

Zadní couvací kamera nabízí pohled na zadní část vozu ale také na jeho okolí. Vše je snímané shora v úhlu 180°. Na obrazovce se také objeví naváděcí čáry, které reagují na pohyb volantu. Pokud systém najde v prostoru překážku, spustí automatický zoom. I zde je možné měnit pohledy dle potřeby. Celý systém se aktivuje automaticky po zařazení zpátečky. 

Pozn. Tento modul je možné na přání do vozu doplnit. 

Jak to funguje? Jednoduše: 

 

3) Active safety brake

Představuje novou generaci automatického nouzového brzdění. V momentě, kdy kamera a snímač detekují riziko bezprostřední srážky s jedoucí nebo stojící překážkou, tak se systém aktivuje. Pokud řidič nereaguje nebo reaguje nedostatečně, systém ho zastoupí a začne sám aktivně brzdit. Dokáže automaticky aktivovat brzdění na plný výkon a při rychlosti do 30 km/h kolizi zabránit nebo snížením rychlosti omezit její následky.

Pozn. Tento modul je možné na přání do vozu doplnit.

Podívejte se na video, ať víte, jak to funguje:

 4) Automatické přepínání dálkových světel

Vyhodnotí podmínky provozu a pokud je to možné, tak automaticky přepne potkávací světla na dálková a naopak. K tomu využívá kameru ve voze. Funkce je dostupná pouze během jízdy v noci.

Pozn. Tento modul je možné na přání do vozu doplnit.

Video ukáže, jak funkce pracuje:

Peugeot Professional užitkové vozy - akce na experta

SPECIÁLNÍ AKCE NA PEUGEOT Expert!

Rozjeďte své podnikání! Právě teď máte jedinečnou možnost pořídit si užitkové vozy Peugeot s kompletním servisem a údržbou, včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb, na 2 roky zdarma. Využijte bohaté nabídky skladových vozů, které můžete financovat exkluzivním úvěrem jen se 4,5% úrokem. Navštivte nejbližšího autorizovaného prodejce a vyberte si svůj Peugeot, nejprodávanější značku užitkových vozů v České republice v letech 2017 a 2018.

Spotřeba a emise CO2 v kombinovaném provozu: 4,2 - 5,6 l/100 km, 111 - 127 g/km (Partner), 4,9 - 5,7 l/km, 128 - 152 g/km (Expert), 6,1–6,8 l/100 km, 159–179 g/km (Boxer).
Nabídka je platná pouze pro podnikatele. Smlouvu Optiway Servis na 2 roky je možné získat pouze při pořízení nového užitkového vozu Peugeot (s výjimkou modelu Boxer v provedení 3000 L1H1). Smlouva je platná 2 roky nebo do najetí 60 000 km (Partner), 70 000 km (Expert), resp. 80 000 km (Boxer).
Detailní specifikace služby Optiway Servis najdete na www.peugeot.cz. Nabídka platí do odvolání a není možné ji kombinovat s jinými nabídkami. Foto je pouze ilustrativní.

Peugeot Expert - variantyPeugeot Expert rozměryPeugeot Expert - vybavení interiéruPeugeot - Expert - interiér se systémem ModuworkPeugeot Professional užitkové vozy - akce na expertaPeugeot Expert sedadlaPeugeot expet ModuworkPeugeot expert rozměry2Peugeot expert objemyPeugeot Expert rozměry3

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Užitkové / Expert Furgon
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná