Rychlý kontakt
Peugeot Expert - topbanner - usnadní vaše každodenní povinnosti

Expert Furgon

Pořiďte si nový modernizovaný Peugeot Expert s kompletním servisem a zárukou až na 3 roky zdarma.

Již za 569 000 Kč bez DPH.

Případně využijte operativní leasing se splátkou od 9 620 Kč bez DPH měsíčně vč. pojištění.

Nový EXPERT má velmi osobitý reprezentativní vzhled, je vybaven moderními palubními technologiemi. Nabízí dieselový či 100% elektrický motor. Jeho dojezd v elektrické verzi dosahuje 328 km dle WLTP.

  • 2 délky, L2 či L3
  • až 9 lidí nebo 6,6 m3 nákladu
  • manuální i automatická převodovka
  • výkon až 180 k
  • Expert je Expert do města - se svou výškou do 1,9 metru
Expert od 569.000,-
rozměry expert v mm

Vhodný do města i na vesnici. V naftě nebo elektrický.

Ideální rozměry pro snadný pohyb ve městě poskytuje kompaktní verze PEUGEOT Expert L1. Mluvíme tu o délce 4,60 m. Což je v kategorii užitkových vozů unikátní. Užitečná hmotnost až 1400 kg, objem přepravního prostoru 5,1 m3 a užitečná délka 3,32 m. Navíc je plně přizpůsobený dnešním podmínkám parkování! Jeho výška standardně nepřesahuje 1,90 m. Takže je možné zaparkovat bez omezení prakticky kdekoliv. Ať už na venkovním parkovišti nebo v podzemních garážích.

Elektrická verze naší oblíbené dodávky získala 17.12.2020 titul Mezinárodní dodávka roku 2021.

 

   

Vybere si každý..

Kromě toho se modelová řada PEUGEOT Expert skládá z několika karosářských variant ‑ furgon, polocombi nebo devítimístná verze Combi ‑ a může tak plně uspokojit různorodé potřeby každé profese. 

Nová platforma PEUGEOT Expert vznikla úpravou modulární platformy EMP2 a nabízí svobodu volby mezi dieselovým motorem či elektromotorem. Cestující vozem Peugeot Expert čeká jízdní komfort prvotřídní úrovně. Vůz využívá motory BlueHDi s výkonem od 102 k do 177 k a točivým momentem 270-400 Nm a to ve spojení se šestistuňovou manuální či osmistupňovou automatickou převodovkou EAT8. Ta je vybavená technologií Quickshift. Čímž poskytuje rychlejší a dokonale plynulé řazení, vysoký komfort používání a zaručuje nižší emise CO2. Motory BlueHDi Vás jistě svými přednostmi uchvátí!

   
Peugeot Expert sedadla
E-Expert s ekoplaketou

Elektrický expert do města

E-Expert s baterií o kapacitě 50 kWh zajišťuje dojezd až 229 km v případě furgonu a 231 km u combi.

Vůz je dokonale přizpůsoben omezením každodenního městského provozu a díky důmyslnému umístění baterie nedošlo k omezení prostoru pro cestující ani objem nákladového prostoru.

E-Expert s baterií o kapacitě 75 kWh a dojezdem až 328 km v případě furgonu a 329 u combi nabízí optimální všestrannost pro každou verzi.

Přibližná doba nabíjení:

  • pomocí veřejné rychlonabíjecí stanice 100 kW: 32 min v případě baterie 50 kWh, 48 min v případě baterie 75 kWh (nabití z 0 na 80 %).
  • přes Wall Box 11 kW: plné nabití pomocí palubní nabíječky 11 kW za 4 h 45 min v případě baterie 50 kWh, 7 h v případě baterie 75 kWh.
  • přes Wall Box 7,4 kW: plné nabití pomocí palubní nabíječky 7,4 kW za 7 h 30 min v případě baterie 50 kWh, 11 hod 20 min v případě baterie 75 kWh.

Na baterii se vztahuje záruka 8 let / 160 000 km při garanci 70% kapacity baterie.

Nabídka pohonů

Nový Peugeot Expert nabízený na českém trhu může být poháněn dieselovým nebo elektrickým motorem.

Peugeot E-Expert je opatřen elektromotorem o výkonu 100 kW (136 k) a s maximálním točivým momentem 260 Nm. Je tak zaručen optimální výkon od rozjezdu až do nejvyšší rychlosti 130 km/h. K dispozici jsou tři jízdní režimy: Eco pro co největší dojezd, Power pro maximální výkon při plném zatížení a Normal.

Nový Peugeot Expert nabízí také širokou škálu vozů s dieselovými motory BlueHDi o výkonu 120 k nebo 145 k spojenými s manuální šestistupňovou převodovkou a s motorem BlueHDi o výkonu 180 k s osmistupňovou automatickou převodovkou EAT8.

   
Expert Trim PP
Kokpit řidiče Peugeot Expert

Interiéru vévodí pohodlí

Nastupování do vozu usnadňuje praktické stupátko. Místo pro řidiče je ve zvýšené poloze, takže poskytuje výborný přehled o dění na vozovce. Sedadlo řidiče je v takové pozici, aby bylo řízení stejně pohodlné, jako v osobních vozech. Navíc je sedadlo řidiče doslova obklopené řadou odkládacích přihrádek.

Součástí výbavy Moduwork je také otočný psací stolek. Používá se se středovou loketní opěrkou a během okamžiku promění místo řidiče v praktickou a pohodlně řešenou mobilní kancelář.

Na centrálním dotykovém HD displeji se díky funkci Dynamic Surround Vision zobrazuje pohled na okolí vozu v reálném čase. Optimalizovat spotřebuje energie umožňuje 3úrovnňový systém rekuperace, který se ovládá páčkami pod volantem (platí pro elektrickou verzi).

Systém Moduwork

Právě výbava Moduwork otevírá nové možnosti v otázce uspořádání interiéru. Neobsazené sedadlo spolujezdce můžete přiklopit směrem nahoru a díky tomu se tu otevírá další přepravní prostor s rovnou podlahou. Otevřením otvoru v přepážce získáte úložnou plochu o délce až 4 m. Což oceníte třeba při převážení dlouhých předmětů, ale současně zůstanou zachována 2 místa spolujezdce vpředu. A to nejlepší teprve přichází! Sklopením opěradla prostředního sedadla získáte stolek s otočnou psací deskou. Takto lehce se Peugeot Expert promění v pohodlnou kancelář na cestách. 

Zaměřme se teď také na interiér nákladového prostoru. Ten je možné za příplatek vybavit obložením. Buď ze surového dřeva a nebo z potaženého dřeva s protiskluzovou podlahou a hliníkovými lištamy podběhů kol. Vznikne tak skvělá ochrana boků auta i podlahy. PEUGEOT Expert je standardně vybaven plnou plechovou izolační přepážkou. Ta poskytuje řidiči větší možnosti sklonu nebo posunu sedadla. Tuto přepážku je však možné nahradit. A to prosklenou izolační přepážkou. Prosklená verze nabízí větší akustický a tepelný komfort a pro posádku vozu je zárukou vyšší bezpečnosti. Zadní symetrické dvoukřídlé dveře mohou být opatřeny vyhřívaným sklem a stěračem. Za příplatek je možné alternativně objednat výklopné zadní dveře. Když jsme u těch zadních dveří - díky otevírání do úhlu 250° vůz nezasahuje během vykládky a nakládky do silnice. Tyto dveře jsou v nabídce příplatkové výbavy u verze L3, kde neomezují otevírání bočních posuvných dveří.

Praktické a snadné!

Opět na přání je možné dodat boční posuvné dveře s hands-free ovládáním. Dveře jednoduše otevřete zasunutím nohy pod okraj zadního nárazníku. Stejným pohybem se dveře také zavřou a zamknou. Stačí mít u sebe elektronický klíč.

Peugeot expet Moduwork

Bezpečnost především..

Užitkový vůz PEUGEOT Expert je vybaven 4 airbagy:

  • 2 přední airbagy chrání hlavu a hrudník řidiče a spolujezdce při čelním nárazu.
  • 2 boční airbagy (podle zvolené verze na přání) vpředu poskytují řidiči a spolujezdci ochranu při bočním nárazu.

Peugeot Expert je jedním z těch vozů, které jsou vybavené celou řadou moderních systémů na podporu řízení a zvýšení bezpečnosti. 

1) Systém rozpoznání dopravního značení

Multifunkční kamera rozpoznává údaje na dopravních značkách omezujících maximální povolenou rychlost a následně o nich informuje řidiče na palubní desce nebo na Head-Up displeji. Pokud je navíc ve stejné chvíli zapnutý tempomat nebo omezovač rychlosti, můžete zjištěnou povolenou rychlost zadat jako novou referenční hodnotu.

Pozn. Tento modul je možné na přání do vozu doplnit. 

Funkci krásně popíše toto video: 

 

2) TOP Rear Vision

Zadní couvací kamera nabízí pohled na zadní část vozu ale také na jeho okolí. Vše je snímané shora v úhlu 180°. Na obrazovce se také objeví naváděcí čáry, které reagují na pohyb volantu. Pokud systém najde v prostoru překážku, spustí automatický zoom. I zde je možné měnit pohledy dle potřeby. Celý systém se aktivuje automaticky po zařazení zpátečky. 

Pozn. Tento modul je možné na přání do vozu doplnit. 

Jak to funguje? Jednoduše: 

 

3) Active safety brake

Představuje novou generaci automatického nouzového brzdění. V momentě, kdy kamera a snímač detekují riziko bezprostřední srážky s jedoucí nebo stojící překážkou, tak se systém aktivuje. Pokud řidič nereaguje nebo reaguje nedostatečně, systém ho zastoupí a začne sám aktivně brzdit. Dokáže automaticky aktivovat brzdění na plný výkon a při rychlosti do 30 km/h kolizi zabránit nebo snížením rychlosti omezit její následky.

Pozn. Tento modul je možné na přání do vozu doplnit.

Podívejte se na video, ať víte, jak to funguje:

 4) Automatické přepínání dálkových světel

Vyhodnotí podmínky provozu a pokud je to možné, tak automaticky přepne potkávací světla na dálková a naopak. K tomu využívá kameru ve voze. Funkce je dostupná pouze během jízdy v noci.

Pozn. Tento modul je možné na přání do vozu doplnit.

Video ukáže, jak funkce pracuje:

Peugeot Expert - variantyPeugeot Expert rozměryPeugeot Expert - vybavení interiéruPeugeot Expert sedadlaPeugeot expet ModuworkPeugeot expert rozměry2Peugeot expert objemyPeugeot Expert rozměry3

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Užitkové / Expert Furgon
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná