Rychlý kontakt
Peugeot Expert combi/polocombi a e-Expert - van of the year 2021

Peugeot Expert Combi

Perfektní kombinace komfortu, úsporného provozu a lehkého ovládání!

Peugeot Expert Combi přichází s prověřenými naftovými motory BlueHDi, novými elektromotory a také ve třech délkách karosérie. Přičemž nová kompaktní verze L1 s délkou jen 4,6 metru a výškou sníženou na 1,9 metru* přemístí pohodlně až 9 cestujících. Díky minimalizovaným vnějším rozměrům nebylo nikdy manévrování s vozidlem této kategorie jednodušší.

Expert Combi existuje i v delší verzi L2 (4,95 m) a v nejdelší L3 (5,30 m). Za příplatek můžete mít zadní prosklené křídlové dveře dělené v poměru 50/50 s vyhřívaným sklem a stěrači. Nakladání zavazadel je velmi komfortní, navíc Peugeot Expert Combi nabízí prakticky navrženou vnitřní výbavu pro dlouhé cesty.

* Maximálně 1940 mm se zvýšenou celkovou hmotností.

Peugeot Expert Kombi -  exteriér
Peugeot Expert Combi - interiér

Dostupnost, pohodlí a dostatek místa

Peugeot Expert Combi vyniká lehkou dostupností ke třem řadám sedadel. Při návrhu sedadel bylo prvořadé logické ovládaní s minimem potřebných úkonů. Přiklopení sedadel ve druhé řadě sedadel umožňuje pohodlný přístup k zadní lavici

Expert Combi má zcela výjimatelná zadní sedadla a k dispozici má více konfigurací:

  • dvojmístná lavice v přední řadě sedadel*
  • samostatné sedačky v přední řadě a dělená lavice v prostřední řadě*
  • dělená lavice ve střední řadě a celá lavice v zadní řadě*
  • kombinace látkového čalounění a TEP (speciální koženkový potah sedadel) pro snadnou údržbu interiéru

* Příplatková výbava.

Nová platforma přináší více efektivnosti

Peugeot Expert Combi využívá novou modulární platformu*, která umožňuje postavit robustní vozidlo při minimalizaci složitých výrobních procesů. Z tuhé konstrukce profitují zejména pasažéři, protože interiér se vyznačuje nízkou úrovní hluku a vibrací. Nemluvě o bezpečí, které takto postavené vozidlo poskytuje. Efektivní způsob stavby vozidla umožňuje využívat novou generaci úsporných motorů. Stranou nezůstává ani řidič, protože Peugeot Expert Combi přináší ve třídě osobních dodávek velmi přesné a lehké ovládání. Za volantem objevíte jinou dimenzi řízení této kategorie vozidel.

Na výběr je několik verzí naftových motorů BlueHDi s výkonem od 120 do 150 koní, případně nové elektromotory se 100 kW a kapacitami baterií 50  nebo 75 kWh. Peugeot Expert vyniká nízkými provozními náklady. Ty vycházejí z nejnižší spotřeby paliva ve třídě a ze standardního servisního intervalu 40 000 km nebo 2 roky.

* (Efficient Modular Platform ) ‑ nová generace platformy PSA Peugeot Citroen.

Peugeot Expert Kombi podvozek
Peugeot expert combi - akce

Speciální akce na Peugeot Expert Kombi

Rozjeďte své podnikání! Právě teď máte jedinečnou možnost pořídit si užitkové vozy Peugeot s kompletním servisem a údržbou, včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb, na 2 roky zdarma. Využijte bohaté nabídky skladových vozů, které můžete financovat exkluzivním úvěrem jen se 3,5% úrokem*. Navštivte nejbližšího autorizovaného prodejce a vyberte si svůj Peugeot, nejprodávanější značku užitkových vozů v České republice v letech 2017 a 2018 a držitele titulu Evropská dodávka roku 2021!

Spotřeba a emise CO2 v kombinovaném provozu: 4,2 - 5,6 l/100 km, 111 - 127 g/km (Partner), 4,9 - 5,7 l/km, 128 - 152 g/km (Expert), 6,1–6,8 l/100 km, 159–179 g/km (Boxer).
*Nabídka je platná pouze pro podnikatele. Smlouvu Optiway Servis na 2 roky je možné získat pouze při pořízení nového užitkového vozu Peugeot (s výjimkou modelu Boxer v provedení 3000 L1H1). Smlouva je platná 2 roky nebo do najetí 60 000 km (Partner), 70 000 km (Expert), resp. 80 000 km (Boxer).
Detailní specifikace služby Optiway Servis najdete na www.peugeot.cz. Nabídka platí do odvolání a není možné ji kombinovat s jinými nabídkami. Foto je pouze ilustrativní.

Peugeot Expert Kombi podvozekPeugeot Expert Kombi - interiérPeugeot Expert Kombi - Interiér 2Peugeot Expert Kombi -  exteriérPeugeot Expert KombiPeugeot Expert KombiPeugeot Expert Combi - interiérPeugeot expert combi - akce

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Užitkové / Peugeot Expert Combi
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná