Rychlý kontakt

Partner Furgon

Objevte Peugeot Furgon

PEUGEOT Partner se může pochlubit velkými stylovými a technologickými změnami. Určitě si zamilujete novou moderní výbavu, mobilní připojení a širokou řadou výkonných motorů. Kvalitu a spolehlivost nového Peugeotu Partner prověřilo 18 let existence na trhu. Pro tyto vlastnosti se nový PEUGEOT Partner stává pravým akčním vozem pro profesionály!

Peugeot Partner
Peugeot partner - exteriér

Design exteriéru

Nový design vozu potvrzuje jeho robustní a moderní charakter: svisle posazená přední maska získává energičtější vzhled a kryty prohlubní po stranách předního nárazníku lze v případě potřeby snadno vyměnit.

Užitečné technologie

S novým Peugeotem Partner dostanete i technologie poslední generace, jako je například:

  • Funkce MirrorScreen(1) přenáší věrnou kopii displeje chytrého telefonu na novou multimediální dotykovou obrazovku 7’’
  • Active City Brake (2)
  • zadní kamera*
  • přední parkovací asistent*
  • systém Grip Control®*.
  • Nové motory BlueHDI nabízejí vyšší komfort řízení a současně vykazují nižší spotřebu a emise CO2. 

Takhle vypadá Grip Control - podívejte se na toto 360° video.. 

(1) Funkční v závislosti na kompatibilitě chytrého telefonu a pro aplikace s certifikátem Mirrorlink nebo AppinCar ‑ podle zvolené verze v základní výbavě, na přání nebo není k dispozici. (2) Automatické brzdění ve městě v případě hrozící srážky (na přání nebo není k dispozici od listopadu 2015). * Podle zvolené verze na přání nebo není k dispozici.

Flexibilita

V kabině mohou cestovat hned 3 osoby! A to díky uzpůsobení sedadla Multi-Flex.* Což je další důkaz o tom, že nový Partner si i nadále zachovává svou příkladnou variabilitu a všestrannost. Právě díky zméněné všestrannosti se pro Vás stane ideálním pracovním pomocníkem, který se plně přizpůsobí Vašim potřebám.

TIP: Nový PEUGEOT je v nabídce ve 3 různých provedeních (L1 délka 4,38m, L2 délka 4,63 m a prodloužená kabina). 

* Podle zvolené verze na přání nebo není k dispozici.

Peugeot Partner - interiér
Peugeot - akce pro podnikatele

Speciální akce na Peugeot Partner!

Pořiďte si užitkový vůz Peugeot s kompletním servisem a údržbou na 2 roky zdarma!

Ano!

Právě nyní můžete získat užitkový vůz Peugeot s kompletním servisem i údržbou! A to včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb, na 2 roky zcela zdarma!  A teď pomyslná třešnička na dortu! Při financování s PEUGEOT FINANCE máte navíc možnost získat zimní pneumatiky zdarma a 30% slevu na havarijní pojištění. Chci zjistit víc! »

Peugeot PartnerPeugeot partner - exteriérPeugeot - Partner - přední pohledPeugeot Partner - zadní pohledPeugeot Partner - boční pohledPeugeot Partner - technologiePeugeot partner - technologie 2Peugeot Partner - interiérPeugeot - akce pro podnikatele

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Užitkové / Partner Furgon
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná