Rychlý kontakt
Peugeot Traveller topbanner

Peugeot Traveller

Peugeot Traveller = moderní pojetí cestování a prostoru

Brzy zjistíte, že právě Peugeot Traveller je ideálním společníkem pro cestování a zábavu. Silueta vozu je navržená velice moderně a zároveň elegantně. Už na první pohled je jasné, že vůz nabídne cestujícím velice pohodlné posezení a dost prostoru. Na silnici pak zaujme jeho svislá přední maska, denní LED světla, která jsou v základní výbavě a xenonové přední světlomety. Xenonové světlomety jsou dle vybrané verze vozu buď ve výbavě a nebo je možné je na přání doplnit. Celkově cestování značně ulehčí i 3D on-line navigace, kterou je možné ovládat hlasem. 

Peugeot Traveller
Peugeot Traveller - ovládání režimu jízdy

Přístup je lepší, pohodlnější a moderní!

Návrháři Travelleru mysleli na to, že se s vozem můžete dostat do stísněných prostor. A tak je Peugeot Traveller obohacen o možnost otevřít pouze zadní okno, místo celých dveří. Což je rozhodně velice praktická věc.

Celkově je ale manipulace se zadními dveřmi velice moderní. Využívá se k tomu inovativní funkce hands‑free otevírání dveří. Tedy pohybem nohy pod zadním nárazníkem. Tak odemknete, otevřete a zavřete boční posuvné dveře. Stačí, abyste měli u sebe klíč… jak jednoduché!

PEUGEOT Traveller je - podle zvolené verze - vybavený systémem Grip Control® nové generace. Tento systém zlepšuje pohyblivost vozu na povrchu s nízkou adhezí. Režim, odpovídající podmínkám na vozovce, volíte pomocí otočného ovladače, který je umístěný na palubní desce.

K dispozici jsou tyto možnosti:

  • sníh
  • nezpevněná cesta
  • ESP standard nebo off

Krása, která je uvnitř..

Peugeot Traveller je oblíbený model i z toho důvodu, že nabízí řidiči a spolucestujícím pohodu, komfort a všestrannou péči na nejvyšší úrovni. Jakmile si sednete, budete určitě ohromeni! Budete kolem sebe mít moderní a čistý design, obklopí Vás příjemné materiály a inovativní výbava.

My ale začneme od začátku a s tím nejdůležitějším - a tím je komfort řízení! 

Právě komfortu řízení totiž věnuje víceúčelový vůz PEUGEOT Traveller mimořádnou pozornost. Stupátko řidiči usnadňuje nastupování do vozu. Zvýšená pozice při řízení poskytuje stejnou míru komfortu jako u klasických osobních vozů. A co víc! Dává řidiči vynikající přehled o dění na vozovce.

Je variabilní? ANO!

Všechny 3 verze vozu PEUGEOT Traveller ‑ každá s různou délkou karoserie – jsou k dispozici v 5, 7 nebo 8místné konfiguraci a dokáží se tak přizpůsobit rozličným požadavkům svých uživatelů.
2. a 3. řadu tvoří sklopná sedadla dělená 1/3‑2/3, díky nimž lze zadní prostor ve voze velmi snadno upravit podle aktuálních potřeb.
Sedadla jsou vyjímatelná a posuvná - což opět zvyšuje flexibilitu používání Peugeotu Traveller.

Další výhoda, kterou Vám PEUGEOT Traveller - díky sklopnému opěradlu předního sedadla spolujezdce může nabídnout, je možnost přepravy předmětů o délce až 3,50 m

Za příjemný bonus můžete považovat střešní okna

Ta jsou tu hned 2. S možností odděleného zaclonění. Multifunkční střešní konzole má v sobě zabudované také interiérové LED osvětlení a čtecí lampičky, které zvyšují komfort během cestování.

Pro zajištění ještě větší pohody na palubě je PEUGEOT Traveller, jako jediný v kategorii, vybavený individuálními výstupy vzduchu a funkcí jemného rozptylu klimatizovaného vzduchu. A to i pro zadní místa.

Peugeot Traveller - variabilní vůz
Traveller - uspořádání

OPTIMÁLNÍ CESTOVNÍ PODMÍNKY a ideální přepravní kapacita

V interiéru vozu PEUGEOT Traveller najdete vše, co se při cestování může hodit! Například vnitřní zpětné zrcátko pro sledování zadních sedadel, sklopné stolky na zadní straně předních sedadel, sluneční clony ve 2. řadě nebo kryt zavazadlového prostoru.

Můžete si být také jisti, že PEUGEOT Traveller převeze všechna Vaše zavazadla. Složíte‑li sedadla ve 3. řadě, máte k dispozici zavazadlový prostor o objemu 1350 l. Pokud je vyjmete, zvětší se přepravní kapacita na 1978 l. A pokud se obejdete bez sedadel ve 2. řadě, pak můžete přepravovat náklad o objemu až 3397 l. Sklopením opěradla předního sedadla spolujezdce získáte úložnou plochu pro přepravu předmětů o délce až 3,50 m.

Inovativní výbava

7’’  dotykový displej je doplněný o3D navigaci s hlasovým ovládáním. Krom jiného nabízí také funkci Mirror Screen. Ta umožňuje přímo na displeji ovládat aplikce v chytrém telefonu. Systém je kompatibilní s Apple CarPlayTM , MirrorLink® nebo Android Auto. Aplikace kompatibilní s MirrorLink®, Apple CarPlayTM nebo Android Auto fungují po zastavení vozu i za jízdy. Z bezpečnostních důvodů je ale přístup k některým aplikacím za jízdy omezen. >>>Zjistit více o Mirror Screen >>>

Peugeot Traveller - inovativní výbava
Peugeot Traveller - výsuvný head up displej

Výsuvný Head‑Up displej

Výsuvný Head‑Up displej* je umístěný v zorném poli řidiče. Na něm se barevně zobrazují všechny důležité jízdní informace.

Například:

  • rychlost jízdy
  • údaje tempomatu nebo omezovače rychlosti
  • vzdálenost mezi vozidly

Řidič tak má potřebné informace neustále na očích a přitom se může plně věnovat řízení vozu a situaci na vozovce.

*Podle zvolené verze v základní výbavě, na přání nebo není k dispozici

Asistenční systémy řízení a bezpečnost

Peugeot Traveller je vybavený celou řadou bezpečnostních prvků, které mají ochránit celou posádku.  

TOP REAR VISION

Zadní parkovací kamera se aktivuje automaticky se zařazením zpětného chodu. Nabízí pohled na zadní část vozu a jeho okolí.Vše je snímáno shora v úhlu 180° s vyznačenými naváděcími čarami, které se natáčejí spolu s volantem. Jakmile systém najde v prostoru za vozem překážku, spustí se automatický zoom s možností zadání zobrazení dalších pohledů.

Peugeot Traveller - zadní kamera

Asistenční systémy řízení a bezpečnost

ROZPOZNÁNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ

Multifunkční kamera rozpoznává rychlostní omezení na dopravních značkách. A současně o nich informuje na přístrojové desce a/nebo na Head‑up displeji. Skvělé také je, že pokud máte v daném okamžiku zapnutý tempomat nebo omezovač rychlosti, můžete zjištěnou povolenou rychlost zadat jako novou referenční hodnotu.

AUTOMATICKÉ PŘEPÍNÁNÍ DÁLKOVÝCH SVĚTEL

Je aktivní během jízdy v noci. Funguje tak, že kamera vyhodnocuje podmínky provozu, a pokud je to možné, systém přepne automaticky potkávací světla na dálková a naopak.

VAROVÁNÍ PŘED NEÚMYSLNÝM OPUŠTĚNÍM JÍZDNÍHO PRUHU

Funkce rozpozná nechtěné přejetí plné nebo přerušované čáry. Pokud jste přejeli čáru bez zapnutí směrových světel, upoutá Vaši pozornost zvukovou nebo vizuální výstrahou. Jedná se o velmi užitečnou funkci, která může zabránit vážným následkům způsobeným mikrospánkem nebo nepozorností za volantem. 

SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

4 snímače zabudované v předním a zadním nárazníku za jízdy informují o přítomnosti jiného vozidla v mrtvém úhlu výhledu. A to rozsvícením výstražné kontrolky v levém nebo pravém vnějším zpětném zrcátku.

ACTIVE SAFETY BRAKE

Jde o novou generaci automatického nouzového brzdění. Systém se aktivuje v okamžiku, kdy kamera a snímač detekuje riziko bezprostřední srážky s jedoucí nebo stojící překážkou. Pokud řidič nereaguje nebo reaguje nedostatečně, systém ho zastoupí a začne sám aktivně brzdit. Při rychlosti do 30 km/h dokáže zabránit kolizi nebo snížením rychlosti omezit její následky. 

AIRBAGY

Těch je ve voze PEUGEOT Traveller celkem 6. Standardně jsou k dispozici čelní a boční airbagy řidiče a spolujezdce. Cestující ve druhé a třetí řadě sedadel chrání okenní airbagy.

Traveller - rozměry

Rozměry Peugeot Travelller

Model PEUGEOT Traveller je v nabídce ve 3 různých délkách karoserie. Každá z nich nabízí rovnocenný prostor a pohodlí až pro 8 cestujících. Nemusíte se bát ani omezení vjezdu na parkoviště! Výška karoserie nepřesahuje 1,90 m. Takže bez potíží zajedete do podzemních garáží či turistických zón.

Otázka financování?

Při pořízení nového či ojetého vozu Peugeot se rozhodně zajímejte o možnosti financování! Naši prodejní poradci jsou schopní pro Vás připravit nabídku přizpůsobenou Vašim možnostem a používání vozu. Individuálně totiž lze vyjednat i jiné než standardní podmínky. Značkové financování PEUGEOT FINANCE Vám poskytne odbornou pomoc při rozhodování o nejvýhodnějším způsobu financování nákupu automobilu. Seznamte se s našimi produkty ještě dnes! Zjistit více »

Peugeot Traveller - financování nového i ojetého vozu Peugeot
Peugeot TravellerPeugeot Traveller - otevírání zadních dveříPeugeot Traveller - ovládání režimu jízdyPeugeot Traveller - výškaPeugeot Traveller - variabilní vůzPeugeot Traveller - zavazadlový prostorPeugeot Traveller - inovativní výbavaPeugeot Traveller - výsuvný head up displejPeugeot Traveller - zadní kameraTraveller - rozměryTraveller - uspořádáníTraveller - airbagyTraveller sedačky

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Osobní / Peugeot Traveller
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná