Rychlý kontakt

308/308 SW PHEV

Nový plug-in hybrid PEUGEOT 308

Objevte, jak vypadá nová úroveň komfortu a ekologie s vozy 308 a 308 SW HYBRID. Každodenní jízdy i prázdninové cesty se pro vás s novým rodinným kombi PEUGEOT 308 SW stanou ryzím potěšením.

PEUGEOT 308 i 308 SW HYBRID - neuvěřitelná přitažlivost nového vozu PEUGEOT 308, který osloví i ty nejnáročnější zákazníky, okouzlí osobitým charakterem a dynamikou.

Pro co nejintenzivnější zážitky z jízdy přináší Peugeot i-Cockpit® inovativní technologie nejnovější generace, které zajistí ještě větší radost z řízení. A pro nesrovnatelný komfort cestování kombinující maximální efektivitu s co nejlepším výkonem je možné volit z nabídky plug-in hybridních, benzinových či dieselových motorů.

308 SW HYBRID logo
308 hybrid platforma

JAK FUNGUJE PLUG-IN HYBRID?

Nový PEUGEOT 308 HYBRID kombinuje výkon a efektivitu se svými motory HYBRID 180 k FWD a HYBRID 225 k FWD.

Objevte nové zážitky z jízdy, které nabízí kombinace spalovacího motoru a elektromotoru. Vyzkoušejte příkladné jízdní vlastnosti a výjimečný jízdní komfort.

Emise? Od 25 g CO2/100 km!

Dojezd? Až 74 km ve městě (a běžně 60 km dle metodiky WLTP)

Baterie? Záruka na baterii je 8 let nebo 160 000 km na 70 % kapacity baterie.

Nový PEUGEOT i-Cockpit® je ergonomicky řešené místo řidiče nabízející intuitivní a snadný přístup k velkému množství praktických funkcí, které zpříjemní čas strávený na cestách.

  • Nový kompaktní vyhřívaný volant je vybaven řadou praktických ovladačů, mimo jiné pro rádio, média, telefon či asistenční systémy řízení.
  • Modernizovaný digitální přístrojový štít nebo digitální 3D holografický přístrojový štít.

Pro maximální cestovní komfort je PEUGEOT i-Cockpit® velmi dobře přizpůsobený i spolucestujícím:

  • Nový intuitivní, plně konfigurovatelný dotykový displej s více okny a nové virtuální ovladače i-toggles
  • Inovovaná středová konzole s praktickými úložnými prostory

Přesvědčte se i Vy o preciznosti, s jakou se návrháři věnovali každému jednotlivému detailu!

Peugeot 308SW - interiér1
Aplikace MyPeugeot

Konektivita bez hranic

Nový PEUGEOT i-Cockpit disponuje nejnovějším infotainmentovým systémem i-Connect Advanced:

cestujte s naprostou jistotou díky on-line navigaci s hlasovým ovládáním. Navigace s automatickými aktualizacemi map od společnosti TomTom zohledňuje aktuální dopravní informace a upozorňuje na nebezpečná místa v reálném čase

Pokročilé možnosti konektivity
Na úvodní obrazovce aplikace MyPEUGEOT najdete informaci o aktuálním dojezdu svého vozu. Rovněž se můžete ujistit, že je vozidlo správně připojeno ke zdroji elektrické energie, a díky ikoně vlevo nahoře mít přehled o rychlosti dobíjení.

Díky bezplatné aplikaci MyPEUGEOT můžete využívat personalizovaných služeb propojených s vaším účtem:

  • Informace o vozidle (historie jízd, lokalizace vozu)
  • Jednoduchý a rychlý přístup k asistenčním službám
  • Přehled o plánovaných servisních úkonech
  • Snadné ovládání dobíjení baterie a tepelný komfort v kabině.


Ke stažení jak na Apple Store pro telefony s iOS  tak na Google Play pro telefony s Androidem.

Pro dobíjení svého nového vozu PEUGEOT 308 HYBRID můžete volit různé způsoby, které vám zaručí maximální využití elektrického dojezdu až 60km (metodika WLTP). Pomocí standardního kabelu dodávaného s vozem je možné PEUGEOT 308 dobíjet z klasické zásuvky.

Parametry baterie umožňují dobíjet elektromobil u rychlonabíjecích stanic o výkonu 100 kW. V Evropě je rozsáhlá síť více než 185000 veřejných dobíjecích stanic (údaj ze začátku roku 2021).

308 SW nabíjecí konektor
308 SW u dobíjecí stanice308 SW nabíjecí konektor308 SW HYBRID logo308 hybrid motor308 hybrid platformaAplikace MyPeugeot308 5D rozměry308 SW rozměry308 SW zavazadlový prostorPeugeot 308SW - interiér1

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Elektrické / 308/308 SW PHEV
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná