Rychlý kontakt

Obytný vůz Peugeot Boxer

Boxer

Peugeot v České republice přichází s nabídkou obytného vozu Peugeot Boxer. Pro vyznavače cestovatelské svobody jsou kromě možnosti nákupu obytného vozidla zajištěny i komplexní služby včetně testovacích jízd, poradenských služeb nebo pronájmu obytných vozů. 

Nakonfigurovat, objednat, odjet novým vozem: pro milovníky dobrodružství a cestování s „domem na kolech“ nebyl až dosud tento postup takto jednoduchý a neobešel se bez prostředníka v podobě přestavbářské firmy. Nyní si klienti mohou jednoduše, rychle a bez starostí pořídit nebo pronajmout obytný vůz Peugeot Boxer a využít doplňkových služeb v podobě testovacích jízd a poradenství.

Peugeot Boxer - přestavba na obytný vůz - detail
Peugeot Boxer - přestavba na obytný vůz  - interiér

Přeměnou na obytný vůz může projít model Peugeot Boxer Furgon v několika verzích (ideálně L4H3). Různá provedení interiéru se liší řešením postelí, sprchy či kuchyně, všechny verze jsou však určeny pro přepravu maximálně čtyř osob. Praktické ergonomické prvky zahrnují například otáčecí přední sedadla, která lze v každém modelu změnit na stůl a pohovku nebo na postel. Promyšlené uspořádání úložných prostorů uvnitř vozidla poskytuje dostatek místa pro veškeré věci, které cestovatelé na různě dlouhých cestách potřebují.

Obytný vůz Peugeot Boxer lze v současné době zakoupit výhradně u jediného koncesionáře značky Peugeot. A to za cenu od 1 231 250 Kč bez DPH.
Příznivci kempování však mohou zvolit i jinou cestu k obytnému vozu, přitom jejich vozidlo stále může plnit svoji původní roli, tedy každodenní dopravu. Tomuto požadavku umí vyhovět modely Peugeot Traveller a Rifter s pomocí kempingové vestavby, která se jednoduše vsune do zavazadlového prostoru. Různá řešení obytných vozů nabízí stránky https://peugeotprestavby.cz 

« Zpět na novinky11.06.2020, zdroj: Peugeot
Peugeot Boxer - přestavba na obytný vůz - zadní pohledPeugeot Boxer - přestavba na obytný vůz - detailPeugeot Boxer - přestavba na obytný vůz - boční pohledPeugeot Boxer - přestavba na obytný vůz - venkuPeugeot Boxer - přestavba na obytný vůz  - interiérPeugeot Boxer - přestavba na obytný vůz
Newsletter