Rychlý kontakt
Rifter

Rifter

Máte rádi elegantní, ale praktický a prostorný interiér? Oceníte pohodlné nastupování i skvělé jízdní vlastnosti? Využijte akční ceny a možnost výkupu vašeho současného vozu protiúčtem.

Nový Peugeot Rifter již od 525.000,- Kč, čili 433.885 Kč +DPH!

 • šarmantní design
 • variabilní interiér
 • dokonalá ovladatelnost
 • záruka 5 let
 • benzínový, naftový a elektrický pohon
 

Akční cena 525.000,- platí jen do 30.4.2024.

Peuget Rifter ve FEDERAL CARS od 525.000,-
Peuget Rifter ve FEDERAL CARS variabilita zavazadlového prostoru

Robustní, dokonale ovladatelný a výkonný RIFTER je ztělesněním všestrannosti.

Jeho nebývale variabilní technologicky vyspělý interiér, až 7místné provedení a 100% elektrický pohon zajistí dokonalé podmínky pro cestování s celou rodinou.

K dispozici ve verzi diesel, benzín i se 100% elektrickým pohonem.

 

     

Dieselový Rifter je zpět

Přáli jste si je - jsou tu! Riftery se spalovacími motory. Osvědčené naftové HDi nyní získáte s homologací N1 a 5 sedadly.

 • kombinovaná spotřeba od 5.3 l / 100 km
 • kombinované emise CO2: od 140 g/km
 • výkon: BlueHDi 100 S&S MAN6, BlueHDi 130 S&S MAN6
 • převodovka: Manuální 6stupňová nebo automatická 8stupňová

Homologace N1, délka standard a long.

Peuget Rifter ve FEDERAL CARS - s naftovým motorem
Peuget Rifter ve FEDERAL CARS - dokonale variabilní

JEDINEČNÝ STYL DO MĚSTA I DO PŘÍRODY

Nový PEUGEOT Rifter s vertikální maskou chladiče a s typickými zadními světly se stal velice rychle nejnovější ikonou značky Peugeot. Tento moderní multifunkční vůz, působí elegantním a robustním dojmem. Přitom jde o velice živý a výkonný automobil. Krátká vysoká kapota a zvýšená světlá výška mu propůjčují vzhled vozu all‑road.

Světelný podpis s integrovaným denním svícením a nová lví přední maska ještě více doplňují jeho vyváženou dynamickou siluetu kompaktních rozměrů. Kryty podvozku v barvě hliníku, disky kol z lehkých slitin 17” s výbrusemi, střešní lišty, kryty podběhů kol a boční ochranné lišty. To všechno podtrhuje vyhraněný styl Peugeotu Rifter. A velice zajímavá je i zadní část vozu. Především světla. Ty jsou ve tvaru 3 drápů. Tažné zařízení dodávané za příplatek rozšíří přepravní možnosti. 2 boční posuvné dveře s širokým přístupem a stahovacími zatmavenými okny otevírají pohled do interiéru, který má rozhodně co nabídnout.

Bezkonkureční komfort během jízdy pro všechny!

Peugeot Rifter je každým coulem multifunkční vůz. A velice jednoduše ho přizpůsobíte všem požadavkům Vaší profese. Nový PEUGEOT RIFTER je k dispozici v 5 nebo 7místné verzi (RIFTER a RIFTER LONG v elektrickém provedení). Když už jsme zmínili sedadla - jejich ergonomie je vymyšlená tak, aby se pohodlně sedělo i osobám vyššího vzrůstu. Celkově vůz nabízí příkladnou variabilitu: přední sedadlo spolujezdce, zadní lavice 2/3‑1/3 nebo 3 samostatná zadní sedadla s funkcí Magic Flat s možností složení do podlahy. A ve 3. řadě 2 samostatná vyjímatelná sedadla. To je samozřejmě rozdělé dle zvolené výbavy, případně je možné doobjednat.

Peuget Rifter ve FEDERAL CARS - interiér u řidiče
rozměry rifter

Kufr je velkou předností Peugeotu Rifter

Objem zavazadlového prostoru je perfektní! Pohybuje se od 850 l (pod kryt) do 2693 l. A to v momentě, kdy je Rifter naložený po střechu a se sklopenými sedadly. Například u 5místné verze Long můžete počítat dokonce s prostorem až 3500 l. Optimální využití takhle velkého prostoru umožňuje praktické otevíratelné zadní okno. To je buď součástí výbavy a nebo je možné ho doobjednat. Nakládání čehokoliv do kufru ulehčí nízký práh a rovná ložná plocha. Díky tomu můžete přepravovat předměty o délce 2,7 m (verze RIFTER) nebo 3,05 m (verze RIFTER LONG).

ODKLÁDACÍ PROSTORY jsou všude!

Kapsy v předních a zadních dveřích, středová konzole nebo schránky v podlaze. Nový PEUGEOT RIFTER  Vás překvapí! Poskytuje totiž až rekordní objem odkládacích prostorů. Ty jsou uzpůsobené tak, aby poskytovaly snadný přístup a rychlé uložení věcí, které potřebujete mít neustále po ruce. 

 

Peugeot Rifter - úložné prostory
Peugeot Rifter - Federal Cars Liberec - nabíjení mobilu bez drátu

Podpoří Vás za každé situace!

Řízení v PEUGEOT i‑Cockpit® je díky kompaktnímu volantu s integrovanými ovladači a zvýšené přístrojové desce mnohem jednodušší. Ovládání jednotlivých funkcí také dost ulehčuje velký dokykový 8’’ displej. Pokud není součástí výbavy Vašeho vozu, je možné jej doobjednat. Tento dotykový displej využijete i pro 3D navigaci. Ta je propojená s hlasovým ovládáním. A samozřejmě nabízí kompletní přehled o trase a místě, kde se zrovna nacházíte. 

Krom toho displej využívá i funkce Mirror Screen. Díky ní můžete využívat hned několik kompatibilních aplikací ve Vašem telefonu. Peugeot Rifter také počítá s tím, že budete potřebovat nabíjet telefon. A právě k nabíjení již nepotřebujete žádný kabel! Magnetická indukce vyřeší nabíjení telefonu za Vás. Jednoduše, pohodlně, spolehlivě. >>>Zjistit více o Mirror Screen >>>

V extrémních situacích jako doma

A to díky funkci Hill Assist Descent Control (HADC), která má za úkol kontrolovat rychlost při jízdě z kopce. V prudkém kopci funkce automaticky udržuje pomalou rychlost jízdy. Což znamená, že řidič se tak může plně věnovat jen a pouze řízení. Funkce HADC tvoří doplněk systému Advanced Grip Control, který je k dispozici podle zvolené verze vozu. 

Se systémem Advanced Grip Control s upraveným protiprokluzovým systémem a voliteným režimem pohunu Vás nezklame. Režim pohonu může být buď:

 • standardní
 • sníh
 • písek
 • all road
 • ESP Off

 K ovládání slouží otočný ovladač, který je umístěný na středové konzoli.

Peugeot Rifter - Federal Cars Liberec - změny stylu jízdy

Asistenční systémy

Asistenční systémy řízení usnadní každou cestu. A krom toho Vám dodají pocit bezpečí!

Například: 

   • Systém rozšířeného rozpoznávání dopravního značení s doporučením povolené rychlosti

 

  • Adaptivní tempomat s funkcí Stop

 

 • Zásah při neúmyslném opuštění jízdního pruhu
 • Hands‑free přístup a startování motoru
 • Elektrická parkovací brzda.

A tím výčet nekončí, vždy záleží na verzi výbavy, kterou zvolíte. 

Parkování bude sranda..

Se zadní parkovací kamerou Visiopark 1, systémem Park Assist poslední generace nebo funkcí sledování mrtvého úhlu, bude parkování hračkou.

Peuget Rifter ve FEDERAL CARS - opět s naftovým motorem

Motory nové generace

Inovativní motory NOVÉHO PEUGEOT RIFTER jsou výsledkem spojení výkonnosti a příznivé spotřeby paliva.

K dispozici máte hned tři systémy pohonu:

 • dieselové BlueHDi,
 • benzinové PureTech,
 • čistě elektrický pohon.

Všechny zaručují příjemné řízení a jedinečné jízdní zážitky. Nový PEUGEOT RIFTER může být poháněný motorem 1.5 BlueHDi 100 či 130 s manuální 6 stupňovou či automatickou 8stupňovou převodovkou, případně benzínovou verzí 1.2 PureTech 110 S&S MAN6.Elektrický Peugeot e-Rifter pak pohání 136k jednotka s dojezdem přes 320 km. 

Spolehnout se můžete na 50 kWh baterii se zárukou 8 let/160.000 km při garanci zachování 70% kapacity.

 

Otázka financování?

Při pořízení nového či ojetého vozu Peugeot se rozhodně zajímejte o možnosti financování! Naši prodejní poradci jsou schopní pro Vás připravit nabídku přizpůsobenou Vašim možnostem a používání vozu. Individuálně totiž lze vyjednat i jiné než standardní podmínky. Značkové financování PEUGEOT FINANCE Vám poskytne odbornou pomoc při rozhodování o nejvýhodnějším způsobu financování nákupu automobilu. Seznamte se s našimi produkty ještě dnes! Zjistit více »

 
Federal Cars - peugeot Liberec - financování nového nebo ojetého vozu

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Užitkové / Rifter
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná