Rychlý kontakt
Peugeot 3008 topbanner

3008

Jedinečná akce ve FEDERAL CARS

Peugeot 3008 již od 659.000,- vč. DPH*

Peugeot 3008 zaujme svou energickou maskou s mřížkou zdobenou chromovanými fazetami a Full LED předními světlomety. To všechno může vytvářet pocit, že se na Vás dívá šelma. Ta, kterou má Peugeot v logu.

Pořiďte si ji nyní tak výhodně, jako je to jen možné.

 

 

Akce platí do 31.3.2024, verze 3008 ActivePack PureTech 130 S&S MAN6.

3008 za 659.000,-
Peugeot 3008 - červený1

Více než 30 MEZINÁRODNÍCH OCENĚNÍ

Toto nepřehlédnutelné SUV ušlechtilého vzhledu v sobě spojuje odolnost i eleganci získalo již více než 30 mezinárodních ocenění. A to včetně prestižní ceny Evropské Auto roku. PEUGEOT SUV 3008 dokázal přesvědčit poroty v nejrůznějších částech světa o své jedinečnosti. A čím? Především svými dynamickými kvalitami, designem exteriéru, vyspělou výbavou a provedením interiéru. Protože jakmile usednete, za volant tohoto krasavce, zaujme Vás především unikátní místo řidiče PEUGEOT i‑Cockpit®. Získá si tento cenami ověnčený vůz i Vaše srdce?

Krásný na pohled

Peugeot 3008 zaujme svou energickou maskou s mřížkou zdobenou chromovanými fazetami a Full LED předními světlomety. To všechno může vytvářet pocit, že se na Vás dívá šlema. Ta, kterou má Peugeot v logu. Na takto stylově navrženou masku navazují elegantní, chromované ozdoby na blatnících. A celý dojem umocňuje střecha v černém provedení Black Diamond. S lesklým černým pásem na zadní straně auta. A když už zmiňujeme zadní stranu auta - i tady jsou světla navržená stylově. Jsou zde LED světla s motivem 3 drápů. Ta vypadají vážně skvěle - ve dne i v noci! 

Peugeot 3008 - zadní světla
Peugeot - 3008 ovládání klimatizace, rádia a dalších funkcí

Interiér je luxusní

Pečlivý výběr moderních materiálů, chromované doplňky, kůže i široké plochy textilního polstrování. To všechno jen čeká, až nastartujete! Palubní deska je navržená velice moderně. Doplněná všemi technickými vymoženostmi, které nabízí nejnovější generace PEUGEOT i‑Cockpit®. Volant je kompaktnější a doplněný o inteligentní ovládání. Uprostřed palubní desky je také umístěný velký 8“ dotykový displej. Ten je buď součástí výbavy vozu a nebo je možné ho do automobilu dodat. Vyvýšený přístrojový panel odhaluje digitální displej 12,3“ s vysokým rozlišením a moderní grafikou. Díky tomu máte všechny podstatné jízdní informace neustále na očích. Skvělé také je, že parametry zobrazení na displeji si můžete nakonfigurovat a upravit podle vlastního přání. Podle zvolené verze vozu je k dispozici i automatická převodovka s elektricky ovládanou volbou převodových stupňů. Podle zvolené verze vozu, jsou také součástí výbavy Toogle Switches. Tyto elegantní ovladače připomínající „klávesy na klavíru slouží k ovládání rádia, klimatizace, navigace, parametrů vozu, telefonu a mobilních aplikací.

Specialita - verze vozu Allure

Tato verze vozu nabízí systém i‑Cockpit® Amplify. Obsahuje například režim "Boost" nebo "Relax". Díky kterým během okamžiku přizpůsobíte atmosféru ve voze své náladě nebo trase, kterou jedete. Mimo jiné se můžete obklopit jemnými vůněmi vyvinutými ve spolupráci s firmou Scentys a mezinárodně uznávaným výrobcem parfémů Antoinem Li. Umožní Vám také upravovat intenzitu vnitřního osvětlení i barevný odstín displeje. Nemluvě o možnosti nastavení 8mi bodových masážních sedadel. Tento luxus ještě podtrhuje prosklená panoramatická střecha. Ve spojení s paketem Driver Sport Pack Vám i‑Cockpit® Amplify připraví opravdu intenzivní smyslové prožitky.

Co získáte, když má Peugeot 3008 Driver Sport Pack? 

  • pevnější a přesnější řízení
  • reaktivnější nastavení plynového pedálu
  • vyšší reaktivitu motoru a převodovky
  • intenzivnější a sportovnější zvuk motoru
  • animace a barevné osvětlení displejů

Pneumatiky Michelin

Michelin pro tento model vyvinul pneumatiky typu slimline Primacy 3 s 19'' disky kol, které jsou výrazným estetickým prvkem. A současně se díky své energetické účinnosti významnou měrou podílejí i na snížení spotřeby paliva a škodlivin.

Peugeot 3008 - masážní sedadlo
Peugeot 3008 a zavazadlový prostor

VARIABILITA

Se systémem "Magic Flat" a jeho zadním sedadlem děleným v poměru 2/3‑1/3, který je sklopný tak, že vznikne rovná úložná plocha, si interiér svého vozu můžete upravit dle libosti. Na přání je možné přidat také dvouúrovňovou posuvnou podlahu zavazadlového prostoru. Takže je možné převážet veškerá zavazadla nebo sportovní potřeby velice pohodlně. Sedadlo u spolujezdce je navíc možné sklopit, takže bez problémů převezete i velmi dlouhé předměty.

Když máte plné ruce..

S převážením předmětů se pojí také jejich nakládání. V momentě, kdy máte plné ruce zavazadel určitě oceníte otevírání kufru. Zavazadlový prostor se díky důmyslnému bezdotykovému ovládání sám otevře a zavře. Stačí zasunout nohu pod zadní nárazník. 

Kola

Všechny verze modelové řady SUV PEUGEOT 3008 mohou mít disky z lehkých slitin o velikosti 17", 18" či 19". Ty mohou být navíc barevně lakované nebo broušené. A jsou hned ve dvoubarevném provedení.

Bezpečnost

Visiopark 2 

Kamery systému monitorují okolí vozu z 360°. Obraz pak přenášejí na displej ve voze. Pohled na vůz a jeho bezprostřední okolí z ptačí perspektivy se zobrazuje v reálném čase. Takže se také mění v závislosti na manévrování s vozem. Díky tomu máte dokonalý přehled o překážkách v blízkosti vozu.

Dle zvolené verze je buď součástí výbavy a nebo je možné ho přidat na přání. 

ACTIVE SAFETY BRAKE

V tomto případě hovoříme o nové generaci automatického, nouzového brzdění. Systém se aktivuje v okamžiku, kdy kamera a snímač detekují riziko bezprostřední srážky s jedoucí nebo stojící překážkou. Pokud řidič nereaguje nebo reaguje nedostatečně, systém ho zastoupí a začne sám aktivně brzdit. Active Safety Brake dokáže kolizi zabránit nebo snížením rychlosti omezit její následky.

Dle zvolené verze je buď součástí výbavy a nebo je možné ho přidat na přání.

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT S FUNKCÍ STOP

Tento systém spolupracuje se speciálním radarem. Který se aktivuje od rychlosti 30km/h a je aktivní do 180 km/h. Jakmile zjistí přítomnost vozu, který jede před Vámi, začne ovládat brzdový a plynový pedál. Díky tomu Peugeot 3008 automaticky udržuje bezpečnou vzdálenost, kterou má nastavenou z výroby. 

Dle zvolené verze je buď součástí výbavy a nebo je možné ho přidat na přání.

Advanced Grip Control

Na SUV Peugeot 3008 se můžete spolehnout při jízdě ve městě i na nezpevněných cestách. A to díky inteligentnímu systému Advanced Grip Control. Režim pohonu se okamžitě přizpůsobí obtížnému terénu a podmínkám sjízdnosti. Ať už jedete po sněhu, blátě nebo písku. To vše pouhým přepnutím ovladače na středové konzoli. A díky funkci Hill Assist Descent Control navíc máte vůz spolehlivě pod kontrolou i ve strmém svahu ‑ rychlost vozu se totiž automaticky přizpůsobuje sklonu terénu a vůz se pomalu pohybuje vpřed bez nutnosti použití brzdového nebo plynového pedálu.

Peugeot 3008 - Hi-Fi - premium Focal

Funkce Mirror Screen a HI-FI PREMIUM FOCAL®

Mirror Screen

Slouží k tomu, abyste mohli ovládat aplikace Vaše chytrého telefonu. Platí to pro aplikace, které jsou kompatibilní s Apple CarPlayTM, MirrorLink® nebo Android Auto. K ovládání je připravený dotykový, 8" displej. Další výhodou této funkce je bezdrátové dobíjení Vašeho telefonu. To je možné díky indukčnímu dobíjení přístrojů kompatibilních s technologií Qi. >>>Zjistit více o Mirror Screen >>>

HI-FI PREMIUM FOCAL®

Poslouchání hudby je ve voze Peugeot 3008 inovativní a vychází z více než 35ti let zkušeností vývojářů firmy FOCAL®, která se zaměřuje na vývoj reproduktorů a dalších akustických komponentů. Zvuk té nejvyšší kvality je nastavený přesně na míru interiéru Vašeho vozu. Takže si můžete vychutnat perfektní zvuk, který Vám zprostředkuje celkem 10 reproduktorů s exkluzivní technologií FOCAL®.

SUV PEUGEOT 3008 je prvním sériově vyráběným vozem, který se může akustikou francouzské značky FOCAL® pochlubit!

Technologie

Motory

SUV Peugeot 3008 využívá technologie, které jsou velice šetrné k životnímu prostředí a to i v otázce motorizace. Nová platforma EMP2 spolu s výkonnými motory PureTech a BlueHDi a automatickou převodovkou EAT8 SUV PEUGEOT 3008 umožňují zařadit se mezi nejúčinnější SUV ve své kategorii.

Motor s technologií PureTech

Vzhledem ke kompaktním rozměrům a nižší hmotnosti mají tříválcové benzinové motory PureTech Euro6 mnohem lepší provozní charakteristiky. Motor 1.2 PureTech 130 k S&S dokonce získal ocenění „Motor roku 2016“. To asi i proto, že vykazuje emise v kombinovaném provozu od 117 g CO2/km. Motor je v nabídce také ve spojení s novou automatickou převodovkou EAT8.

Motor s technologií BlueHDI
Dieselové motory BlueHDi Euro6 jsou výkonné a zároveň vynikají nízkými emisemi škodlivin. Tato technologie představuje skutečně jedinečné spojení technologie SCR (selektivní katalytická redukce) a filtru pevných částic FAP s aditivem. Právě díky tomuto spojení dokáží dieselové motory zásadním způsobem snížit spotřebu paliva a emisí. Ty se v kombinovaném provozu pohybují v rozmezí 104 až 121 g/km. Zaměřili jsme se také na emise oxidů dusíku. Ty jsou nižší o více než 90 % a přítomnost nespálených částic ve výfukových plynech dieselových motorů je omezená až na hranici měřitelnosti (o 99,9 %).

Plug-in hybridní soustava s 13,2 kWh trakční baterií a spotřebou pod 1,5 l/100 km!
Jedná se o novinku v naší nabídce - motor splňující emisní normu EURO 6.3. Ve spojení s motorem 1.6 litru dosahuje ve verzi HYBRID 225 maximální rychlosti 225 km/h a zrychlení 0-100 za 8,7 sekundy. Ve verzi HYBRID4 získáte nejen i pohon zadní nápravy, ale maximální rychlost 240 km/h a zrychlení na 100 km/h za úžasných 5,9 sekundy! Podrobné informace o modelu najdete na našich stránkách.

Peugeot 3008 - Blue HDI
Peuget 3008 v terénu

Nová automatická převodovka EAT8

Jde o velice moderní a účinnou osmistupňovou automatickou převodovku EAT8 (Efficient Automatic Transmission). Po technické stránce se jedná o automatickou převodovku nové generace. Jakmile ji spojíte s motory 1.2 PureTech 130, 1.6 PureTech 180, 1.5 BlueHDi 130 a HYBRID 225 či HYBRID 4 300, můžete si být jistí, že Vám zajistí komfort řízení na té nejvyšší úrovni.

Převodovka je vybavená:

  • technologií Quickshift, která umožňuje rychlejší a plynulé řazení převodů a vyšší uživatelský komfort,
  • elektricky ovládanou volbou převodových stupňů
  • režimem Sport pro větší reaktivitu a dynamiku.

Platforma EMP2

Právě díky této platformě dosahuje Peugeot 3008 vynikajícího komfortu a jízdní stability. Která je ve třídě SUV naprosto bezkonkurenční! Platforma EMP2 navíc zlepšuje průměr otáčení a výrazně tak usnadňuje manévrování s vozem.

Otázka financování?

Při pořízení nového či ojetého vozu Peugeot se rozhodně zajímejte o možnosti financování! Naši prodejní poradci jsou schopní pro Vás připravit nabídku přizpůsobenou Vašim možnostem a používání vozu. Individuálně totiž lze vyjednat i jiné než standardní podmínky. Značkové financování PEUGEOT FINANCE Vám poskytne odbornou pomoc při rozhodování o nejvýhodnějším způsobu financování nákupu automobilu. Seznamte se s našimi produkty ještě dnes! Zjistit více »

Peugeot 3008 - možnosti financování
Peugeot - 3008 ovládání klimatizace, rádia a dalších funkcíPeugeot 3008 - masážní sedadloPeugeot 3008 - driver sport pack Peugeot 3008 a zavazadlový prostorPeugeot 3008 - bezpečnost v autěPeugeot 3008 - Hi-Fi - premium FocalPeugeot 3008 - Blue HDIPeugeot 3008 rozměryPeugeot 3008 - možnosti financováníPeuget 3008 v terénuPeugeot 3008 test drive - balík autPeugeot 3008 - interiér1Peugeot 3008 červený a modrýPeugeot 3008 - červený1Peugeot 3008 - podzimPeugeot 3008 - interiér2Peugeot 3008 - zadní světla

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Osobní / 3008
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná