Rychlý kontakt

Už to víte?? Od 20. dubna máme opět otevřeno!

Vážení zákazníci,

těší nás, že Vás již od 20.4. 2020 můžeme opět přivítat v našem showroomu osobně!

Podnikli jsme veškerá opatření, abyste se cítili bezpečně a komfortně. Denně dezinfikujeme veškerá vozidla i prostory autosalonu. Pravidelně doplňujeme také jednorázové rukavice i dezinfekci. Prostory jsme také doplnili o speciální ochranná skla.

Pojďte s námi oslavit nový začátek!

Náš tým je Vám opět plně k dispozici ve standardní otevírací době:

PO - PÁ 07:00 - 18:00, SO 08:00 - 12:00

Máme přichystané speciální akční nabídky pro osobní, užitkové, skladové i předváděcí vozy a výhodné značkové financování. Všechny naše vozy jsou připravené na testovací jízdy! K dispozici máme například nejnověší modely 208 nebo 2008. Věděli jste například, že oba vozy získaly ocenění za design? Zjistit více »

Právě teď máte také jedinečnou možnost pořídit si užitkové vozy Peugeot s kompletním servisem a údržbou, včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb, na 2 roky zdarma. Nenechte si ujít náš přehled skladových vozů, které můžete financovat exkluzivním úvěrem jen se 4,5% úrokem a akontací již od 0 %! Zjistit více »

A na servisu se můžete zastavit pro čerstvý vzduch! Naši mechanici se Vám postarají o vyčištění klimatizace nebo dezinfekci kabiny. Zjistit více »

Při návštěvě servisu Peugeot doporučujeme spojit více úkonů do jedné zakázky. Můžete si například nechat přezout pneumatiky a do konce dubna zároveň využít výjimečné slevy na kola z lehkých slitin ve výši až 40 % nebo si nechat vůz zkontrolovat před sezónou za paušální cenu 399 Kč. Sezónní prohlídka obsahuje 20 kontrolních bodů. Zjistit více »

A naše oddělení náhradních dílů má pro Vás připravenou časově omezenou nabídku – slevu 35 % na kabinové pylové filtry. Zjistit více »

Těšíme se na osobní setkání a přejeme Vám příjemný den, 

Tým FEDERAL CARS s.r.o.

« Zpět na novinky17.04.2020,
FC - ochranná sklaFC - Ochranná sklaFC - ochranná skladesinfekcedesinfekcedesinfekcedesinfekcedesinfekceDesinfekce
Newsletter