Rychlý kontakt
Peugeot 508 - luxusní pětidvéřový fastback a kombi - nové i ojeté vozy skladem - za jedinečné ceny

508/508 SW

Luxusní pětidveřový fastback s odvážným designem

Potěcha pro oko i srdce nejednoho řidiče. Nízká silueta, ostře řezané křivky a skoro se dá říct, až atleticky vypracované tvary. To vše podtrhuje ušlechtilost nového PEUGEOT 508. Potěšení z jízdy zaručuje exkluzivní motor - Puretech 225 S&S EAT8. K tomu, aby vůz vypadal moderně, napomáhá i jeho energická přední maska s chromovanou mřížkou chladiče ohraničená Full LED světlomety a mohutné blatníky. Přijďte se sami přesvědčit, že nový PEUGEOT 508 GT nelze přehlédnout a jízda v něm je neopakovatelným zážitkem! 

 

Peugeot 508 - nové a ojeté vozy Liberec
Peugeot 508 - dveře bez rámu

NEZŮSTANE BEZ POVŠIMNUTÍ

Bezrámové dveře jsou prvkem, který ještě víc umocní dokonalou čistotu a jednoduchost linií tohoto nového luxusního vozu PEUGEOT 508. Za zmínku stojí také panoramatická střecha. Ta je navržená tak, aby poskytla širší pohled do okolí všem cestujícím na palubě. Včetně těch na zadních sedadlech! Součástí nové vizuální identity značky Peugeot jsou přední Full LED světlomety s automatickou výškovou regulací, přední LED směrové ukazatele a statické přisvícení do zatáčky. Buďte si jistí, že při jízdě ve dne i v noci zajišťují řidiči optimální viditelnost. Zaručují tak vyšší bezpečnost i komfort řízení. 

Při pohledu zezadu rozhodně zaujou třírozměrná Full LED světla. Doplněná kresbou třech drápů. Ty se staly naprosto typické pro vozy PEUGEOT. Intenzita svítivosti se automaticky přizpůsobuje vnějším světelným podmínkám, aby viditelnost byla vždy optimální.

Velký zavazadlový prostor o 487 litrech je ještě doplněný o výjimečně široké zadní víko. Takže manipulace s věcmi na převoz je velice pohodlná. Nový PEUGEOT 508 nabízí také hands-free otevírání kufru, jenž je součástí funkce "Hands‑free přístup a start motoru (ADML)". Víko pak otevíráte jednoduchým pohybem nohy pod zadním nárazníkem. Pokud není součástí výbavy, je možné ho přiobjednat. 

PRAKTICKÁ ŘEŠENÍ PRO DLOUHÉ CESTY

V prostoru celé kabiny vozu jsou rozmístěné četné odkládací prostory. Například vpředu můžete využít kapsy ve dveřích či spodní část středového panelu.  Zde odložené věci zůstávají na dosah i pro cestující na zadních sedadlech. A to není zdaleka vše! Objevte všechna důmyslná řešení, která Vám nový PEUGEOT 508 nabízí! 

Sedadlo řidiče a spolujezdce s certifikátem AGR (Aktion Gesunder Rücken - tj. Asociace pro zdravá záda).

Tento certifikát hodnotí ergonomii a variabilitu nastavení sedadel. Tedy podélný posun, nastavení sklonu opěradla nebo bederní opěrky. Optimálního komfortu dosáhnete volbou sedadel s elektrickým nastavením polohy a možností uložit parametry do paměti. Tato sedadla jsou navíc vybavená vyhříváním a pneumatickým osmibodovým masážním systémem. (Podle zvolené verze je součástí výbavy a nebo je možné doobjednat.)

Nový PEUGEOT 508 například s čalouněním sedadel v kombinaci kůže a Alcantara® je ještě doplněný o sériově vyráběný volant, potažený perforovanou kůží. Palubní desku i středový panel zase zdobí dřevěná dýha Zebrano.

Peugeot 508 volant
Peugeot 508 zvuk

BEZKONKURENČNÍ PEUGEOT i-COCKPIT® a zvuk

Nejnovější verze Peugeot i-Cockpit®  zahrnuje dynamické řízení s kompaktním volantem, vyvýšenou digitální přístrojovou desku, kterou si můžete konfigurovat podle vlastních představ a kapacitní 10’’ HD dotykový displej. Podle zvolené verze je buď součástí výbavy a nebo je možné ho doobjednat. K nastavení základních funkcí vozu využijete tlačítka ‘Toggle Switches’. S těmi můžete ovládat například rádio, klimatizaci a telefon i mobilní aplikace. 

Hi‑Fi FOCAL® - zaručeně čistý zvuk!

Milovníci hudby budou ze zvuku ve voze Peugeot 508 naprosto unešení. Systém Hi‑Fi premium FOCAL® zahrnuje 10 reproduktorů a špičkové akustické technologie. To všechno dohromady nabízí dokonale čistou a do detailu prokreslenou reprodukci zvuku. 

Ve spojení se světem díky funkci Mirror Screen

Mirror Screen využívá datový přenos přes telefon, který je k vozu připojen USB kabelem. Funkce pracuje s protokoly Android Auto (telefon s operačním systémem Android), Apple CarPlay (telefon s iOS) nebo technologií Mirror Link (telefon kompatibilní s MirrorLink). Skvělé také je, že jak Android Auto, tak Mirror Link je možné ovládat hlasem. Peugeot ale také myslí na bezpečí cestujících ve voze. Z toho důvodu je během jízdy přístup k některým funkcím omezený. Telefon můžete nabíjet v přihrádce pod středovou konzolí s navigací. >>>Zjistit více o Mirror Screen >>>

Navigace je navržená ve 3D stylu s mapovými podklady Tom Tom® a je možné ji ovládat hlasem. PEUGEOT i‑Cockpit® Amplify Vám umožní upravit si prostředí interiéru v novém luxusním PEUGEOT 508. A podle nálady můžete přizpůsobit i režim řízení. To díky možnosti nastavení aktivních tlumičů. Což spolu s jistým vedením stopy, vyvoválá v řidiči při řízení intenzivní pocity potěšení a radosti z jízdy.

Pegeot 508 - Icockpit
Peugeot 508 automatická převodovka

MOTORY A PŘEVODOVKY

Nový PEUGEOT 508 vybaven motory nejnovější generace PureTech a BlueHDi, které splňující emisní normu Euro 6.3. V nabídce jsou dvě varianty benzínového motoru 1.6 PureTech a jeden dieselový motor 1.5 BlueHDi a přibyl nám nový model s plug-in hybridní soustavou o celkovém výkonu 225 k.

Nová automatická převodovka EAT8 (Efficient Automatic Transmission) je specifická v tom, že je stejně úsporná jako manuální převodovka. Navíc, díky novému elektrickému ovládání řazení ‘Shift and Park by wire’ a ovladačům na volantu je řazení rychlé a velmi pružné.
Nový PEUGEOT 508 nabízíme už jen výhradně se sametově řadicí osmistupňovou automatickou převodovkou EAT8.

Výbava

Nový PEUGEOT 508 je vybavený infračervenou kamerou, multifunkční kamerou v horní části čelního skla, šesti airbagy, ABS, ESP, 12cti ultrazvukovými snímači, radarem a také má 2 videokamery 180°. Krom výbavy, která se může lišit - podle Vámi zvolené verze vozu - je třeba zmínit také asistenční systémy. Ty se starají o bezpečnost cestujících i lidí v okolí vozu. Pomohou při manévrování s vozem. Krom toho jsou navržené tak, aby Vám pomohly lépe předvídat situaci a podmínky sjízdnosti na silnici.

Peugeot 508 - technologická výbava

ASISTENČNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ

Night Vision 

Technologie Night Vision využívá infračervenou kameru. Díky ní umožňuje řidiči rozpoznat chodce nebo zvěř na vozovce. Což oceníte například během jízdy v noci nebo za snížené viditelnosti. Obraz s výstražným upozorněním se objeví na digitálním displeji v zorném poli řidiče.

Jak to funguje? Podívejte se na video: 

Drive Assist Plus Pack

Pack Safety zahrnuje nejnovější technologie značky.

Například: 

Pozn.: Po kliknutí na název služby si můžete prohlédnout video, které asistenta popisuje.

Safety Pack

Představuje další krok na cestě k autonomnímu řízení. Radar umístěný uprostřed předního nárazníku spolupracuje s kamerou v horní části čelního skla. Díky tomu si můžete vychutnat jízdu s adaptivním tempomatem s funkcí Stop & Go. Ten je schopný automaticky přizpůsobit rychlost jízdy vozu jedoucímu před Vámi a zachovat si od něj bezpečný odstup. Tempomat je zase spojený se systémem Lane Positioning Assist (udržuje vůz v jízdním pruhu). Čímž zajišťuje setrvání vozidla v dráze zvolené řidičem.

Full Park Assist

Tato technologie zajišťuje plně automatickou asistenci při parkování. Ať už do řady nebo kolmo. Funkci spustíte přes řadící páku a systém následně sám vyhledá vhodné parkovací místo. Při parkování spolu s řízením ovládá i zrychlení a brzdění. Peugeot 508 se také postará o následné vyjíždění zaparkovaného vozu. 

Video Vám funkci lépe přiblíží: 

 

Peugeot financování ojetého i nového vozu

Otázka financování?

Při pořízení nového či ojetého vozu Peugeot se rozhodně zajímejte o možnosti financování! Naši prodejní poradci jsou schopní pro Vás připravit nabídku přizpůsobenou Vašim možnostem a používání vozu. Individuálně totiž lze vyjednat i jiné než standardní podmínky. Značkové financování PEUGEOT FINANCE Vám poskytne odbornou pomoc při rozhodování o nejvýhodnějším způsobu financování nákupu automobilu. Seznamte se s našimi produkty ještě dnes! Zjistit více »

Upravená verze pro rok 2023

U nového Peugeotu 508, který je k dispozici ve verzích fastback, SW a PSE (Peugeot Sport Engineered), představuje značka nový design modelů určených pro nejnáročnější klientelu.

Přední část je dynamičtější a v jejím středu se nachází nové logo značky. Vůz působí moderně i díky tomu, že se mřížka chladiče opticky prolíná s celkovým objemem nárazníku. U těchto modelů se poprvé objevují nové charakteristické přední světlomety se třemi drápy. Jsou zabudovány do extrémně štíhlých světlometů Matrix LED s jedinečným designem. Tímto luxusním prvkem výbavy jsou vybaveny všechny úrovně výbavy. Vzadu je součástí nových LED světel typický podpis se třemi drápy a směrovky s posuvem světla.

Nové vozy 508 mají dlouhý rozvor 279 cm a celkovou délku 475 cm u fastbacku a 479 cm u SW, při šířce 186 cm se sklopenými zrcátky.

508_LP_2023
Peugeot 508 zvuk

pohoda a komfort na palubě

Přední sedadla jsou mimořádně pohodlná. Nezávislá německá asociace odborníků jim udělila označení AGR (Aktion für Gesunder Rücken = Akce pro zdravá záda), což je ocenění pro ergonomii i rozsah nastavení předních sedadel.

Ve 2. řadě se na všech úrovních výbavy v zadní části středové konzoly nacházejí dvě nabíjecí zásuvky USB A.

Nový Peugeot 508 nabízí standardně zadní lavici dělenou v poměru 2/3–1/3 vybavenou otvorem na lyže. U vozu 508 SW lze obě části okamžitě sklopit pomocí dvou ovladačů, které jsou snadno přístupné z bočních stran zavazadlového prostoru.

Objem zavazadlového prostoru je:

  • u fastbacku     487 – 1537 litrů.
  • u SW 530 – 1780 litrů.

 

Peugeot 508 - nové a ojeté vozy LiberecPeugeot 508 - dveře bez rámuPeugeot 508 volantPegeot 508 - IcockpitPeugeot 508 zvukPeugeot 508 zvukPeugeot 508 automatická převodovkaPeugeot 508 - technologická výbavaPeugeot financování ojetého i nového vozu508_hybrid_2023-cockpit508_LP_2023508_LZ-detail_2023

Osobní údaje

Oslovení*
Osoba*
Kontakt*
Email*
Telefon*

Požadavek

Druh*
Model* Osobní / 508/508 SW
Lokalita*
Termín
Nákup vozu
Současný vůz

Poznámka

Souhlas majitele osobních údajů

Odeslané údaje ve formuláři zpracováváme a uchováváme za účelem reakce na vyžádaný dotaz. Data jsou odeslána na firemní emailový účet a pro zajištění proti ztrátě a kontrole uloženy do databáze, kde jsou k nahlédnutí pouze pověřeným osobám. Z kontaktního emailu nás můžete požádat o trvalé odstranění osobních údajů z našeho systému. Data jsou využita pouze správcem osobních údajů a nejsou poskytována třetím stranám.

Souhlas*
* Označená pole jsou povinná